Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,062 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μια Ζωή την Έχουμε - Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 18:30, 26-02-13:

Θα γινομουν μετοχος σε ορισμενες εταιριες.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

oneiropagida7

Νεοφερμένος

H oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H oneiropagida7 έγραψε: στις 18:32, 26-02-13:

Θα τα ειχα στον τραπεζικο μου λογαριασμο και θα επαιρνα τους τοκους καθε μηνα!
Παράθεση

Yamcha (Παυλος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Yamcha έγραψε: στις 19:07, 26-02-13:

Εγω θα τα πωλουσα 5 εκατομμυρια,ετσι για να εχω κερδος.
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 19:27, 26-02-13:

Τα μισά θα τα έδινα στην Φλόγα ή στην Ελπίδα
Εμμμ τα άλλα ίσως τα χρησιμοποιούσα και εγώ για κάποιο μικρό σπίτι
2
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 21:23, 26-02-13:

Θα εκανα δωρεες (σοβαρα τωρα παντα ηθελα να κανω) και μετα θα πηγαινα ενα ταξιδι στην Ιταλια, αφού πρωτα θα ειχα παρει καινουργιο λαπτοπ, iphone, tablet και οτι αλλο γκατζετακι κυκλοφορει Επισης θα εκανα στην μαμα μου δωρο ενα ταξιδι στον Άγιο Μαυρίκιο (μην με ρωτησετε τι εχει εκεί αλλά το εχει αποθημένο να πάει από μικρη, να μην της κανω το χατιρι.. Αλλωστε εγω θα λιάζομαι στην Ιταλία, who minds...)
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:46, 26-02-13:

Θα εξασφάλιζα κάποια χρήματα για ώρα ανάγκης, θα έδινα κάποια ίσως για δωρεές, και μετά
ταξίδια παντού, θα αγόραζα τόνους βιβλία και εισιτήρια για συναυλίες.
2
Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 733 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 21:58, 26-02-13:

Μετοχές στη Google.
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:07, 26-02-13:

αιώνιες διακοπές.
3
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:37, 26-02-13:

Θα αγόραζα βιβλία,καινούριο σπίτι και θα ταξίδευα.
2
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 22:43, 26-02-13:

Θα βοηθουσα διαφορους συνανθρωπους μου, αφου πρωτα αγοραζα ενα σπιτακι, μια καλη μοτοσυκλετα, ενα καλο κοστουμακι, τακτοποιουσα καποια χρεη μου κι αφου πηγαινα κι ενα ταξιδακι και μενoντας σ'ενα καλο ξενοδοχειακι.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 15:59, 05-03-13:

Θα πήγαινα ταξίδια για να μελετήσω in situ ξένους πολιτισμούς, και μετά θα αγόραζα ένα σπίτι αποκλειστικά για τα ενθύμια και τα βιβλία που θα έφερνα πίσω
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 16:01, 05-03-13:

θα ανοιγα ενα δικο μ εργαστηριο και θα εκανα ερευνες πανω στην θεραπεια του καρκινου
1
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 20:51, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
θα ανοιγα ενα δικο μ εργαστηριο και θα εκανα ερευνες πανω στην θεραπεια του καρκινου
Με αυτό που είπες σε αγάπησα
Παράθεση

Bonjovicat (Νεφελη)

Νεοφερμένος

H Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Bonjovicat Δουλευω (τον κοσμο) για να ζω έγραψε: στις 09:58, 27-04-13:

θα βοηθαγα πολλααααααααααααα φιλοζωικα σωματεια,θα αγοραζα το διπλα οικοπεδο για να χτισω το δικο ΜΟΥ σπιτι,(κι ας ειμαι 13,θελω να ησυχασω!),θα γυριζα μια σειρα για εφηβους με επαγγελματικο εξοπλισμο,δικο μου σεναριο αλλα και σκηνοθεσια,θα αγοραζα πολλαααααααααα ρουχα,θα επαιρνα δωρα σε γνωστους και θα εξασφαλιζα τις σπουδες μου...τα αλλα θα τα εκανα σπιτια αλλα θα αφηνα και ενα 50% στην ακρη....
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 05:08, 29-04-13:

Θα αγοραζα ενα γιοτ που το εχω αποθημενο
Ενα σπίτι διπλα στη θάλασσα σαν αυτά στις αμερικανικες ταινιες που ναι τελειως διπλα στο κυμα
Θα εκανα επενδυσεις
Ταξιδια μεχρι την αλλη ακρη του κόσμου
Θα αγοραζα ενα ερευνητικό κεντρο και θα χρηματοδοτουσα τις έρευνες εστιασμένες στην υγεια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια