Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,827 μέλη και 2,472,911 μηνύματα σε 78,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 267 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μια Ζωή την Έχουμε - Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:20, 27-04-07:

Αστο θα βγούμε οφφ τόπικ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 22:40, 04-05-07:

Θα ξεμπερδευα με την εφορια πρωτα απο ολα (ειναι και πολλα τα λεφτα), με το δικηγορο μου, το λογιστη, μετα θα αγοραζα και κανα αυτοκινητο.. Αλλα ενα μερος των χρηματων που θα μου μεινει (ελπιζω) θα το δωσω οπωσδηποτε για τα ορφανα παιδια που τα εχουν αναγκη..
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 03:19, 09-07-08:

Αγοράζω μία Ferrari που την έχω άχτι και μια σπιταρόνα, βάζω ένα μέρος στην άκρη και σκέφτομαι τρόπους να επενδύσω τα υπόλοιπα.
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 709 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 15:10, 01-06-09:

Θα αγόραζα ένα υπερπολυτελές σπίτι στην Ελούντα, με μια τεράστια πισίνα, με γκαράζ, μπορεί με ασανσέρ και μια λαμποργκίνι να την κυκλοφορώ στην Ελούντα να δώσω ένα καλό μάθημα σε αυτούς που επειδή έχουν πόρσε νομίζουν ότι είναι θεοί. Επίσης, θα έδινα κάτι μόνο σε γονείς και αδερφό και θα αγόραζα ή επειχήρηση ή πολυκατοικία για να μην μείνω ταπί και φυσικά ότι έμενε θα το έβαζα στην τράπεζα.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:31, 01-06-09:

Κάνε και καμία φιλανθρωπία ρε τσιγκούνη...

πς: κύριος, δώσε κάτι είμαι ταπί.
2
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:56, 12-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Θα αγόραζα ένα υπερπολυτελές σπίτι στην Ελούντα, με μια τεράστια πισίνα, με γκαράζ, μπορεί με ασανσέρ και μια λαμποργκίνι να την κυκλοφορώ στην Ελούντα να δώσω ένα καλό μάθημα σε αυτούς που επειδή έχουν πόρσε νομίζουν ότι είναι θεοί. Επίσης, θα έδινα κάτι μόνο σε γονείς και αδερφό και θα αγόραζα ή επειχήρηση ή πολυκατοικία για να μην μείνω ταπί και φυσικά ότι έμενε θα το έβαζα στην τράπεζα.
δεν αρκεί να είσαι πλούσιος , πρέπει και οι άλλοι να είναι φτωχοί - άμα όλοι είμαστε ωνάσηδες θα έπεφτε πολύ βαρεμάρα

λοιπόν , επειδή μου αρέσει να είμαι πονόψυχος και από το να φάω τα λεφτά μόνος θα προτιμούσα να φάνε τόσα άλλα άτομα και μάλιστα όχι μόνο στην ελλάδα - δεν είμαι τοπικιστής- αλλά και σε διάφορες πτωχές πλην εξωτικές χώρες - απλά θα επένδυα τα χρήματα μου στο ελληνικό χρηματιστήριο
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 03:23, 12-06-09:

Θα τα έδινα όλα στον borat.
1
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 12:04, 12-06-09:

Πρώτα από όλα θα έκανα συμβόλαια θανάτου (μιας και χρειάζεσαι χρήμα για αυτά) και θα έτρωγα τους εχθρούς μου. Μετά θα έστηνα επιχειρήσεις με φτηνό ανασφάλιστο εργατικό δυναμικό (οίκους ανοχής, θα είναι αλυσίδα σαν τα μακντόναλντς). Θα έμπαινα στην κερδοφόρα αγορά των ναρκωτικών όπου πάντα αν επενδύσεις σωστά έχει καλά κέρδη. Θα έδινα μερικά χρήματα για φιλανθρωπίες για να νιώσω καλύτερα (12 χιλιάδες ευρώ είναι αρκετά νομίζω). Θα φρόντιζα να κλείσω σε γηροκομείο τους γονείς μου (σε ηλικια 48 ετών) και τον αδερφό μου σε ένα ορφανοτροφείο (σε ηλικία 20 ετών). Μετά από τα κέρδη των επενδύσεων μου θα ζούσα ζωή χαρισάμενη και ευτυχισμένη με το ιδιωτικό μου χαρέμι...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 12:44, 12-06-09:

Δε θα ήθελα να κερδίσω τόσα λεφτά γιατί δε θα μπορούσα καν να τα πάρω.Μέχρι και τη σκιά σου δε μπορείς να εμπιστεύεσαι...
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 09:03, 11-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Η κλήρωση του τζοκερ έδωσε σε έναν υπερτυχερό 11 εκατ. ευρω, το τυχερό χαρτάκι βρήσκετε στα χέρια σας, τι κάνετε ?
μου κανω δωρο ενα τετοιο:

και τα υπολοιπα τα δινω στη μαμα μου να τα διαχειριστει οπως εκεινη ξερει.
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 13:39, 18-03-10:

Παίρνω αυτο(και το Αυτοκινητο και το Σπιτι)

1
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 21:51, 18-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Η κλήρωση του τζοκερ έδωσε σε έναν υπερτυχερό 11 εκατ. ευρω, το τυχερό χαρτάκι βρήσκετε στα χέρια σας, τι κάνετε ?

Τα πάντα όλα!

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 21:55, 18-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από evi_zoi
Παίρνω αυτο(και το Αυτοκινητο και το Σπιτι)

Το έβγαλε και σε 4πορτο.( για όταν κάνεις οικογένεια. )

1
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:10, 18-03-10:

11.000.000 λόγοι
Η απάντηση είναι πολύ απλή.

10.000.000 σε κάποιον ΜΚΟ που έχει σχέση με παιδιά.

1.000.000 σε ταξίδια σε όλο τον κόσμο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 24-03-13 στις 14:41. Αιτία: Τα μηνύματα 1 έως 54 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "11.000.000 λόγοι!"
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 01:18, 09-08-10:

Τι θα κάνατε αν ήσασταν στη θέση του Κλέοντα και αποκτούσατε Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα όχι φυσικά δραχμές αλλά ευρώ ξαφνικά;;;; Τι θα αλλάζατε στη ζωή σας;;;;;;;
Ερώτηση που αφορά το χιουμοριστικό κομμάτι του θέματος.......

ΚΛΕΩΝ:
Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα. Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα. Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα. Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα. Μου δίνετε μερικές ασπιρίνες;
ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ:
Πόσες θέλετε;
ΚΛΕΩΝ:
Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα.
ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ:
Ασπιρίνες;

ΚΛΕΩΝ :Οι μανδαρίνοι είναι στα βάθη της Κίνας. Αν σου έλεγαν Μπιμπή να πατήσεις ένα κουμπί και εκείνη τη στιγμή θα πέθαιναν 3000 μανδαρινοι Αλλά εσύ θα γινόσουν πλούσια...θα το πατούσες το κουμπί?
ΜΠΙΠΜΗ: Και βέβαια θα το πατούσα....

Θα τολμούσατε να πατήσετε ένα κουμπί αλλαζοντας τη ζωή χιλιάδων ανθρώπων για να αποκτήσετε
"Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα" σε ευρώ;;;;;;;;;

Ερώτηση που αφορά τη συνείδησή μας......

2
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:08, 09-08-10:

Πάντως δεν θα έπαιρνα Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα ασπιρίνες, αλλά θα ήθελα να πάω ταξίδι στο διάστημα να δω από πολύ κοντά τα νεφελώματα....ελπίζω να μου περίσσευε και κάτι, μην το φάμε όλο το ποσό στο διαστημικό ταξίδι και στη διστημική πτήση.......

Όσο για το τι θα έκανα για να αποκτήσω
Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα πιστεύω ότι έχει να κάνει με το τι θα άλλαζες στη ζωή κάποιου ή κάποιων ανθρώπων .....
το κουμπί δεν θα το πατούσα ξέροντας ότι θα γίνω πλούσια εις βάρος της ζωής άλλων ανθρώπων....
αλλά θα μπορούσα, προκειμένου να σώσω τη ζωή κοντινού μου αγαπημένου προσώπου, να αποχωριστώ κάτι που θα είχε μεγαλύτερη αξία απο
Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα.......
και είναι γνωστό ότι όλοι σε πατάνε στην ανάγκη!!!!!!

4
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 12:41, 07-07-11:

Αν ειχα τοοοοοοσα λεφτα θα ταξιδευα σε ολα τα μερη του κοσμου συνεχως,θα βοηθουσα οσους το εχουν πραγματικα αναγκη αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο θα πηγαινε σε φιλοζωικες οργανωσεις!!!! Και αυτα που θα περισσευαν...για ψωνια εννοειται!!!!
Αν ηταν να αποκτησω αυτα τα χρηματα ομως εις βαρος αλλων ανθρωπων,εννοειται οτι δεν θα το εκανα!Βολευομαι και με αυτα που εχω!!!
2
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:17, 27-07-12:

1)Ένα σπιτι by the sea
2)Ένα εξοχικο στο Miami
3)Πολλά Ρούχα
4)Ταξίδια
5)Ένα ποδηλατάκι να ξαναφάω τα σαμάρια μου μιας και το αυτοκίνητο ειναι αντιοικολογικο και προκαλει πολλα ατυχηματα.
δεν ξερω τι αλλο
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 18:08, 26-02-13:

..200000 ευρώ? Εγώ θα αγόραζα ένα σπίτι(οχι κανα πανάκριβο!) και θα έκανα την δική μου δουλειά!

Σημείωση:
Τα μήνυματα 4 εως 15 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Τι θα κάνατε εαν είχατε...;!"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 27-02-13 στις 00:13. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 18:10, 26-02-13:

Θα αγόραζα σπίτι. Τίποτα άλλο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια