Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 202 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν ήσουν αόρατος......

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:02, 17-06-05:

Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να γινόσασταν αόρατοι για κάποιο χρονικό διάστημα,
πώς θα το εκμεταλλευόσασταν??
Τί θα θέλατε να κάνετε??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:10, 17-06-05:

να έσπαγα στο ξύλο ένα !?@?@#>#!> καθηγητή μου!!!!!!!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,942 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 19:16, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Εάν σας δίνονταν η ευκαιρία να γινόσασταν αόρατοι για κάποιο χρονικό διάστημα,
πώς θα το εκμεταλλευόσασταν??
Τί θα θέλατε να κάνετε??
Θα ερχόμουν και θα σε παρενοχλούσα σεξουαλικά κάθε λίγο και λιγάκι!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:25, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
να έσπαγα στο ξύλο ένα !?@?@#>#!> καθηγητή μου!!!!!!!!!
Αν θές έρχομαι σε βοηθάω και μετά πάμε σε 2 δικούς μου
αν και ο ένας έχει φάει ξύλο απο φοιτητή(να αγιάσει το χέρι του)
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:26, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Θα ερχόμουν και θα σε παρενοχλούσα σεξουαλικά κάθε λίγο και λιγάκι!

οκ θα σε περιμένω my baby
1
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:28, 17-06-05:

Αν θές έρχομαι σε βοηθάω και μετά πάμε σε 2 δικούς μου
αν και ο ένας έχει φάει ξύλο απο φοιτητή(να αγιάσει το χέρι του)
ευχαρίστως! Εμένα μάλιστα ο !@#$% καθηγητής μου δεν θα με αφήσει να πάρω πτυχίο!!!!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:29, 17-06-05:

Θα πήγαινα και θα πείραζα το αγόρι μου
και θα πήγαινα στο σπίτι μιας φίλης μου,θα με βοηθούσε αυτό να καταλάβω κάποια πράγματα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:32, 17-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
ευχαρίστως! Εμένα μάλιστα ο !@#$% καθηγητής μου δεν θα με αφήσει να πάρω πτυχίο!!!!!!!
όχι εγώ πάλι καλά ξεμπέρδεψα αλλά τι να το κάνεις όταν γράφεις και σε κόβει με 4,5 συνέχεια και ξέρεις οτι γράφεις και οταν πήγα και π΄γα και τον έπιασα[size=8t](8 φορες το είχα δώσει δεν άντεχα άλλο)[/size] και μου λέει καταμουτρα πως κανονικά περνούσα

αλλά ένα χέρι ξύλο τουσ χρειάζεται
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 19:37, 17-06-05:

αλλά ένα χέρι ξύλο τουσ χρειάζεται[/color]
Συμφωνώ και επαυξάνω! Εγω πάλι πήγα και τον έπιασα και του είπα ότι ήμουν πολύ σοβαρά άρρωστη και μου είπε ότι και καρκίνο να είχα δεν θα με άφηνε να δώσω εξετάσεις! οπότε και πάλι !
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:38, 17-06-05:

Θα πήγαινα στο κτίριο του ΟΤΕ, θα έβρισκα το DSLAM και θα με έβαζα σε 1024άρα θύρα λαλαλα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:01, 17-06-05:

Θα εκλεβα απο την τραπεζα ελλαδος ολα τα λευτα ωστε να Κανω ενα καλο δωρο στον πατερα μου για να νοιξει μια κερδοφορα επιχιρισει Αλλοστε μετα εγω θα τα ευχαριστιεμε τα λευτα
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 21:39, 17-06-05:

Θα εκλεβα απο την τραπεζα ελλαδος ολα τα λευτα ωστε να Κανω ενα καλο δωρο στον πατερα μου για να νοιξει μια κερδοφορα επιχιρισει. Αλλοστε μετα εγω θα τα ευχαριστιεμε τα λευτα
Με κατεστραμμένη την ελληνική οικονομία δέν μπορεί να υπάρξει κερδοφόρα επιχείρηση. Θελεις να κάνεις αυτό που θα κάνω εγώ.
1) Κάνεις πατέντα το πώς έγινες αόρατος
2) ?????
3) Profit
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 22:43, 17-06-05:

Αν γινόμουν αόρατος θα έπαιρνα τον πρωταγωνιστικό ρόλο στις μεταμεσονύχτιες ταινίες του ALTER!
1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,942 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 00:57, 18-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Αν γινόμουν αόρατος θα έπαιρνα τον πρωταγωνιστικό ρόλο στις μεταμεσονύχτιες ταινίες του ALTER!
Γι αυτό είσαι όλο away εκείνες τις ώρες στο ΜΣΝ ε;
1
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:22, 18-06-05:

και μου είπε ότι και καρκίνο να είχα δεν θα με άφηνε να δώσω εξετάσεις!
Τρελένομε όταν ακούω τέτοια λόγια απο καθηγητές. Λες και κερδίζουν μπόνους οταν κόβουν κάποιον που θα μπορούσε άνετα να έχει περάσει μάθημα. το κομπλεξ στη χειρότερη μορφή του! Δωστε κανα ονομα παιδια...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:29, 18-06-05:

Βάσικα θα έμπαινα στον πειρασμό να πάρω μάτι
όμως κυρίως θα ήθελα να ακούσω κάποιες συζητήσεις.... :/
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 04:00, 18-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes

Τρελένομε όταν ακούω τέτοια λόγια απο καθηγητές. Λες και κερδίζουν μπόνους οταν κόβουν κάποιον που θα μπορούσε άνετα να έχει περάσει μάθημα. το κομπλεξ στη χειρότερη μορφή του! Δωστε κανα ονομα παιδια...
Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να με αφήσει να δώσω εξετάσεις... Μετά μην ανησυχείς, όχι μόνο όνομα, στις ειδήσεις πρώτο θέμα θα γίνω!!!!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:48, 18-06-05:

Θα πήγαινα εκει που φυλάνε τους βαθμούς και θα μου έβαζα σε ολα 10!
Επίσης θα ήθελα να ακούσω τι λένε οι άλλοι όταν με σχολιάζουν.
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 13:55, 18-06-05:

ναι ειναι αληθεια. οι περισσοτεροι καθηγητες σχολειων, ΤΕΙ κτλ. θελουν πολυ ξυλο (αν και δεν εχουν βγει ακομα τα αποτελεσματα του σχολειου ) αν εγω ημουν αόρατη θα........εκλεβα πιο ανετα στα διαγωνισματα. σκονακια κτλ
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 01:38, 19-06-05:

Θα άλλαζα τους βαθμούς μου και θα πήγαινα να δω διάφορα δημόσια πρόσωπα τι κακά πράματα κάνουν για να τα γράψω μετά σε βιβλίο το οποίο θα γίνει best seller και θα βγάλω λεφτά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αν ήσουν υπουργός παιδείας... - Από dora_888
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-07-19 στις 08:23.
    • Αν ήσουν.... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 2823 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-12-12 στις 09:56.
    • Τι θα έκανες αν ήσουν.... - Από cr 7
      Το θέμα έχει λάβει 268 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-12 στις 16:46.
    • Τι θα ήθελες να ήσουν; - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-01-12 στις 11:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα