Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,828 μέλη και 2,472,969 μηνύματα σε 78,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο συχνά βγαίνετε;

Πόσο συχνά βγαίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
Σταθερά κάθε Σάββατο
2
2,47%
Πιο συχνά
20
24,69%
Πιο αραιά
12
14,81%
Όπως τύχει/ανάλογα την περίοδο
47
58,02%

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 16:05, 18-10-06:

Πόσο συχνά βγαίνετε για καφέ με φίλους ή γενικά για διασκέδαση? Το καθιερωμένο, δηλ. κάθε Σάββατο ή μήπως πιο συχνά ή πιο αραιά?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη princess : 18-10-06 στις 16:09.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:11, 18-10-06:

σίγουρα πολύ πιο συχνά απ'το καθιερωμένο Σάββατο,αλλά -όπως ψήφισα κιόλας..- είναι και ανάλογα την περίοδο και τις διάφορες συνθήκες πάντα..
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:13, 18-10-06:

Όπως τύχει. Για παράδειγμα τον τελευταίο μήνα έχω βγει μόνο μια φορά. Λίγος χρόνος, πολλή πίεση
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 16:21, 18-10-06:

το ίδιο και απο δω... έχουν τύχει εποχές που βγαίνω 3-4 φορές τη βδομάδα (Δεν μαζεύομαι ) και άλλες που βαλτώνω στο σπίτι!
προσπαθώ πάντως να πηγαίνω τουλ έναν καφέ μέσα στη βδομάδα, έστω και γρήγορο γιατι παρατήρησα ότι με χαλάρώνει να ξεδίνω έστω και λίγο ακόμα και τις εποχές του τρελού πηξίματος...
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 16:32, 18-10-06:

καθε μερα.αν δε βγω θα σκασω
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:57, 18-10-06:

Αν μετραμε για εξοδο και τις μερες που κανουμε/μας κανουν αρμενικη βιζιτα οι φιλοι, καθε μερα.. Για εξω-εξω 3-4 φορες τη βδομαδα ειναι το στανταρ, αλλα παιζει αναλογα με κεφια/λεφτα/ωρα διαθεσιμη.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:01, 18-10-06:

Οταν παιζει σχολειο 1 με 2 φορες την εβδομαδα(οχι club και ετσι... εχουμε αλλα στεκια εμεις) Οταν δεν παιζει σχολειο δεν υπαρχει σταθρο, αλλα συγουρ απιο συχνα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:17, 18-10-06:

Όταν λες βγαίνουμε? Εννοείς για καφέ? Ή για κλάμπ ή κάτι παρόμοιο? Για καφέβγαίνω κάθε μέρα (και κάποιες μέρες βγαίνω και 2 φορές )
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 20:19, 18-10-06:

Στην Αθήνα βγαίνω 3-4 φορές την εβδομάδα. Εδώ έχω ψιλομιζεράσει. 1-2 φορές την εβδομάδα βράδυ, αλλά ευτυχώς παίζουν αρκετά μεσημεροαπογευματινά: καφέδες, φαγητό, βόλτες.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:27, 19-10-06:

Μέχρι πριν ένα μήνα που μετακόμισα έβγαινα 4-5 φορές την εβδομάδα, προκειμένου να βρεθώ με το μωρό μου.. (μέναμε και οι δύο με τους δικούς μας). Τον τελευταίο μήνα έχουμε βγει μόνο μια φορά έξω έξω, αλλά έχουμε κάνει αρκετές επισκέψεις σε γονείς και φίλους.. Ε, λογικά από δω και μπρος που ισιώσαμε και λίγο το σπίτι θα μπορέσουμε να κάνουμε και περισσότερα!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 481 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 21:52, 19-10-06:

Δεν έχω συγκεκριμένη μέρα όπως τύχει!!!Και αναλόγως με τα μαθήματα μου...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:56, 20-10-06:

Εγω σε κλαμπ βγαινω μονο οταν ειμαι Ελλαδα γιατι εδω (Αγγλια) ξενερωνω παρα πολυ! Τωρα για κανενα (=2,3,5) ποτακι βγαινω 2-3 φορες τη βδομαδα, αλλα επειδη μενω σε εστιες ειμαι ολη μερα με φιλους οποτε μενουμε μεσα να κανουμε και λιγο οικονομια
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:25, 20-10-06:

Τελευταια καθολου σχεδον...
Δεν ξερω αλλα με κουρασαν λιγο-πολυ ολα αυτα...
"Αποτοξίνωση" ενα πραγμα...
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 19:17, 20-10-06:

Αραιά και πού είδικά τώρα που έχω βαρύνει λόγο εγκυμωσύνης δεν είμαι για πολλά πολλά. Που και που για φαϊ για κανένα παϊδάκι το πολύ σε κανά ρεμπετάδικο..
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:22, 20-10-06:

δεν εχετε βαλει την επιλογη καθε μερα στη δημοσκοπηση
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 19:29, 20-10-06:

δεν εχετε βαλει την επιλογη καθε μερα στη δημοσκοπηση
Oμολογώ ότι αυτό μου διέφυγε..

Αλλά είναι δυνατόν σε μόνιμη βάση να βγαίνεις κάθε μέρα για διασκέδαση?Δεν νομίζω..
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 19:30, 20-10-06:

ναι σου λεω εκτος αν ειμαι πολυ αρρωστος. δε μπορω ειναι ψυχολογικο θελω να βγω εστω και για λιγο για μια ωρα.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:09, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από DiavolakoS
ναι σου λεω εκτος αν ειμαι πολυ αρρωστος. δε μπορω ειναι ψυχολογικο θελω να βγω εστω και για λιγο για μια ωρα.
Κι εγώ το ίδιο παθαίνω, αμα κάτσω μια μέρα στο σπίτι κάτι παθαίνω. Όλα αυτά βέβαια τα τελευταία 3-4 χρόνια, πριν είχα το ακριβώς αντίθετο πρόβλημα...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 01:05, 21-10-06:

επειδή δούλεψα για αρκετό καιρό νύχτα, με κούρασε και πολύ....
βαρέθηκα και τα ξενύχτια και τα ποτα και την δυνατή μουσική...
τώρα θέλω να είμαι χαλαρά....
δεν πάω με την καμία σε κλαμπ.... θα πάω για κανα καφεδακι με φίλους....
θα πάω μια στα τόσα καμια μεγαλη πιστα αν θέλω να δω κάποιον συγκεκριμένα (φέτος ας πουμε θέλω Τερζη), και για ποτο.... πλεον παρα πολύ σπάνια... βαρεθηκα!

προτειμω να αραζω σπιτι με φιλους ή με τον καλό μου... να παω κανα σινεμα, κανα θεατρο κανα ταβερνάκι...
ήρεμα πραγματα!
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 514 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 11:57, 21-10-06:

Αναλόγως τα κέφια.....μπορεί να βγαίνω 2-3 φορές τη βδομάδα, μπορεί και να μη βγω καθόλου για βδομάδες .... χτες για παράδειγμα πήγα για καφέ, γύρισα σπίτι και μετά απο λίγο ξανάφυγα για φαγητό.... και αν δε νύσταζα μπορεί να πήγαινα και κανα σινεμά!!!!!!
πάντως όσο ήμουνα στο Πανεπιστήμιο έβγαινα κάθε μέρα έστω και για πολύωρο καφέ ή μάζεμα στα σπίτια των κολλητών....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια