Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μια ευχή...

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 16:18, 28-06-06:

Με αφορμή ενα δυσάρεστο νέο για κάποιο συνάνθρωπο που υποφέρει ,να κάνω μια ευχή & να την χαρίσω σε όλους τους συνανθρώπους που υπέφεραν η υποφέρουν.Να γίνουν όλα γρήγορα καλά,καλύτερα απο πρίν !
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:56, 28-06-06:

εμένα η ευχή μου είναι
ας συμβεί ότι ΠΡΕΠΕΙ να συμβεί για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ όλων

κάτι που σήμερα μπορεί να δείχνει τραγικό, αύριο μπορεί αποδειχθεί ότι ήταν το μέσον για να γίνει κάτι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 01:22, 30-06-06:

Εύχομαι να μάθουμε να εκτιμάμαι περισσότερο τα όσα έχουμε, έτσι ξεκινά ο δρόμος προς την ευτυχία.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:33, 30-06-06:

ευχομαι να γινει ο στοχος της πραγματικοτητα και να εχει παντοτε καποιον στο πλευρο της που να την νοιαζεται πραγματικα!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:50, 30-06-06:

Εύχομαι να μάθουμε να εκτιμάμαι περισσότερο τα όσα έχουμε, έτσι ξεκινά ο δρόμος προς την ευτυχία
γαμώτο πολύ σωστό αλλά δυστυχώς δεν το εφαρμόζω γενικά.
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 00:22, 01-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εμένα η ευχή μου είναι
ας συμβεί ότι ΠΡΕΠΕΙ να συμβεί για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ όλων

κάτι που σήμερα μπορεί να δείχνει τραγικό, αύριο μπορεί αποδειχθεί ότι ήταν το μέσον για να γίνει κάτι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!

Συμφωνώ κι εγώ. Πάντα εύχομαι ακόμη και για μένα να έρθει στη ζωή μου ότι θα είναι καλύτερο για μένα. Αυτό λοιπόν εύχομαι και για όλους σας, και για όλους τους συνανθρώπους μας.

Κάνω όμως και άλλη μια ευχή. Ας προκαλέσουμε τα καλύτερα ώστε να έρθουν σε μας.

Πιστεύω ότι γίνεται αυτό. Είμαι σίγουρος για αυτό!
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 15:41, 01-07-06:

Κάνω όμως και άλλη μια ευχή. Ας προκαλέσουμε τα καλύτερα ώστε να έρθουν σε μας.

Πιστεύω ότι γίνεται αυτό. Είμαι σίγουρος για αυτό![/quote] Το βασικό...!!! Ουδέν σχόλιον !!!
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 15:52, 01-07-06:

ΌΛΑ γίνονται φίλε Θοδωρή!

Ειδικά όταν το εύχεται όχι μόνο ένας, αλλά πολλοί, όπως όλοι εμείς εδώ μέσα και όσοι άλλοι που τους το είπες και το πιστεύουν!
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 17:58, 01-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR
ΌΛΑ γίνονται φίλε Θοδωρή!

Ειδικά όταν το εύχεται όχι μόνο ένας, αλλά πολλοί, όπως όλοι εμείς εδώ μέσα και όσοι άλλοι που τους το είπες και το πιστεύουν!
Φίλε μου,θα το πώ κι ας με πούν ...ψώνιο,ρατσιστή,η οτι... ! Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους κι ακόμα πιο λίγοι να πιστεύουμε σ'ευχές .Ας είναι...
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 18:18, 01-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος
Φίλε μου,θα το πώ κι ας με πούν ...ψώνιο,ρατσιστή,η οτι... ! Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους κι ακόμα πιο λίγοι να πιστεύουμε σ'ευχές .Ας είναι...
Πιστεύω ότι είμαστε πολλοί, απλά οι περισσότεροι δεν το εκφράζουν.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 00:12, 02-07-06:

Λίγοι είμαστε που ευχόμαστε & γι'αλλους
Σκληρό μα αληθινό
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 00:44, 02-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Σκληρό μα αληθινό
Αν πλανιόταν η πεποίθηση πως όταν στέλνουμε θετική ενέργεια στους άλλους επιστρέφει και σε εμάς ίσως γινόμασταν πιο ανιδιοτελείς.......
Εγώ πιστεύω πως πολλοί είναι αυτοί που θέλουν να δώσουν θετική ενέργεια, ευχές, προσευχές ή όπως αλλιώς θέλετε να το πείτε. Είναι όμως λίγοι αυτοί που το κάνουν γιατί οι περισσότεροι έχουν βολευτεί στους καναπέδες τους και αρκούνται μόνο στα επιφωνήματα του στύλ: ωωω τί κρίμα.

Αν αυτούς τους ξεβολέψουμε εμείς που λέμε ότι είμαστε στις επάλξεις τότε θα έχουμε κάνει ένα μεγάλο βήμα και η θετική ενέργεια να επιστρέφεται και σε μας(που όπως και να χει όταν κάνουμε κάτι καλό πάντα μας επιστρέφεται) όπως λέει η κλέφτρα, αλλά και η συμπαράσταση μας να είναι παντοδύναμη ως προς οποινδήποτε συνάνθρωπό μας την έχει ανάγκη, όπως ζήτησε και ο Θοδωρής ανοίγοντας αυτό το θέμα.

Μπορεί να ακούγονται ρομαντικά όλα αυτά, όμως πιστεύω ότι μπορούν να γίνουν και εγώ ξέρω περιπτώσεις που ήδη γίνονται.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:06, 02-07-06:

ευχομαι αυτα που εχω παθει εγω να μην συμβουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 13:39, 02-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
ευχομαι αυτα που εχω παθει εγω να μην συμβουν ουτε στο χειροτερο μου εχθρο
Ευχομαι ολα τα παθήματα να γίνουν παρελθόν & σαν γεγονότα & το οποιοδήποτε κόστος τους να εξαφανιστεί.Βλέπε μπροστα...Δεν είναι δύσκολο Ε;;;
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 01:06, 21-07-06:

Μια ευχή για τους λαούς που δοκιμάζονται εκεί κάτω...πέφτει λίγο μακρυά απ'τις πολυθρόνες μας ! Ας κάνουμε το ελάχιστο κι ας ευχηθούμε για τη λήξη του πολέμου στο Λίβανο & πέριξ,κυρίως γι'αυτούς τους άμαχους...Ας βρέξει λίγο επίγνωση...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 02:29, 21-07-06:

Αμήν!
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε: στις 03:23, 21-07-06:

Σκληρό μα αληθινό
Αυτή η σκέψη πραγματικά με εντυπωσίασε!

Με τη σειρά μου εύχομαι να μου δώσει ο Θεός μια ευκαιρία να του αποδείξω πως τα λεφτά του τζόκερ δε θα αλλάξουν τον χαρακτήρα μου.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:14, 22-07-06:

Μια ευχή για τους λαούς που δοκιμάζονται εκεί κάτω...πέφτει λίγο μακρυά απ'τις πολυθρόνες μας ! Ας κάνουμε το ελάχιστο κι ας ευχηθούμε για τη λήξη του πολέμου στο Λίβανο & πέριξ,κυρίως γι'αυτούς τους άμαχους...Ας βρέξει λίγο επίγνωση...
+1

Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 14:45, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
+1

Ευχαριστώ...διαβολάκι μου,+2 για σένα ! θα ήθελα & την ευχή σου εδω γραπτή.
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

O Wishful έγραψε: στις 00:33, 18-08-06:

Σκληρό μα αληθινό
Κάλλιο αργά παρά ποτέ...Το να περιμένεις...επιστροφή της θετικής ενέργειας --που όλοι μας μπορούμε να δώσουμε--είναι ο ύψιστος βαθμός ιδιοτέλειας... "Κάνε το καλό και ρίξ'το στο γιαλό"...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια