Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,566 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:09, 27-12-12:

Μικρή ήθελα να γίνω κτηνίατρος... αλλά μετά ήθελα συγγραφέας έγραφα συνέχεια όταν ήμουν μικρή! Το κακό ήταν ότι τους περισσότερους τους πέθαινα στο τέλος -γιατί άραγε;- και ακόμα με κοροϊδεύει ο μπαμπάς μου για εκείνη τη... μακάβρια συνήθεια
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 20:24, 30-12-12:

Αρχικά ήθελα να γίνω αστυνομικός, μετά στρατιωτικός, μετά στρατοδίκης και εσχάτως φιλόλογος
1
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:02, 07-01-13:

Στην αρχή ζωγράφος μετά χορεύτρια μετά δασκάλα μετά Γερμανικού.
Τέλος διερμηνέας
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 00:17, 22-01-13:

Στην αρχή ογκολόγος λόγω προβλήματος αλλά βλέποντας ότι φυσική και μαθηματικά δεν είναι το καλύτερο μου το παράτησα
Μετά από αυτό ήθελα να γίνω αρχαιολόγος και τώρα σκέφτομαι για δικαστής(άντε να μπω νομική να πετύχω τον στόχο μου )
3
Παράθεση

Χριστίνα95

Νεοφερμένος

H Χριστίνα95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Χριστίνα95 *.* έγραψε: στις 13:27, 26-01-13:

Εγω ηθελα να γινω δασκαλα.Ειχα μια πολυ καλη κυρια στις πρωτες ταξεις του δημοτικου και ισως γι'αυτο..Παντως μπορω να πω πως εχω ροπη προς τετοια επαγγελματα
1
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 13:29, 26-01-13:

Δεν ξέρω αν έχω ήδη απαντήσει σε αυτό το θέμα, αλλά μικρός ήθελα να γίνω ψαράς ή δύτης, λόγω της αγάπης μου για την θάλασσα.
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:46, 28-01-13:

Δε ξέρω αν έχω γράψει για τότε που ήθελα να γίνω φωτογράφος.
Τρία χρόνια κράτησε αυτή η τρέλα, ακόμα έχω τις ερασιτεχνικές μου φωτογραφίες
Παράθεση

giannis19

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O giannis19 έγραψε: στις 01:25, 08-02-13:

οταν ημουν 8 χρονων ηθελα να γινω εκπαιδευτης pokemon,στα 9 yugioh,στα 10 αστυνομικος,αργοτερα γιατρος,μετα βιολογος στο λυκειο και τελικα μαθηματικος
Παράθεση

Izabella.N (dwsdw)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H Izabella.N Through these shadows...I Rise. έγραψε: στις 20:20, 11-02-13:

ηθοποιος *.*
Από τα 6 μου μεχρι και σημερα.
Παράθεση

pantelisd

Νεοφερμένος

Ο pantelisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O pantelisd έγραψε: στις 14:49, 12-02-13:

Μικρός μικρός ήθελα τραγουδιστής, αλλά η φωνή δεν βοηθάει. Αργότερα ηθοποιός για να χαρίζω γέλιο στους ανθρώπους. Το τελευταίο το κατάφερα, όχι επαγγελματικά, αλλά ερασιτεχνικά τουλάχιστον.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 18:54, 13-02-13:

αρχη αρχη ελεγα σχεδιαστρια μοδας.lol.μικρο παιδι
μετα δεν ηξερα....
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 20:55, 17-02-13:

δημόσιος υπάλληλος
Παράθεση

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

H Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ρεμέδιος έγραψε: στις 22:30, 29-08-13:

οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω αεροσυνοδός! απεριοριστη αγαπη για ταξιδια απο τοτε.
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 00:10, 30-08-13:

Λόγω σοβαρής ασθένειας σε μικρή αρκετά ηλικία όπως θα καταλάβετε και από το επάγγελμα ήθελα να γίνω ογκολόγος παιδίατρος..Τώρα κατάλαβα ότι αυτός ο στόχος αν και είναι παιδικό μου όνειρο δεν θα γίνει ποτέ και ο λόγος η δυσκολία των μαθημάτων στην θετική.Δεν πειράζει μπορώ και με άλλο τρόπο να χαρίσω το χαμόγελο στα παιδιά με καρκίνο και γενικά στους ανθρώπους που περνούν αυτή την ασθένεια.

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 11:03, 23-09-13:

χειρουργος,δασκαλα,κτηνιατρος,ψυχολογος...Ολα αυτα με τη σειρα μεχρι τα 16 μου χρονια.Και στο τελος κατεληξα να περασω Νοσηλευτικη ! Το παιδικο μου ονειρο (σχεδον) πραγματοποιηθηκε
1
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 23:44, 27-06-14:

Εγώ από μικρη ηθελα να γινω δασκαλα!!Ελπιζω το ονειρο μου να γινει πραγματικότητα !!!
Μια δασκαλα μου μαλιστα στην εκτη δημοτικού μας ειχε πει πως το ονειρο της ηταν να γινει δικηγόρος ομως ο πατερας της της ειπε να παει σε μια σχολη για εκπαιδευτικους!!Απο τοτε αλλαξε γνώμη και ακολούθησε τον εκπαιδευτικό τομαια.
Μαλιστα ενας δασκαλος στην σχολη που πηγαινε της ειχε πει να μην επιτρεψει σε κανεναν να την πει δασκαλιτσα η γενικοτερα με καποιο αλλο υποκοριστικό !!!Ηταν πολυσυγκινητικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΑΣΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O hue έγραψε: στις 21:44, 07-07-14:

Εγώ πάντως ήθελα να γίνω σκουπιδιάρης ,τρελαινόμουν στην ιδέα να οδηγάω το σκουπιδιάρικο..Είχα τέτοιο κόλλημα που είχα βγει και φωτογραφία με όλα τα σκουπιδιάρικα της περιοχής αλλά και τους υπαλλήλους(Ακόμη τις έχω :P)
3
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 20:07, 08-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από hue
Εγώ πάντως ήθελα να γίνω σκουπιδιάρης ,τρελαινόμουν στην ιδέα να οδηγάω το σκουπιδιάρικο..Είχα τέτοιο κόλλημα που είχα βγει και φωτογραφία με όλα τα σκουπιδιάρικα της περιοχής αλλά και τους υπαλλήλους(Ακόμη τις έχω )
Αληθεια λες αυτο ηταν το ονειρο σου η κανεις πλακα??????
Παράθεση

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O hue έγραψε: στις 15:52, 09-07-14:

Ε οταν ειμουνα μικρος ακομα(4-7 χρονων).Μετα τα 8 αλλαξα γνωμη και ελεγα καομποης και νιντζα.Ε δεν ειναι πιστευω και το πιο ακραιο.Ο αδερφος μου μεχρι τα 5 ελεγε σε ολους οτι θα γινει Μπομπ Σφουγγαρακης
1
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 16:15, 10-07-14:

Μικρός ήθελα αρχικά να γίνω οδηγός τρένου (είχα μια μεγάλη μανία με αυτά), οδηγός σε ασθενοφόρο, πυροσβέστης, αστυνομικός και τέλος δάσκαλος... Τώρα δεν έχω ιδέα τι θέλωω να γίνω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια