Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,937 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 511 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Λίγα λόγια για μένα , αλλά ποιος είμαι

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 23:25, 01-12-09:

ακόμα ένας θνητός ασήμαντος και σημαντικός.... θυμάμαι ας πούμε την προανάφλεξη.... ένα πρόσωπο που θέλει ας πούμε να προσομοιωθεί.... η κόντρα μεγάλη.... ας πούμε μεγάλο μανίκι για τότε...., όλα αβέβαια...., η προσπάθεια ή τί...; οι ανάγκες....; ότι και αν είναι.... από άσπρο μαύρο.... η ανα γνώριση.... ο σεβασμός.... η ευχαρίστηση.... το παραμύθι.... γιατί όπως και αν έχει ένα παραμύθι είναι.... θα ήθελεα να ξαναζωντανέψει.... καιι νομίζω θα το ξαναζωντανέψω.... έχω ανάγκη από ένα παραμύθι.... αληθινό.... ήμουν 13.....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 01-12-09 στις 23:54.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 23:28, 01-12-09:

ωχού

πήγαινετε στν τελευταία σελ του πες με με μια λέξη βρείτε τν λέξη κλειδί και θα καταλάβετε ποια είναι

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:32, 01-12-09:

εγω πηγα αλλα δεν το βρισκω!
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:33, 01-12-09:

ρε συ μπερμπ μας δουλευεις?

ποιο ζωο αλλωστε θα εβαζε για τον ευατο του γαβ??

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 23:34, 01-12-09:

η λέξη κλειδί είναι η ηλικία

αυτό που τν έβαλε ρε λοβ

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 23:34, 01-12-09:

η δύναμη μου.... αυτή που μου λείπει.... αυτή που δώρισα απλόχερα.... αυτή που πούλησα στο μέλλον και τώρα μου χρωστάει.... μάλλον αυτή είναι.... θέλω να πιστεύω πως αυτή είναι.... την έχω ανάγκη.... θέλω αυτά που μου χρωστάω....

η αντίστροφη μέτρηση.... κάτι καινούριο.... κάτι που δεν ξέρω αν πρέπει.... αλλλά κυλάει.... 6 μέρες τώρα......

ο χρόνος μου, ελπίδα....

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:37, 01-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
η δύναμη μου.... αυτή που μου λείπει.... αυτή που δώρισα απλόχερα.... αυτή που πούλησα στο μέλλον και τώρα μου χρωστάει.... μάλλον αυτή είναι.... θέλω να πιστεύω πως αυτή είναι.... την έχω ανάγκη.... θέλω αυτά που μου χρωστάω....

καλα εσυ επιμενεις ρε απρο, αλλα ''στακα'' λιγακι να δουμε το πρηγουμενο της μπερπ, ψαξε κι εσυ να το βρουμε!

μπερπ θα μας τρελανεις ωρε!
εφτασα απο το τελος ως 90 σελιδα!
η λαβ δεν ειναι, η βενιβιντιτσι μπλρπ(καπως ετσι δε θυμαμαι) δεν ειναι, η palladin δεν ειναι, εγω δεν ειμαι, ο σιντ δε γινεται να ειναι παροτι αντρας το ιδιο και ο νωευς.

ε ποια ειναι ντε?
α ουτε η μπουρου διοτι δεν ειναι τελ. σελιδα ουτε γραφει γαβ!
1

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε: στις 23:44, 01-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
καλα εσυ επιμενεις ρε απρο, αλλα ''στακα'' λιγακι να δουμε το πρηγουμενο της μπερπ, ψαξε κι εσυ να το βρουμε!
αν σου πω οτί τη συγκεκριμένη στιγμή δεν αφομοίωσα το μήνυμα σου, θα με θεωρήσεις όπως νομίζεις....
αρχικά φαίνομαι χαζός, αλλλά στη συνέχεια ξεπερνάω το ΄΄νόημα΄΄

μου....
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:45, 01-12-09:

κοιτα να δεις που θα βρηκε κανα παναρχαιο μελος που δε μπαινει πια, και θα βαλε!
1

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:48, 01-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
αν σου πω οτί συγκεκριμένη στιγμή δεν αφομοίωσα το μήνυμα σου, θα με θεωρήσεις όπως νομίζεις....
αρχικά φαίνομαι χαζός, αλλλά στη συνέχεια ξεπερνάω το ΄΄νόημα΄΄
περιμενε βρε λεω να μας πει η μπερπ ποιο ατομο ειναι για να μπορεσουμε να συνεχισουμε να βρουμε και αυτα που εβαλες εσυ!
καταλαβες?

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp έγραψε: στις 23:51, 01-12-09:

εσείς θα με τρελάνετε
ποιά είναι στν τελευταία σελίδα και στο προφίλ της γραφει γαβ;οεο;

κάποια απαυτές που είπες είναι

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:53, 01-12-09:

η παλατιν??

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp έγραψε: στις 23:55, 01-12-09:

ναδα

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:59, 01-12-09:

βιν...??

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε: στις 00:00, 02-12-09:

το θέμα κυλάει..., αλλά μέχρι που...; μήπως ξεχνάμε τα ''όρια'' μου... σου... του... μας....

θα ήθελα να έχει σημασία ποιος μπορώ να είμαι και όχι ποιος θα μπορούσα να ήμουν....

όσο και αν με ενοχλεί..., το μέλλον θα μου δείξει.... και όχι το παρελθόν.... αυτό απλά μου υπενθυμίζει....

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp έγραψε: στις 00:03, 02-12-09:

ρε πάτε καλά;

όχι καλέ μαιντ

φαντάζομαι εννοείς venidivici

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:10, 02-12-09:

αυτο. ειναι μεγαλο ονομα και μπερδευομαι

ε ποια ειναι μας εχεις σκασει!
η μπουρου ειναι. ε?

(η μπουρου δεν εχει γαβ και νιαου στο προφιλ της!!!!)

κοιτα να δεις σε αγωνια που μας εχει βαλει και θα χει βαλει κανα ακυρο!!

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp έγραψε: στις 00:12, 02-12-09:

καλά το παίρνει το ποτάμι γτ βαρέθηκα

η λοβ είναι

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:14, 02-12-09:

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:15, 02-12-09:

απαραδεκτες και οι δυο σας!!!
και με κανετε και ψαχνω!!!!

μα που το χει το γαβ?
κατσε να δω.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια