Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,575 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιον "καλλιτέχνη" θα εξαφανίζατε αν μπορούσατε;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:35, 16-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από smart
Αχ ναι αναρωτιέμαι γιατί όλες τρελαίνονται σιγά τον ωραίο...το παλιοψώνιο!
Ναι αλλά έχει αυτόματη στόχευση μέχρι 3 διαφορετικούς στόχους και πολλαπλή ταυτόχρονη ρίψη βλημάτων σε αυτούς. Και μην ξεχνάμε μικρό χρόνο επαναφοράς.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:21, 16-10-06:

τον Κραουνάκη...
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 990 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 16:51, 05-03-07:

Τον Κώστα Μαρτάκη... .Τρομάρα του που θέλει να γίνει και σαν τον Σάκη Ρουβά.
1
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:53, 05-03-07:

Το χατζηγιάννη τον σιχένομαι
2
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 17:56, 05-03-07:

θα συμφωνήσω με τον Μητσο ... τον Μαρτακη ανετα τον εξαφάνιζα...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:15, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Το χατζηγιάννη τον σιχένομαι
!! (Μια απ τα ίδια όπως κατάλαβες )
1
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 22:38, 06-03-07:

θα εξαφάνιζα τον Αρναούτογλου και τη σιχαμερή κυριακάτικη εκπομπή του!!...Έχει καταντήσει άκρως εκνευριστικός και γελοίος...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:47, 06-03-07:

Μα αφού όλοι μας έχουμε ένα τέτοιο κουμπί που μπορεί να εξαφανίσει όχι μόνο έναν αλλά πολλούς μαζί....
Το κουμπί της τηλεόρασης και του ραδιοφόνου.....
2
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 06:09, 09-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εξαρτάται πως ορίζεις την έννοια "καλλιτέχνης". Πχ η Κοκκίνου θεωρείται καλλιτέχνιδα? Δλδ όλες αυτές που βγάζουν τα σκυλοτράγουδα που γίνονται μόδα στην Ελλάδα θεωρούνται καλλιτέχνιδες? Ή καλλιτέχνης θεωρείται αυτός που πραγματικά παράγει τέχνη?
Αν εννοείς το πρώτο (δλδ όποιος νομίζει αυτός οτι είναι καλλιτέχνης) τότε τoν Ταμπάκη. Αν εννοείς το δευτερο (δλδ αυτός που όντως παράγει τεχνη) τότε κανέναν.
με κάλυψες 100% !!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:27, 09-03-07:

Απο Καλλιτεχνες κανεναν.
Απο wannabe (named) καλλιτεχνες...παλι κανεναν.Γι'αυτο φροντιζει η ιδια η ζωη και ο χρονος.
Ετσι κι αλλιως στο τελος εγω επιλεγω τι-που-πως-ποτε...οποτε.
4
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 23:45, 04-07-08:

Αν και δε θα εξαφάνιζα κανένα άτομο που να θεωρώ Καλλιτέχνη ας τους υποθέσουμε για την ανάγκη του φόρουμ.

Σφακιανάκη, Παπακωνσταντίνου, Angelina Jolie, Άννα Βίσση, Λάκη Λαζόπουλο, Μάρκο Σεφερλή, Έλενα Παπαρίζου... αυτούς για τώρα.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 23:50, 04-07-08:

καλά εσύ έσφαξες το μισό καλλιτεχνικό στερέωμα
και καλά τους άλλους, την αντζελίνα γιατί; για να σε μισήσει όλος ο αντρικός και ο μισός γυναικείος πληθυσμός; είναι και πολύτεκνη, δεν λυπάσαι τα παιδιά της;
3
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 23:56, 04-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
καλά εσύ έσφαξες το μισό καλλιτεχνικό στερέωμα
και καλά τους άλλους, την αντζελίνα γιατί; για να σε μισήσει όλος ο αντρικός και ο μισός γυναικείος πληθυσμός; είναι και πολύτεκνη, δεν λυπάσαι τα παιδιά της;
Την παραδέχομαι και την εκτιμώ για το φιλανθρωπικό της έργο και τις υιοθεσίες που έχει κάνει. Respect σε αυτό τον τομέα. Απλά δε μου αρέσει η εικόνα της δυναμικής γυναίκας που προσπαθεί να περάσει μέσα από τους ρόλους που υποδύεται. Δε συμφωνώ με τον τρόπο. Το κάνει πολύ φαντεζί ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται. Κι έχω και το άλλο περίεργο. Μου τη δίνει κάτι που αρέσει σε πολλούς.

Και πού 'σαι ακόμα. Πού να 'κανα και full λίστα με τους "καλλιτέχνες" που μου τη δίνουν.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 12:47, 05-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Affliction
Αν και δε θα εξαφάνιζα κανένα άτομο που να θεωρώ Καλλιτέχνη ας τους υποθέσουμε για την ανάγκη του φόρουμ.

Σφακιανάκη, Παπακωνσταντίνου, Angelina Jolie, Άννα Βίσση, Λάκη Λαζόπουλο, Μάρκο Σεφερλή, Έλενα Παπαρίζου... αυτούς για τώρα.

Γενικώς για τους υπόλοιπους ή διαφωνώ ή απλώς με αφήνουν αδιάφορο... Για τον boldαρισμένο κύριο όμως, συμφωνώ με χίλια! Αν και δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να αναφερθεί σε αυτό το thread... Εδώ λέμε για καλλιτέχνες, remember;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:51, 05-07-08:

Τη Παπαρίζου, κατά τη γνώμη μου είναι ατάλαντη και άσχημη.
Είναι σα κούρος στο πρόσωπο.
3
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 13:13, 05-07-08:

Για τους περισσότερους απο αυτούς που έχετε πει θα συμφωνήσω ώς έναν βαθμό, αλλά βρε παιδιά και τον Χατζηγιάννη και την Παπαρίζου...? Σε αυτό ξαφνιάστηκα είναι η αλήθεια...αλλά βέβαια είναι η γνώμη του καθενός οπότε οκ..τι να πεις..

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:22, 05-07-08:

Εμένα πάντως μου μοιάζουν...

Και αν δε σας μοιάζουν, μη μου τη λέτε όμορφη διότι θα τραβήξω από απόγνωση τα βυζιά μου έως ότου να κατεβάσουν γάλα.
5
2
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 14:06, 05-07-08:

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 21:32, 05-07-08:

Καλε ειναι θεα η κοπελα!
3
2
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H 3l3n@ έγραψε: στις 22:07, 05-07-08:

εμ ειναι ντε...παίζει να τους χτύπησε η ζέστη...
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια