Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,284 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 150 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα αντικείμενα!

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 13:18, 20-08-05:

Να σας πω την αλήθεια μου δεν ξέρω αν υπάρχει ήδη τέτοιο thread,αν υπάρχει κλειδώστε το.Όλοι μας συνδεόμαστε με κάποια προσωπικά μας αντικείμενα παραπάνω.Ισως γιατί μας θυμίζουν καταστάσεις,ίσως γιατί τα χρησιμοποιούμε πολύ ή για άλλο λόγο.Εσάς ποια είναι τα αντικείμενα-φετίχ σας και γιατί?Μια που άρχισα το thread εγώ,τα δικά μου είναι χωρίς αμφιβολία η κιθάρα μου(και οι 2!) και το pc μου για ευνόητους λόγους!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 13:40, 20-08-05:

Τα DVD με επεισόδια από τις αγαπημένες μου σειρές (Futurama, South Park, Simpsons, Shield, Cowboy Bebop κ.α.) και η κιθάρα μου (Fender Strat Squire). Alex, τι κιθάρες έχεις;
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 13:42, 20-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Alex, τι κιθάρες έχεις;
Μία ηλεκτρική Vester και μία κλασική Antonio Lorca.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:13, 20-08-05:

MMμμμ...αγαπημένα αντικείμενα....πωπώ έχω πολλά...Πέρα από το φορητό μου, το κινητό μου -που δεν πάω πουθενά χωρίς αυτό- και τα cd μουσικής μου ύπαρχουν και άλλα μικρά χαζοαντικείμενα που τα λατρεύω...τα οποία μου έχουν χαρίσει αγαπημένα πρόσωπα από αρκουδάκια,κοσμήματα,ραβασάκια και φώτος....Το τελευταίο κόλλημα έιναι ένα βραχιολάκι live strong που μου το χάρισε μια γλυκιά κοπέλα 8)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:23, 20-08-05:

Για εμενα είναι το κινητό μου λόγο χρησιμότητας και ένας μαύρος zippo που ήταν δώρο από ένα αγαπημένο πρόσωπο...
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 16:56, 20-08-05:

εμενα μια μινιατουρα της FERRARI που μου την δοσανε στα γεννεθια μου!
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 17:52, 20-08-05:

To laptopi μου, τα ηχεία μου, Τα CD των AC/DC ο αναπτήρας μου και ένας παλιός υπολογιστής που τον έχω για FreeBSD
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:04, 20-08-05:

Αν και δεν συνηθίζω να δίνω παραπάνω αξία σε πράγματα απο την υλική αξία που έχουν, κάτι που πραγματικά θα μου κόστιζε αν έχανα είναι μια ασημένια σφυρήλατη βέρα με χαραγμένο το ονοματεπώνυμο του συντρόφου μου και την ημ/νία που τα φτιάξαμε (φοράει κι αυτός μια ίδια με το δικό μου όνομα).
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 22:13, 20-08-05:

Αντικείμενα-φετίχ? Τι με βάζετε να σκεφτώ τώρα...

1. Το αυτοκίνητό μου (με ό,τι περιλαμβάνει μέσα, από το ραδιοcd έως την εργαλειοθήκη)
2. Τα κλάμερ της κοπέλας μου
3. Το κομπολόι μου
4. Τα μηχανικά μου μολύβια των 2mm
5. Τα περιοδικά μου
6. Τα flyers από μουσικά events
7. Τα λευκά μου πουκάμισα
8. Οι λευκές Α4
9. Το handsfree μου

+1. Το usb stick μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kotetsi : 20-08-05 στις 22:17.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:41, 21-08-05:

Το pc οποσδηποτε και οταν αποκτισω αυτοκινιτο, μηχανακι,μηχανι και κιθαρα (ολα καπια στιγμη ελπιζω) θα ειναι απο τα αγαπημενα μου
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 02:54, 21-08-05:

το νανι μου, αναμφισβητητα.
ειναι ενα πολυ μικρο κοματι κουβερτας (μεγεθους ας πουμε...σαν ενα κραγιον) που το εχω ΠΑΝΤΑ μαζι. σχολη, σπιτι, ταξιδια, υπνος.. παντου.
(ακομα και εκει που ισως φανταζεται καποιο.. πονηρο μυαλο!)
τρελο φετιχ..!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:40, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
το νανι μου, αναμφισβητητα.
ειναι ενα πολυ μικρο κοματι κουβερτας (μεγεθους ας πουμε...σαν ενα κραγιον) που το εχω ΠΑΝΤΑ μαζι. σχολη, σπιτι, ταξιδια, υπνος.. παντου.
(ακομα και εκει που ισως φανταζεται καποιο.. πονηρο μυαλο!)
τρελο φετιχ..!
Πολύ περίεργο αυτό! Πως ξεκίνησε? (αν επιτρέπεται φυσικα)
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 03:53, 21-08-05:

Ένα μπεγλέρι που μου είχε κάνει δώρο πριν χρόνια ένας φίλος,
η ψηφιακή μου φωτογραφική και το iPod μου!

Α! και το tower του PC μου! Αλλά μόνο ο σκελετός! χωρίς τα εσωτερικά! Έχω αλλάξει τα πάντα στο PC κατά καιρούς,από τροφοδοτικό μέχρι μητρική, εκτός από το σκελετό!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:52, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Πολύ περίεργο αυτό! Πως ξεκίνησε? (αν επιτρέπεται φυσικα)
Ηταν μια κουβερτα που δεν μπορουσα να αποχωριστω απο οταν μουν παιδι..
η κουβερτα ηταν του ξαδερφου μου, που εχει πεθανει..
οταν μεγαλωσα λοπον η μαμα μου αποφασισε να μου την κοψει σε μικρα μικρα κομματακια, ετσι ωστε οπου παω να παιρνω μονο ενα κομματι μαζι και οχι ολοκληρο μπογο -και απο την αλλη ηθελε και πλυσιμο!
(μια φορα επιχειρησε να μου την πλυνει, πολυ πιτσιρικι ημουν, και τοσο που στεναχωρεθηκα... καθομουν εξω απο την πορτα του πληντυριου και ειχα ανοιξει κουβεντα με την κουβερτα!! "νανι μου, πονας???" της ελεγα!)
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:16, 21-08-05:

χμ, όχι ότι είναι αντικείμενο...

ο πατάτης μου

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 22:45, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
(μια φορα επιχειρησε να μου την πλυνει, πολυ πιτσιρικι ημουν, και τοσο που στεναχωρεθηκα... καθομουν εξω απο την πορτα του πληντυριου και ειχα ανοιξει κουβεντα με την κουβερτα!! "νανι μου, πονας???" της ελεγα!)
"...και από τότε πέρασαν 5 μήνες..."

(3 δευτερόλεπτα μετά: χτυπάει το κουδούνι.
- Α, γεια σου Giovanna, καλά πώς βρήκες το σπίτι μου, μα τι κάνεις εκεί, όόόόχι μια πλάκα έκαναΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!)
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 22:47, 21-08-05:

Πάντως παιδιά για μένα ένα είναι το αντικείμενο-φετίχ: Το USB-stick μου!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 22:52, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Πάντως παιδιά για μένα ένα είναι το αντικείμενο-φετίχ: Το USB-stick μου!
Ετσιιιιι! Επιτέλους μια ακόμα γυναίκα που δεν είναι του στύλ "απο ποιά μεριά κρατάμε το ποντίκι?"! Keep up the good work!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 10:10, 22-08-05:

Εχω μυτη εγω!! ειδες?! ξετρυπωνω σπιτια nessa!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:21, 01-09-05:

το λευκόχρυσο κρικάκι στο δεξί μου αυτί και η ασημένια βέρα στον δεξί μου αντίχειρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια