Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,197 μηνύματα σε 78,968 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 453 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:00, 01-05-09:

Για εργαστήρια. Λαλακίες κοινώς. :Χ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:01, 01-05-09:

Μ@λ@κί@!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:04, 01-05-09:

Εσύ καλά; Θα φτιάξεις στεφάνι;

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:22, 01-05-09:

Θα φτιάξω μακαρόνια μάλλον.

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 17:36, 01-05-09:

Τι ωραίος καφές ο σημερινός!

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:03, 01-05-09:

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 23:09, 01-05-09:

τι έγινε με τον Δεσμώτη ;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:17, 01-05-09:

Τις απαντήσεις σου θα τις βρεις εδώ.
2

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,923 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 12:26, 02-05-09:

Καλημέρα! Μια ερώτηση, πως γίνεται να παω στη Φ. Νέγρη; Ποιά στάση του τρόλλευ είναι πιό κοντά και πόσο περπάτημα θα ρίξω;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:33, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Καλημέρα! Μια ερώτηση, πως γίνεται να παω στη Φ. Νέγρη; Ποιά στάση του τρόλλευ είναι πιό κοντά και πόσο περπάτημα θα ρίξω;
Λεπόν, κατεβαίνεις Βικτώρια, βγαίνεις Πατησίων στο ρεύμα προς Πλ. Αμερικής (εκεί που 'ναι η ΑΣΟΕΕ δηλαδή, τα ξέρεις) και παίρνεις ένα λεωφορείο προς τα πάνω. Δεν θυμάμαι δυστυχώς πού πρέπει να κατέβεις, αλλά σε αυτό το σημείο (στην Αγίου Μελετίου, ίσως υπάρχει στάση εκεί πέρα) που γίνεται ένα split παίρνεις την διαγώνιο και βγαίνεις κατευθείαν στην Φ. Νέγρη, που 'ναι οι πιτσαρίες, τα καφέ, οι ταβέρνες, κοκ.

Ελπίζω να βοήθησα.

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,923 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 12:39, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Λεπόν, κατεβαίνεις Βικτώρια, βγαίνεις Πατησίων στο ρεύμα προς Πλ. Αμερικής (εκεί που 'ναι η ΑΣΟΕΕ δηλαδή, τα ξέρεις) και παίρνεις ένα λεωφορείο προς τα πάνω. Δεν θυμάμαι δυστυχώς πού πρέπει να κατέβεις, αλλά σε αυτό το σημείο (στην Αγίου Μελετίου, ίσως υπάρχει στάση εκεί πέρα) που γίνεται ένα split παίρνεις την διαγώνιο και βγαίνεις κατευθείαν στην Φ. Νέγρη, που 'ναι οι πιτσαρίες, τα καφέ, οι ταβέρνες, κοκ.

Ελπίζω να βοήθησα.
Αυτά μου ήταν γνωστά (σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!), κυρίως τη στάση ήθελα.
1

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:45, 02-05-09:

Έριξα μια ματιά στο 608 που ξέρω ότι περνά από Πατησίων. Η Αγγελοπούλου σε κατεβάζει απέναντι από τα Starbucks, αλλά δεν θυμάμαι εάν έχει πολύ περπάτημα ή λίγο μέχρι την Αγ. Μελετίου. ΝΟΜΙΖΩ (επειδή το 'χα κάνει πρόσφατα) ότι είναι κάνα 7λεπτο. Η Κεφαλληνίας δεν γνωρίζω αν σε βγάζει καλύτερα ή πιο ψηλά - νομίζω αρκετά πιο ψηλά. :Χ

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 13:02, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Έριξα μια ματιά στο 608 που ξέρω ότι περνά από Πατησίων. Η Αγγελοπούλου σε κατεβάζει απέναντι από τα Starbucks, αλλά δεν θυμάμαι εάν έχει πολύ περπάτημα ή λίγο μέχρι την Αγ. Μελετίου. ΝΟΜΙΖΩ (επειδή το 'χα κάνει πρόσφατα) ότι είναι κάνα 7λεπτο. Η Κεφαλληνίας δεν γνωρίζω αν σε βγάζει καλύτερα ή πιο ψηλά - νομίζω αρκετά πιο ψηλά. :Χ
Κι αυτό χωρίς να συνυπολογίζουμε το περπάτημα που πρέπει να κάνω επί της Φ. Νέγρη... Just great! Για κανα ταξί με κόβω!

Update: Θα πάρω το 14 και θα σταματήσω Κεφαλληνίας. Ρώτησα κι έμαθα. Θενξ Ζωρζέτο (και θενξ στο κολλητούμπι μου που με ενημέρωσε)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 02-05-09 στις 13:31.

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 15:42, 02-05-09:

Να βάλω ελαφρύ μπουφανάκι ή να πάω μόνο με το μακρυμάνικο;

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:44, 02-05-09:

Mπουφάν!

Δικό σου:

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 15:54, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Mπουφάν!

Δικό σου:
Τι είναι αυτό βρε; Αλμπέρτο Εσκενάζυ πω πω χρόνια και χρόνια...

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 02:03, 03-05-09:

Αύριο πρέπει να αρχίσω το διάβασμα!!!
2

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:25, 03-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αύριο πρέπει να αρχίσω το διάβασμα!!!
Kαι εγώ...
1

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:06, 03-05-09:

Κι εγώ.

Αλλά πρώτα πρέπει να κάνω τις εργασίες.
1

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 00:04, 04-05-09:

γεώ; που σαι βρε ψχ;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan