Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ανάμεσα σε αυτούς βρίσκονται όλοι οι κακοί, άντε να ξεφεύγει ένας:

aggelogiannos
AlmaLibre
DumeNuke
i_lie_us
Melania
tsarachaf
ultra_violence
wild_boy

Αν θέλετε μπορούμε να βγάλουμε την sophie_96 σαν side quest.

Οι υπόλοιποι έχουν λόγους να αθωώνονται ( άλλοι ισχυρότερο, άλλοι πιο αδύναμο)

Πρέπει να φύγει στον επόμενο γύρο (τώρα δεν γίνεται) ο DumeNuke τον οποίο και ψηφίζω.

Οι 99% Αθώοι στους οποίους δεν πάμε ποτέ μέχρι να φύγουν όλοι οι υπόλοιποι (συμπεριλαμβανομένου εμένα που προφανώς μπλόφαρα με την 4η ψήφο στον Samael και την τυμβωρυχία μετά ώστε να πω δείτε σε ποιον έριξα 4η, στον μαφιόζο) είναι:

Himela
JKaradakov
Joaquin
Soukouu

Άρα προτείνω να πάμε στην 1η λίστα και να βγουν όλοι, αν δεν έχει τελειώσει το παιχνίδι πηγαίνουμε σε αυτούς που δν ανέφερα. Δεδομένου ότι θα πεθαίνουν άτομα από την λίστα αθώων (το κακό σενάριο) έχουμε περιθώριο για 4 συνεχόμενα λάθη που πρέπει να είμαστε λίγο κατσίκια για να το καταφέρουμε.

Τώρα η σειρά που θα βγάλουμε άτομα από την 1η λίστα είναι αυτή που έχει σημασία σε αυτό το σημείο, σίγουρα DumeNuke και μετά tsarachaf είναι καλό ξεκίνημα. Δεν ξέρω αν οι αθώοι έχουμε άλλη τυμβωρυχία αλλά αμφιβάλλω αν θα χρειαστεί στο εγγύς μέλλον.

ΥΓ. Παίξτε νεκροφάνεια αν την έχετε στον Ikarionas, ποτέ δεν ξέρετε πότε θα πεθάνετε και θα την χάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αγαπημένη μου ΣΕ, μπορώ να ψάξω λίγο στον τύμβο της Blue αφού δεν πρόλαβα να ψάξω στου Samael? :)



δεν θυμάμαι αν πρέπει να βάζουμε την κάρτα πλέον, λολ
Για εμένα καλό πλέι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφίζουμε για να μην πάρουμε απουσία!

Ψηφοφορία για Πέμπτη 2/8

  1. aggelogiannos --> tsarachaf

  2. Alma Libre --> DumeNuke

  3. bilire --> tsarachaf

  4. ComfortablySmug

  5. Deutsch... Lover --> tsarachaf

  6. DumeNuke --> Emilouko

  7. Emilouko --> tsarachaf

  8. Himela--> tsarachaf

  9. i_lie_us --> tsarachaf

  10. Ikarionas--> tsarachaf

  11. JKaradakov --> DumeNuke

  12. Joaquin --> Alma Libre

  13. Johnny15 --> tsarachaf

  14. ~Melania~ --> DumeNuke

  15. sophie_96 --> tsarachaf

  16. Soukouu --> tsarachaf

  17. TasosZG --> DumeNuke

  18. tsarachaf --> Emilouko

  19. ultraviolence --> tsarachaf

  20. Wild_Boy --> DumeNuke

  21. Ζαξρεμιος --> tsarachaf



Ψήφοι
12 tsarachaf
5 DumeNuke
2 Emilouko
1 Alma Libre

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Ikarionas - Δολοφονία 02/08


Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08
blue_butterfly [Ιατρός]- Άμεση Προφυλάκιση 2/8 & Τυμβωρυχία 02/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΤΟ ΚΑΛΟ PLAY ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ? Μας κοροιδεύει η Αλμα κατάμουτρα. Δεν έχει παιχτεί νεκροφάνεια στον Ικαρίωνα που σημαίνει ότι οι μαφιόζοι έχουν τις άλλες 2. Αυτό σημαίνει ότι έχουν δυνατότητες να φέρουν πίσω δικούς τους. Ξοδεύοντας μια τυμβωρυχία τώρα σε έναν παίκτη που δεν ήμασταν καθόλου σίγουροι αν ήταν μαφιόζος δε θα βοηθούσε σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση.

ΑΛΜΑ ΜΑΦΙΟΖΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιατρός, μάλιστα, τουλάχιστον δεν βγήκα πάλι ο τρελός του χωριού που λέει ότι ένας μαφιόζος δεν βγάζει άλλον μαφιόζο με ΑΠ.

Μεγάλο πλήγμα για όλους μας η απώλεια του Ιατρού όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μάλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Συγνώμη οι μισοι απο εσάς λέγατε ότι η Μπλου είναι ένοχη παρά το ότι την εβγαλε ο Ακριβός με ΑΠ. Θα με τρελάνετε, πως αλλιώς θα ξεκαθάριζε η κατάσταση. Ίσως να έπρεπε να περιμενουμε να περάσει το βράδυ να μάθει το μέντιουμ, οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.


Θα ήθελα πολύ να ξέρω με ποιο σκεπτικό την έπαιξες ενώ λέμε τόση ώρα να παίξουν οι πολίτες νεκροφάνεια στον Ικαρίωνα και μη κάνοντας το σημαίνει ότι οι μαφιόζοι έχουν τις άλλες δυο. Είχαμε 2 μαφιόζους Τσαρα και Dume και και εσύ αποφάσισες να την παίξεις στην blue χωρίς να χρήζει άμεσης ανάγκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΤΟ ΚΑΛΟ PLAY ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ? Μας κοροιδεύει η Αλμα κατάμουτρα. Δεν έχει παιχτεί νεκροφάνεια στον Ικαρίωνα που σημαίνει ότι οι μαφιόζοι έχουν τις άλλες 2. Αυτό σημαίνει ότι έχουν δυνατότητες να φέρουν πίσω δικούς τους. Ξοδεύοντας μια τυμβωρυχία τώρα σε έναν παίκτη που δεν ήμασταν καθόλου σίγουροι αν ήταν μαφιόζος δε θα βοηθούσε σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση.

ΑΛΜΑ ΜΑΦΙΟΖΑ


Καλό play το θεώρησε μάλλον (όπως κι εγώ άλλωστε) επειδή η Blue θεωρήθηκε απο πολλούς ύποπτη. Τουλάχιστον εγώ τώρα βεβαιώθηκα και για την ενοχή του Τσαφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αλμα, γιατί αποτελείωσες την Μπλου;
Αφού την λέγαμε για μαφιόζα, ακόμα κι αν είχαμε νεκροφάνεια σιγά μη τη φέρναμε πίσω. Θα φέρναμε Ικαρίωνα. Το έγκλημα με την Μπλου ήταν που δεν την αποφυλακίσαμε.
Αποτελείωσες άτομο που δεν είχαμε σιγουριά και τώρα θέλω να βγάλεις κέρδος αν μπορείς ή να μου πεις ποιο θα μπορούσε να είναι το κέρδ
Ενώ έχουμε δυο καθάρματα πιασμένα σε έφαγε η βιασύνη να διαολοστείλεις την ΜΠΛΟΥ και να μας πεις πόσο βεβαιώθηκες με τον τσαραχαφ. Εσύ δεν είσαι που ήρθες τώρα και διάβασες τα μηνύματα; Σε έφαγε η βιασύνη ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.

1.Σαμαελ
2.Τσαραχαφ
3.Ντιουμ
4.Αλμα
5.Μελανια

όσο πιο γρήγορα τους διώξετε αυτούς, τόσο πιο γρήγορα κερδίζουμε.

Aggelogiannos, Deutsch, Emilouko, i_lie_us, Soukouu, ultraviolence, Wild Boy, Ζαξρεμιος ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ.
Από αυτούς δεν μου αρέσουν περισσότερο ο αγγελογιαννος, η ντοιτς και ο γουαιλντ αλλά δεν έχω τίποτα χειροπιαστό, μπορεί στους άλλους να'ναι κάποιος μαφιόζος.Όποιος έχει κάποιο στοιχείο γι'αυτούς να μου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό play το θεώρησε μάλλον (όπως κι εγώ άλλωστε) επειδή η Blue θεωρήθηκε απο πολλούς ύποπτη. Τουλάχιστον εγώ τώρα βεβαιώθηκα και για την ενοχή του Τσαφ.


Α έπρεπε να βεβαιωθείς έτσι. Είχα γράψει τα δυο πιθανά σενάρια:

Η Μπλου είναι πολίτης και το έπαιξες για να τη διώξεις και να προσπαθήσετε να κάνετε 2 δολοφονίες τα βράδια οπότε στην άλλη ψηφοφορία να λείπουν 3 πολίτες.

Η Μπλου είναι μαφία, έχετε νεκροφάνεια, θα προσπαθήσετε να σκοτώσετε 2 πολίτες τα βράδια και να την επαναφέρετε κάποια στιγμή στο μέλλον.

Σε κανένα από τα δυο δε χρειάζεται τυμβωρυχία από πολίτη. Η ενοχή του Τσαρα έχει φανεί ήδη από χτες που προστάτευε Samael τον κρυφό μαφιόζο. Η blue ήταν στη πιθανή λίστα μας για μαφιόζα αλλά σίγουρα πιο κάτω από tsara και dume.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.
Όπως βλέπεις λέω όλες τι πλευρές και δεν πάω σαν άλογο με παροπίδες σε αυτό που λένε όλοι για να βγάλουμε ένα συμπέρασμα μέσα απο την συζήτηση. Μπορώ να εξετάσω και να συζητήσω το οτιδήποτε για τον Τσαράτσαφ, αλλά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να πιστεύεται ότι και Τσαράτσαφ και Μπλου είναι μαφιόζοι, συγχώρα με αν κολλάω αλλά η λογική μου δεν με αφήνει να το πιστέψω.


Επειδή έκανες παράθεση στο μήνυμα μου και χρησιμοποίησες β πλυθηντικό, εγώ είχα πει ότι η blue ήταν κατά πάσα πιθανότητα δεν ήταν μαφιόζα.
Επίσης δεν σε ρώτησα για την μπλου αλλά για την περίπτωση που είσαι εσύ διατεθειμένος να πάρεις το ρίσκο να κρατήσεις μέσα τον τσαφ. Μετά την τυμβωρυχία τι έχεις να πεις για τσαφ; Πρέπει να βγει χθες.

Τυμβωρυχία σε παίκτη που έφαγε ΑΠ από τον τσαφ ρε Άλμα; Συν τοις άλλοις, οι περισσότεροι την θεωρούσαν ύποπτη. Όταν δεν θα μας έβγαιναν τα νούμερα στο λέιτ γκέιμ θα καταλαβαίναμε ότι μας έλειπε ένας μαφιόζος ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εάν κάποιος έχει τόσο πολύ πειστεί για την ενοχή μου, θα πρότεινα αφού με βγάλετε με ψηφοφορία (όπως και τους υπόλοιπους συνμαφιόζους μου κατά τα λεγόμενα σας) να ρίξετε τυμβωρυχία πάνω μου για να βεβαιωθείτε. Δεν σας περισσεύει άλλη μια εξάλλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έχουμε βγάλει έναν από τους μαφιόζους, και έχουμε χάσει τον γιατρό λόγω της alma που αποφάσισε να δώσει τύμβο και από ότι βλέπω κανένας από τους άλλους συμπολίτες μου, δεν έχει φέρει τον Ικαρίωνα με νεκροφάνεια ακόμα. Τι στο καλό, η μαφία έχει και τις άλλες κάρτες νεκροφάνειας; :/: Πολύ φοβάμαι ότι θα παιχτεί τύμβος από μαφία εφόσον την έχει, και σε σε αυτόν όσο δεν τον επαναφέρουμε(αν έχουμε την νεκροφάνεια και δεν την βάζουμε στο παιχνίδι) εφόσον τον θεωρούμε αθώο



Κάτι άσχετο, Τάσο τι εννοείς side quest ? :P Σόρρυ, αλλά δεν το έπιασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Επειδή έκανες παράθεση στο μήνυμα μου και χρησιμοποίησες β πλυθηντικό, εγώ είχα πει ότι η blue ήταν κατά πάσα πιθανότητα δεν ήταν μαφιόζα.
Επίσης δεν σε ρώτησα για την μπλου αλλά για την περίπτωση που είσαι εσύ διατεθειμένος να πάρεις το ρίσκο να κρατήσεις μέσα τον τσαφ. Μετά την τυμβωρυχία τι έχεις να πεις για τσαφ; Πρέπει να βγει χθες.

Τυμβωρυχία σε παίκτη που έφαγε ΑΠ από τον τσαφ ρε Άλμα; Συν τοις άλλοις, οι περισσότεροι την θεωρούσαν ύποπτη. Όταν δεν θα μας έβγαιναν τα νούμερα στο λέιτ γκέιμ θα καταλαβαίναμε ότι μας έλειπε ένας μαφιόζος ακόμη.
Τώρα ναι και εγώ είμαι 100% σίγουρος ότι ο τσαράτσαφ είναι μαφιόζος. Πριν ήμουν σίγουρος ότι είχε κακό ρόλο ή ΑΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μπλου συγχώρα μεεεεεεεεεεε γιατρέσα μου...Έχω τύψεις τώρα. Το ήξερα ότι μια απ'τις δυο σας θα'ταν κάτι κακό αλλά έφαγα κόλλημα με σένα, δεν ξέρω. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ'ΕΠΕΙΣΕΣ; Τέλος πάντων δεν έχει σημασία, ο ΑΡΧΙΜΑΦΙΟΖΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΠΛΟΚΗΣ τελικά αποφάσισε για το μέλλον και μετά αδρανήσαμε επειδή είχες φάει πολύ κράξιμο δεν παίχτηκε η αποφυλάκιση...Μαλακία.Αλλά θα πάρουμε εκδίκηση, τους βρήκαμε από την 3η μέρα τους λούζερς, τους σφετεριστές της ορίτζιναλ Μαφίας.
ΡΙΠ ΜΠΛΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Καλο απόγευμα και από εμένα,

Κλασσικά μέσα της πρώτης βδομάδας στο Παλέρμο και το περίεργο θα ήταν να μη γινόταν μπαχαλο. Βλέπω σχεδόν όλοι έχετε καταληξκκ σε εμένα ΔΑ και τσαφ μαφιόζο οπότε δε νομίζω το να αρχίζω να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου θα αλλάξει κάτι (περιμένω να δω κατάληξη και ρόλο τσαφ-πιστευω ότι σ αυτόν θα πάει να πέσει η 3η τυμβωρυχεια- για να αρχίσω την υπεράσπιση μου)

Έχουμε ξεχάσει την έστω και μικρή πιθανότητα τόσο ο τσαφ όσο και η blue να είναι πολιτεε??(δε θα είναι η πρωπρ φορά που θα συμβεί)

Τέλος ας μη ξεχάσουμε και τον άλλο κατά γενική ομολογία ύποπτο dume τον οποίο και ψηφίζω

Αυτά....τη νύχτα θα ξέρουμε περισσότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το κατάστημα θα παραμείνει κλειδωμένο για λίγο. Ζητούμε συγνώμη για την αναστάτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Έγινε νωρίτερα μία ανάρτηση της οποίας το περιεχόμενο ήταν αντικανονικό και ως εκ τούτου διαγράφηκε. Όπως για όλα, έτσι και για το συγκεκριμένο διεγραμμένο ποστ, δεν μπορείτε να το σχολιάσετε. Όσοι είδατε την ανάρτηση απαγορεύεται να κοινοποιήσετε το περιεχόμενό της.

Ευχαριστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εάν κάποιος έχει τόσο πολύ πειστεί για την ενοχή μου, θα πρότεινα αφού με βγάλετε με ψηφοφορία (όπως και τους υπόλοιπους συνμαφιόζους μου κατά τα λεγόμενα σας) να ρίξετε τυμβωρυχία πάνω μου για να βεβαιωθείτε. Δεν σας περισσεύει άλλη μια εξάλλου;

:laugh::laugh::laugh:

Αν ήσουν πολίτης και μόλις έπαιξες τη 2η μας κάρτα θα ήξερες ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ. Οι μαφιόζοι δε θα έπαιζαν κάρτα πάνω σου. Ο μόνος τρόπος να ξέρεις ότι μας περισσεύει άλλη μια κάρτα, είναι να είσαι μαφία, να έχετε μόνο μια τυμβωρυχία (αυτήν που έπαιξες) και να ξέρεις ότι περισσεύει σε πολίτες άλλη μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top