Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,744 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 216 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε ποτέ νοικιάσει ταινία από dvd club χωρίς τελικά να τη δείτε;

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 18:14, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Μου έχει συμβεί πολλές φορές να επιστρέψω χωρίς να έχω δει, και πολλές φορές ο υπάλληλος μου λέει "Αυτή την έχεις ξαναπάρει", και συνήθως απαντάω "Δεν πειράζει ξαναδώστη".
μου έχει συμβεί και εμένα αυτό με την Μαλένα ,
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 23:02, 11-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Αυτά. Και λευτεριά στα video club. Όσα dl και να κάνετε το ψάξιμο στο video club δεν αντικαθίσταται με το search στο net. Είναι θέμα φετίχ
Εγω θυμαμαι μετα απο εξωντοτικα ψαξιματα στο video club να βαζω τις ταινιες που εχω ξεχωρισει πισω-πισω στις στοιβες με τα κοινωνικα, θριλερ κτλ με σκοπο οταν ξαναγυρισω να ειναι απιθανο καποιος αλλος να την εχει νοικιασει και χωρις να κινδηνευω να ξεχασω τον τιτλο της. Ειχα εφευρει το δικο μου συστημα αποθηκευσης στο video club.

Θυμαμαι επισης οτι καθε φορα νοικιαζα παλιες ταινιες ή πολυ κουλες(μου το χτυπαγε συνεχεια η Βασιλω που δουλευε εκει) με αποκορυφωμα να χασω στο τελος τον "τυφλο σαμουραι". Δεν πρεπει να ξαναπηγα απο τοτε(αφου εξοφλησα το χαμενο dvd εννοειται).

Yγ Λες στα "κοινωνικα" να ειναι χωμενο ακομα κανα αριστουργηματακι και να περιμενει;;
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 214 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 09:39, 23-09-10:

πρέπει να το έχω κάνει κ αυτό..αλλα δεν είμαι σίγουρος...αλλα νομίζω ναι...
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 13:15, 23-09-10:

Οχι μονο δεν την ειδα,αλλα ειχα ξεχασει οτι την ειχα νοικιασει και πληρωσα και παραπανω στο τελος :p
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:42, 14-02-11:

Ήμουν μωρό όταν νοίκιαζαν ταινίες.
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 01:44, 06-03-11:

Δε νοικιάζω ταινίες.
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 02:28, 19-04-11:

Μια εποχή το έκανα συνέχεια. Από τότε άρχισα να αγοράζω το πρόγραμμα Freezz όπου μια ταινία ημέρας μπορείς να την επιστρέψεις μετά από 3 ημέρες και μια 3ήμερη μετά από 30 ημέρες.
Παράθεση

sokratis123

Νεοφερμένος

Ο sokratis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O sokratis123 έγραψε: στις 15:22, 23-04-11:

γενικά νοικιάζω ταινίες πολύ σπάνια..........και μια φορά είχα 4-5 και πρέπει να είδα μόνο τισ 2
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 16:34, 30-05-13:

μια φορα ειχα νοικιασει μια ταινια εντελως στη τυχη

κατεβαστε τες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 30-05-13 στις 21:02. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια