Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,789 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 395 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ήθελα να σου τραγουδήσω, μα... παράκουσα!

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 19:16, 19-11-11:

Εγώ έλεγα: "you can leave your head on" αντί για hat και θεωρούσα ότι εννοούσε πως το μόνο πράγμα που δεν χρειάζεται να βγάλει είναι ο,τι είναι μέρος του σώματος!
Ελεγα και το άλλο το ωραίο: "πότε ήσουν σκυλούδας" με την έννοια ότι ήσουν και πολύ σκυλάς μερικές φορές.
Επίσης από τραγουδιστές έχω ακούσει το γνωστό λάθος: "το φεγγάρι πάνω θεέ μου" αντί για πάνωθέ μου που είναι κανονικά.
Και βεβαίως το συνηθισμένο: "αν θες να ζήσεις, ζήσε με αληθινά" αντί για: "αν θες να ζήσεις, ζήσε με τα αληθινά".
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

βασιλική22

Αποκλεισμένος χρήστης

H βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H βασιλική22 . έγραψε: στις 18:09, 04-12-11:

http://www.youtube.com/watch?v=GG2rF...&feature=share
νομιζα πως ελεγε ''το καλυτερο δωρο ειναι βουβαλι'' αντι για ΄΄το καλυτερο δωρο ειναι που παλι'':Ρ
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 11:48, 02-01-12:

στο "εκείνη " του Φ.Δεληβοριά αντί για Για να σε προσέξει ρεψίματα κάνεις εγώ έλεγα "Για να σε προσέξει κλεψίματα κάνεις"
και πιο κάτω αντί για φαλλούς εγώ έλεγα αφαλούς
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θα ήθελα την βοήθεια σας - Από nichavg
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-16 στις 01:08.
    • Έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα την βοήθεια σας - Από Nadiawow
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-02-14 στις 02:28.
    • Θα ήθελα τη γνώμη σας - Από .sn0b
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-09 στις 16:01.
    • Θα ήθελα λίγο τη βοήθειά σας.. - Από stel_21
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-04-09 στις 19:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα