Εύχομαι στον Φιλήμονα

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ΡΕ ΒΡΩΜΟ...ΛΕ καλο ταξιδι ,καλη αρχη, καλη καινουρια ζωη!!!!!!!!!!!αυτο ηθελες να μου πεις προχθες???ποπο δεν προλαβα ουτε ενα αντιο να σου πω!!!ουτε ενα τελευταιο μιτινγκ!!!!!!!!(θα κλαψω) να περνας παντα τελειααααααααααααααααααααααα και να ζεις με τρελααααααααα!!!!!ξερω οτι δεν θα χαθουμε γτ θα εχεις ιντερνετ!εγω δεν ξερω αν θα εχω αλλα τεσπα!!!να βρεις το τηλ μου να στελνεις και κανενα μηνυμα!!!!και να προσεχεις με το ποδηλατο!!!και μου χρωστας και μια βολτα με το φορντ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Καλο ταξιδι Φιλ,να παρεις οσες περισσοτερες εμπειριες μπορεις,να γνωρισεις κοσμο,πολυ κοσμο κι να ζησεις μοναδικα πραγματα!

Και επειδη ειμαι πρακτικο μυαλο:

Τωρα που πας στο εξωτερικο,θα γλιτωσεις τη βραδυνη βολτα με το σκυλο?:P
ε δν νμζω να 'ταν αγγαρεια η ατα! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top