Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,745 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 173 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αστεία παρατσούκλια, ονόματα και τίτλους που γνωρίζετε

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:57, 10-07-05:

Πείτε κάποιο όνομα επίθετο,παρατσούκλι και τίτλο που έχετε ακούσει και σας έκανε εντύπωση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:03, 13-07-05:

Παιδιά έχουμε μια στη σχολή που το επίθετο της είναι Καραμαλακίδου

Πάντως ήταν βλακεία αυτό που έγινε είμασταν στο αμφιθέταρο και έτσι όπως φώναζαν απο μια κατάσταση τα ονόματα μόλις είπαν το επίθετο της αρχίσαμε όλοι να γελάμε δεν ήταν σωστό το ξέρω
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:07, 13-07-05:

Καθηγητής στη σχολή μας με όνομα "Τσιμπούκης"
και το μάθημά του είναι όπως το όνομά του...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:15, 13-07-05:

έχω ένα συνάδελφο που τον λένε "Πίπα"...
και ο πατέρας μου είχε έναν συνάδελφο που τον έλεγαν "Μουνιά"

άντε τώρα να έχεις τέτοιο επώνυμο ε? πακέτοοοοο
1
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:51, 13-07-05:

η αδερφή μου έχει ορθοδοντικό μια που την λένε΄Βύζη λίγο να σου φύγει ο τόνος
2
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:55, 13-07-05:

Έχουμε ένα γνωστό που το όνομα του είναι "Πούλος". Ούτε τόνος δεν χρειάζεται να σου ξεφύγει!
1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:45, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
άντε τώρα να έχεις τέτοιο επώνυμο ε? πακέτοοοοο
Έγω αν είχα τέτοιο επώνυμο 1000% θα το αλλάζα
1
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:56, 14-07-05:

Το σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος όντως είναι επίθετο? Κάπου το είχα ακούσει!
1
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:59, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Το σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος όντως είναι επίθετο? Κάπου το είχα ακούσει!
χαχαχαχαχαχα
επιβεβαιώνεις το ότι δεν βλεπεις και πολύ Ελληνικές ταινίες

ΠΡΟΕΔΡΟΣ : πως είπαμε σας λένε?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: σπανο....τι?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: γιαυτο σας λέω κύριε πρόεδρε... πείτε με γύλο!

χαχαχαχαχαχαχαχα
νομίζω από την ταινία η σοφερίνα ή τα κίτρινα γάντια... δε θυμάμαι... τις μπερδεύω
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:05, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
χαχαχαχαχαχα
επιβεβαιώνεις το ότι δεν βλεπεις και πολύ Ελληνικές ταινίες

ΠΡΟΕΔΡΟΣ : πως είπαμε σας λένε?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: σπανακοβαγγελοδημητρόπουλος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: σπανο....τι?
ΜΑΡΤΥΡΑΣ: γιαυτο σας λέω κύριε πρόεδρε... πείτε με γύλο!

χαχαχαχαχαχαχαχα
νομίζω από την ταινία η σοφερίνα ή τα κίτρινα γάντια... δε θυμάμαι... τις μπερδεύω

Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλας είναι το σωστό όνομα του εν λόγω Γύλου!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 22:13, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Έγω αν είχα τέτοιο επώνυμο 1000% θα το αλλάζα
Ναι κι εγώ αν και χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία για κάτι τέτοιο με δικαστήρια κτλ :/
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 07:02, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ναι κι εγώ αν και χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία για κάτι τέτοιο με δικαστήρια κτλ :/
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 07:14, 15-07-05:

Όπως μου είπε η αδελφή μου... μια φίλη της τη λέγανε στο επώνυμο ''Καπότα''
....
......
.........
.............

και πήγε και το άλλαξε... αλλά είναι κρίμα να κοροιδεύονται τέτοια άτομα απο τους άλλους... φαντάζεστε να ήταν σχολείο και ο καθηγητής να τη φώναζε με το επώνυμο... :/

Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο , αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off ]
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 07:56, 15-07-05:

Μια κοπελα που ξερω την λενε Τσουλί και μια κοπελια που δουλεευει εδω την λενε Πουλί... Μια φιλεναδα μου στο σχολειο την ελεγαν "Κουνέλι" και ολο εκλεγε γιατι τα παιδια στο σχολειο της ελεγαν "μπαμ σε σκοτωσα" και οταν μεγαλωσαμε και το κοψανε στο σχολειο μερικοι ακομη επερναν τηλ και ελεγαν γεια σας ο/η κυριος/α (αναλογα ποιος το σηκωνε) Κουνέλη/ς -ναι -μπαμ σε σκοτωσα! Το εζησα απο την πλευρα αυτου αυτου που κοροιδευεται και ηταν χαλια φαση
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:47, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
Μια κοπελα που ξερω την λενε Τσουλί και μια κοπελια που δουλεευει εδω την λενε Πουλί... Μια φιλεναδα μου στο σχολειο την ελεγαν "Κουνέλι" και ολο εκλεγε γιατι τα παιδια στο σχολειο της ελεγαν "μπαμ σε σκοτωσα" και οταν μεγαλωσαμε και το κοψανε στο σχολειο μερικοι ακομη επερναν τηλ και ελεγαν γεια σας ο/η κυριος/α (αναλογα ποιος το σηκωνε) Κουνέλη/ς -ναι -μπαμ σε σκοτωσα! Το εζησα απο την πλευρα αυτου αυτου που κοροιδευεται και ηταν χαλια φαση
Γιατί την κορόιδευαν επειδή την έλεγαν κουνέλι?? τί έχουν τα κουνέλια??

Αρχική Δημοσίευση από Petros

Πάντος και εγώ θέλω να αλλάξω επώνυμο μιας και αυτό που έχω είναι ΑΙΣΧΟΣ και προκαλεί ουσιαστικά γέλιο , αλλά μπορεί ο καθένας να αλλάξει το όνομα του, ή πρέπει να συντρέχει σοβαρός λόγος? [sorry για το off ]
Αυτό δεν το ξέρω, πάντως δεν νομίζω να υπάρχει σοβαρός λόγος και εκτός αυτό δεν είναι σοβαρός ψυχολογικός λόγος να σε κράζουν συνέχεια για το επίθετο σου?? :/
1
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:54, 15-07-05:

Διαδικάστικό απλά είναι πάρε πληροφορίες απο τα κέντρα εξυπηρέτησης πολιτών, έχουν και site και τηλεφωνική γραμμή. Αν έχεις λευκό ποινικό μητρώο κτλ δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Καλη φάση να πάρεις ότι επίθετο θέλεις. Αν τελικά το κάνεις να βάλεις topic να σου προτείνουμε

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 11:52, 15-07-05:

εναν φίλο τον φωνάζουμε "ολαλα"
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:04, 15-07-05:

Αν έχεις κάποιο επώνυμο του στυλ καπότα τότε γίνεται 100%
Τώρα αν δεν σου αρέσει απλώς εσένα τότε και πάλι πιστεύω ότι γίνεται αλλά φοβάμαι μήπως η διαδικασία είναι πιο μεγάλη ή τπτ τέτοιο
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 19:54, 15-07-05:

κοπελιά 2 έτη πάνω από μένα στη σχολή (τη βλέπαμε στις καταστάσεις και γελάγαμε) "Μουντριχα" ...όταν τη γνώρισα πάντως ένιωσα πολλές τύψεις για τα γέλια που έχω κάνει εις βάρος της ....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 21:17, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
κοπελιά 2 έτη πάνω από μένα στη σχολή (τη βλέπαμε στις καταστάσεις και γελάγαμε) "Μουντριχα" ...όταν τη γνώρισα πάντως ένιωσα πολλές τύψεις για τα γέλια που έχω κάνει εις βάρος της ....
είχαμε κι εμείς έναν που λεγόταν έτσι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια