Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ένα σχεδόν χρόνο μετά την τελευταία δολοφονία, η φημισμένη πόλη του Palermo ετοιμάζεται ξανά να υποδεχθεί νέο "αίμα".
Είσαι στο σπίτι σου αγκαλιά με τον ανεμιστήρα και βαριέσαι τη ζωή σου; Είσαι στις παραλίες και ψήνεσαι κάτω από τον ήλιο; Είσαι στη δουλειά και ψάχνεις τρόπους να σκοτώσεις το αφεντικό; Διαβάζεις για εξετάσεις και θες να κάψεις όλα τα βιβλία; Μη στεναχωριέσαι και μην απελπίζεσαι! Η πόλη του Palermo είναι εδώ, έτοιμη να σου δώσει μια ανάσα περιπέτειας και ίντριγκας! Δήλωσε τώρα συμμετοχή στο νέο μας παιχνίδι, γίνε εσύ ο πολίτης που θα σώσει την πόλη από τη μαφία ή ο μαφιόζος που με την κίνηση–ματ θα κυριαρχήσει στην πόλη και κέρδισε για την ομάδα σου διασκεδάζοντας!

Το παιχνίδι αρχίζει τη Δευτέρα 4 Ιουλίου.
Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές μέχρι την Κυριακή 3 Ιουλίου κι ώρα 13:00.
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim

Παρατηρήσεις:
  1. Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ. Παρακαλώ να τους διαβάσετε και κατανοήσετε εν τω βάθει!
  2. Για τυχόν απορίες μπορείτε να γράψετε στο αντίστοιχο θέμα εδώ.
  3. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki, iSchool, MyCat, εκτός από αυτά που αποκλείστηκαν στο Palermo #42 λόγω απουσιών.

Σημειώνεται ότι η πόλη κλιματίζεται, μια δωρεάν παροχή από τη ΣΕ.

Σας περιμένω!

Stooooooooop!
Χτυπάει το τηλέφωνο! Μισό να δω ποιος είναι! :P
Ναι; ... Ποιος είναι; ... Παρακαλώ; Γιατί δε μιλάτε;! τουτ τουτ τουτ
Φτου, αρχίσανε οι φάρσες από τώρα!
Πάμε ξανά: Σας περιμένω!
Όχι; Ξανά το τηλέφωνο; Με απόκρυψη;
Μίλα ρε όποιος κι αν είσαι! ... Ε; ... Δε σας ακούω κυρία μου! ... Συγνώμη, πόσο ετών είστε; Γιατί μιλάτε έτσι αργά και σιγά; ... Συγνώμη αλλά τι θέλετε μαζί μου; Εδώ καλείτε Palermo, θα χρεωθείτε διπλά για την κλήση σας! ... Ποιον ψάχνετε; ... Εγώ είμαι αυτός! Πείτε μου! ... Τι;!;! ... Σοβαρά;!;! ... Πότε έρχεσαι; ... Οκ, σου κρατάω θέση!
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim & Himela
Όχι που θα με άφηνε μόνο μου να ερωτοτροπώ με μικρά αγοράκια όπως πέρσι...

Σας περιμένουμε!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #43:
  1. aegloswen
  2. Claire Rentfield
  3. Cupid
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97
  27. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
1η συμμετοχή? Γουστάρω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ουφ προσγειώθηκα! Τι ήταν κι αυτό; Στο Παλέρμο βρίσκομαι; Σαν να άλλαξε λίγο από την προηγούμενη φορά που ήμουν εδώ. Πού είναι κι αυτός ο Δημήτρης; Θα έχει πιάσει ψιλοκουβεντούλα με κάνα μαφιόζο. :hmm:Μα τι αγάπη που τους έχει πια. Στάνταρ και φέτος αυτούς θα υποστηρίζει ο αιμοδιψής! :mad: Α νάτο ήρθε το καμάρι μου. Μα τι κούκλος που είναι; :inlove: Έχω ακούσει οτι θα έρθουν παίκτες με πούλμαν. Άντε τι περιμένετε; Δηλώστε συμμετοχή! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Να και η 2η συμμετοχη εδω μπροστα σας.Λεω να παιξω και εγω και να μην ειμαι οπως περυσι γιατι πολλα ακουστηκαν.:whistle::whistle::whistle:
Αντε να υπαρξει καμια ιντριγκα καλοκαιριατικα να γουσταρουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ψηνομαι για αιματακι! Μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Count me in 8) Άντε παιδάκια δηλώστε συμμετοχές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εννοείται ότι είμαι μέσα :D Άντε , επιτέλους!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ειμαι κ εγω μεσα αν και δεν εχω ξανα παιξει. Οποτε αν τελειωσει συντομα το παιχνιδι θα ναι επειδη θα χω κανει καμια λαθος κινηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image.gif
    image.gif
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 133

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ειμαι κ εγω μεσα αν και δεν εχω ξανα παιξει. Οποτε αν τελειωσει συντομα το παιχνιδι θα ναι επειδη θα χω κανει καμια λαθος κινηση. :)
Welcome λοιπόν! :D
Διάβασε τους κανόνες και κάποιο παλιότερο παιχνίδι (προτείνουμε αυτό ή/κι αυτό) και θα είσαι έτοιμη να κερδίσεις κι εσύ! Για όλους υπήρξε άλλωστε η πρώτη φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ. :angelnot:


ΥΓ: Θέλουμε νέο αίμα. Μην ντρέπεστε, παίξτε και δοκιμάστε!
Welcome λοιπόν! :D
Διάβασε τους κανόνες και κάποιο παλιότερο παιχνίδι (προτείνουμε αυτό ή/κι αυτό) και θα είσαι έτοιμη να κερδίσεις κι εσύ! Για όλους υπήρξε άλλωστε η πρώτη φορά!
Εντάξει, μην τους τρομοκρατούμε κιόλας με το να κάτσουν να διαβάζουν σελίδες επί σελίδων. Όσοι καινούργιοι θέλετε να παίξετε, θα πάρετε έναν ρόλο, θα δείτε στους κανόνες τι κάνει ο ρόλος σας και θα είναι εύκολο να προσανατολιστείτε μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ. :angelnot:


ΥΓ: Θέλουμε νέο αίμα. Μην ντρέπεστε, παίξτε και δοκιμάστε!

Παλιέ μου φίλε μαφιόζε, πάμε φέτος να κερδίσουμε με τους πολίτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Kαλημέρα στους υπέροχους παίκτες του Παλέρμο! Τι χαρά ένιωσα όταν με ενημέρωσαν ότι ξεκίνησε παιχνίδι! Πετάχτηκα αμέσως από τον ενθουσιασμό!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ως παλιά, πολύ παλιά παίκτρια να έχετε ένα υπέροχο παιχνίδι και να μαζευτείτε πολλά πολλά άτομα! Ξέρω ότι το παιχνίδι ενώνει, μπορεί να γίνει πάρα πολύ διασκεδαστικό και μπορεί και να σου σπάσει άπειρα τα νεύρα :P Ξέρουν πολύ καλά η Σύλβια και ο Δημήτρης <3 <3 :flowers:

Δυστυχώς η Μελανία, λόγω υποχρεώσεων της σχολής δεν θα μπορέσει να ταξιδέψει στο Παλέρμο... Δευτέρα 4 Ιουλίου ξεκινάω στρατιωτική εκπαίδευση στο Ποσείδι, από όπου και θα γυρίσω τέλη Ιουλίου. Εκεί όχι μόνο δεν θα έχω ίντερνετ, αλλά πραγματικά δεν θα έχω χρόνο ούτε να κοιμηθώ :hehe: Eίναι πραγματικά ο μόνος μήνας μέσα στον χρόνο που δεν μπορώ να συμμετέχω :(

Θα σας στέλνω την αγάπη και όλη την θετική μου ενέργεια! Καλές σφαγές :hug: :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Παλιέ μου φίλε μαφιόζε, πάμε φέτος να κερδίσουμε με τους πολίτες;
Δεν ξέρω με ποιους θα είμαστε...αλλά μαζί θα κερδίσουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ειμαι κ εγω μεσα αν και δεν εχω ξανα παιξει. Οποτε αν τελειωσει συντομα το παιχνιδι θα ναι επειδη θα χω κανει καμια λαθος κινηση. :)
Ελα ρε και ηθελα να σου στειλω αν θα παιξεις και νομιζα θα ελεγες οχι.Δεν θα κανεις καμια λαθος κινηση θα εχεις την τυχη της πρωταρας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ελα ρε και ηθελα να σου στειλω αν θα παιξεις και νομιζα θα ελεγες οχι.Δεν θα κανεις καμια λαθος κινηση θα εχεις την τυχη της πρωταρας.:P

kleop , δεν σε είδα χαχα. <3 Και μαζί θα κερδίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
I'm in babies. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι :) hit me with your best shot
im in babye :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
καλησπερα, ειμαι ο Νικος και παιζω παλερμο απο το δημοτικο περιπου και werewolf εδω και κανα 2 3 χρονια οποτε πιστευω μια νεα παραλλαγη ειναι οτι πρεπει για φετος το καλοκαιρι :) hit me with your best shot
im in babye :D

Γεια σου Νίκο. Είμαι η Έμιλυ. Ξέχασες να πεις ότι είμαι η καλύτερη αλλά θα σε δεχθούμε.:bigarmhug:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ελα ρε και ηθελα να σου στειλω αν θα παιξεις και νομιζα θα ελεγες οχι.Δεν θα κανεις καμια λαθος κινηση θα εχεις την τυχη της πρωταρας.:P

η αληθεια ειναι πως το σκεφτηκα για λιγο αλλα λεω ελα μωρε τι εχω να χασω, αλλωστε δεν εχω και κατι καλυτερο να κανω οποτε γτ οχι; χαχα μακαρι :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
kleop , δεν σε είδα χαχα. <3 Και μαζί θα κερδίσουμε.
Λεω και εγω με ξεχασε;Ενοειται αν ειμαστε μαζι ευχαριστως!Ο Sommerfeld λειπει.
Καλα εκανες Μαιρα να περασει ευχαριστα η ωρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top