Συμμετοχές για το Παλέρμο #36

Ποια εκδοχή του Παλέρμο Extreme επιθυμείτε να εφαρμοστεί στο επικείμενο παιχνίδι
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ειναι η ιδεα μου η πλεον το παιχνιδι γερνει υπερβολικα πολυ προς την πλευρα των δολοφονων?? Ειδικα αν εφαρμοστει και το νεο μοντελο για τις καρτες, τοτε ειναι piece of cake γι αυτους!! Γι αυτο διαλεγω την επιλογη νουμερο 1...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ειναι η ιδεα μου η πλεον το παιχνιδι γερνει υπερβολικα πολυ προς την πλευρα των δολοφονων?? Ειδικα αν εφαρμοστει και το νεο μοντελο για τις καρτες, τοτε ειναι piece of cake γι αυτους!! Γι αυτο διαλεγω την επιλογη νουμερο 1...

Μπορείς πλιζ να το εξηγήσεις συγκεκριμένα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ειναι η ιδεα μου η πλεον το παιχνιδι γερνει υπερβολικα πολυ προς την πλευρα των δολοφονων?? Ειδικα αν εφαρμοστει και το νεο μοντελο για τις καρτες, τοτε ειναι piece of cake γι αυτους!! Γι αυτο διαλεγω την επιλογη νουμερο 1...

Ναι με το κάρφωμα-μακελειό μπορουν να κάνουν πολλά
Κατά τα άλλα οι κάρτες δε γυρνάνε το παιχνίδι τόσο πολύ προς το μέρος των δολοφόνων
Μην ξεχνάμε άλλωστε πως οι δολοφόνοι ήταν αδικημένοι με αυτήν την έκδοση
Σε κάθε περίπτωση όμως δε χάνουμε τίποτε απ το να το δοκιμάσουμε κι αν παρατηρηθεί κάτι τέτοιο να γίνουν τροποποιήσεις για την επόμενη φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Αφαίρεσα την ψήφο μου , επειδή δεν έχω ξαναπαίξει την extreme έκδοση και κατά συνέπεια δεν είμαι σίγουρος για το ποια επιλογή είναι καλύτερη.Επιβεβαιώνω όμως τη συμμετοχή μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μετά την Παρασκευή το παιχνίδι θα συνεχιστεί Δευτέρα ε; Υποθέτω πως τα σκ και οι αργίες δεν μετράνε σωστά; Γιατί τότε το παιχνίδι δεν ξεκινάει την Δευτέρα; Γιατί την Παρασκευή με το που θα ξεκινήσει, θα "παγώσει"!

Σάββατο θα παίξουμε κανονικά*, Κυριακή όχι, για ευνόητους λόγους. :P

*εκτός κι αν δεν θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σάββατο θα παίξουμε κανονικά*, Κυριακή όχι, για ευνόητους λόγους. :P

*εκτός κι αν δεν θέλετε.
Ελαα ρε παιδιαααα να βαλουμε δημοωηφισμα και για αν θα παιξουμε Κυριακη..τι λετε::$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λέμε ότι πρωτοχρονιά ο κόσμος κάθεται με την οικογένειά του. Αν μπορεί ο Δημήτρης να κάνει ΣΕ, έχει καλώς, εγώ δε θα μπορώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λέμε ότι πρωτοχρονιά ο κόσμος κάθεται με την οικογένειά του. Αν μπορεί ο Δημήτρης να κάνει ΣΕ, έχει καλώς, εγώ δε θα μπορώ. :P

Εγω σπιτι θα ειμαι, γιορταζει η μαμα :)
Θα ειμαι στο πισι, δολοφονια θα μπορω να ανακοινωσω οπως και το βραδυ εκτος απροοπτου θα ειμαι μεσα για την καταμετρηση και την αποχωρηση
Αλλα σαφως δε θα μπορω να ειμαι ολη την ωρα μεσα για να ελεγχω τι γινεται, να λυνω αποριες κ ν βγαζω λιστες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω σπιτι θα ειμαι, γιορταζει η μαμα :)
Θα ειμαι στο πισι, δολοφονια θα μπορω να ανακοινωσω οπως και το βραδυ εκτος απροοπτου θα ειμαι μεσα για την καταμετρηση και την αποχωρηση
Αλλα σαφως δε θα μπορω να ειμαι ολη την ωρα μεσα για να ελεγχω τι γινεται, να λυνω αποριες κ ν βγαζω λιστες...
ΣΕ εχουμεεε:D Αρα να ανεβει μια δημοσκοπηση αυριοοοοοοοο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγω σπιτι θα ειμαι, γιορταζει η μαμα :)
Θα ειμαι στο πισι, δολοφονια θα μπορω να ανακοινωσω οπως και το βραδυ εκτος απροοπτου θα ειμαι μεσα για την καταμετρηση και την αποχωρηση
Αλλα σαφως δε θα μπορω να ειμαι ολη την ωρα μεσα για να ελεγχω τι γινεται, να λυνω αποριες κ ν βγαζω λιστες...

ΣΕ εχουμεεε:D Αρα να ανεβει μια δημοσκοπηση αυριοοοοοοοο:D

Guys, λίγο μέτρο δε βλάπτει!:redface:
Ειδικά τις πρώτες ώρες της Κυριακής, που παραδοσιακά επειδή είναι βράδυ θα έχεις πολλά μηνύματα Δημήτρη, δεν είναι λογικό να παίξουμε. Σκεφτείτε ότι είναι η πρώτη μέρα του καινούριου χρόνου. Ας δώσουμε ένα διάλειμμα και ας συνεχίσουμε από Δευτέρα με την αποχώρηση. Το θέμα θα είναι ανοικτό και όποιος θέλει θα απαντάει. Αλλά όχι δολοφονία και αποχώρηση την Κυριακή.
Επομένως, προτείνω να μην τεθεί καν το θέμα για δημοσκόπηση... ( Εκτός αν είστε πολλοί που το θέλετε οπότε θα πάω πάσο, εννοείται! ):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Guys, λίγο μέτρο δε βλάπτει!:redface:
Ειδικά τις πρώτες ώρες της Κυριακής, που παραδοσιακά επειδή είναι βράδυ θα έχεις πολλά μηνύματα Δημήτρη, δεν είναι λογικό να παίξουμε. Σκεφτείτε ότι είναι η πρώτη μέρα του καινούριου χρόνου. Ας δώσουμε ένα διάλειμμα και ας συνεχίσουμε από Δευτέρα με την αποχώρηση. Το θέμα θα είναι ανοικτό και όποιος θέλει θα απαντάει. Αλλά όχι δολοφονία και αποχώρηση την Κυριακή.
Επομένως, προτείνω να μην τεθεί καν το θέμα για δημοσκόπηση... ( Εκτός αν είστε πολλοί που το θέλετε οπότε θα πάω πάσο, εννοείται! ):redface:

Εγω είπα πως δολοφονία και αποχώρηση μπορώ να ανακοινώσω γιατί λογικά θα είμαι στο σπίτι
Για παραπάνω πράγματα όμως δεν υποσχόμαι
Δηλαδη αν με βομβαρδισετε με καμια 20αρια αποριες, θα μεινετε με αυτες
Θα μοιρασω νωρις τις καρτες, θα δω και τις κινησεις ολων οσων εχουν ρολους και μετα θα μπω ξανα το μεσημερι για να σας ανακοινωσω τη δολοφονια και το βραδυ για να μετρησω ψηφους και να ανακοινωσω την αποχωρηση
Για τιποτε παραπανω δεν ειμαι σιγουρος
Κι εγω δεν ειμαι πολυ υπερ για να παιξουμε κανονικα την Κυριακη, αλλα σε περιπτωση που θελετε θα ειμαι εδω για να παρεχω τα βασικα της ΣΕ ετσι ωστε να τρεξει το παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω είπα πως δολοφονία και αποχώρηση μπορώ να ανακοινώσω γιατί λογικά θα είμαι στο σπίτι
Για παραπάνω πράγματα όμως δεν υποσχόμαι
Δηλαδη αν με βομβαρδισετε με καμια 20αρια αποριες, θα μεινετε με αυτες
Θα μοιρασω νωρις τις καρτες, θα δω και τις κινησεις ολων οσων εχουν ρολους και μετα θα μπω ξανα το μεσημερι για να σας ανακοινωσω τη δολοφονια και το βραδυ για να μετρησω ψηφους και να ανακοινωσω την αποχωρηση
Για τιποτε παραπανω δεν ειμαι σιγουρος
Κι εγω δεν ειμαι πολυ υπερ για να παιξουμε κανονικα την Κυριακη, αλλα σε περιπτωση που θελετε θα ειμαι εδω για να παρεχω τα βασικα της ΣΕ ετσι ωστε να τρεξει το παιχνιδι
Και μπορω παρ'ολο που θα ειμαι παιχτης να μετραω ψηφους και εγω κατα την διαρκεια της ημερας (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δηλαδη αν με βομβαρδισετε με καμια 20αρια αποριες, θα μεινετε με αυτες
Καλό!:P Πάντως γενικά σαν ΣΕ δεν νομίζω ότι θα έχετε πρόβλημα με τις απορίες. Όπως αναγράφονται πλέον οι κανόνες θεωρώ ότι είναι πολύ κατανοητοί και δεν θα δυσκολευτούμε καθόλου οι παίκτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλό!:P Πάντως γενικά σαν ΣΕ δεν νομίζω ότι θα έχετε πρόβλημα με τις απορίες. Όπως αναγράφονται πλέον οι κανόνες θεωρώ ότι είναι πολύ κατανοητοί και δεν θα δυσκολευτούμε καθόλου οι παίκτες!
Εγω το ξαναλεω παντως!!Προκειμενου να παιξω την Κυριακη μπορω να βαζω ψηφους ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγω το ξαναλεω παντως!!Προκειμενου να παιξω την Κυριακη μπορω να βαζω ψηφους ;p
Να δω με ποιον θα παίξεις Σπυράκο μου αν δεν μπει κανένας μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να δω με ποιον θα παίξεις Σπυράκο μου αν δεν μπει κανένας μας! :P
Ειπαμεεε να βαλουμεε δημοσκοπησηηη

Δεν πειραζει θα αυτοκτονησω αν ειμαι δολοφονος ;p Αν ειμαι αρχιμαφιοζος για παραδειγμα;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Ζωή. ^^
Δεν νομίζω ότι πρέπει να μπει δημοσκόπηση, είναι αυτονόητο ότι είναι οικογενειακή μέρα και εξάλλου ποιος θα ήθελε να περάσει την πρώτη μέρα του χρόνου μπροστά από μία οθόνη (εκτός από τον Σπύρο :P);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Ζωή. ^^
Δεν νομίζω ότι πρέπει να μπει δημοσκόπηση, είναι αυτονόητο ότι είναι οικογενειακή μέρα και εξάλλου ποιος θα ήθελε να περάσει την πρώτη μέρα του χρόνου μπροστά από μία οθόνη (εκτός από τον Σπύρο :P);



Νταξει ρε απλα και λιγο παιχνιδακι δεν βλαπτει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδια Σάββατο θα μπω και θα παίξω, Κυριακή όμως όχι. Θα είμαι εκτός πόλης και μακρυά από τεχνολογία ακόμη και από ρεύμα. Καλή αρχή. Επιβεβαιώνω τη συμμετοχή μου στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε η λογικη λεει να μην παιξουμε την Κυριακη ρε παιδια..μια μερα ξεκουραση αλλωστε χρονο δεν θα εχει κανεις μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top