Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
-πολυ, πολυ νετ, ειδικα τωρα τελευταια
-το νανι μου, απο τοτε που γεννηθηκα :happy:
-fridays, τρελλαινομαι
μμμ...νομιζω οτι με οποιαδηποτε αλλη ελλειψη θα μπορεσω να επιβιωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
1. η κιθάρα μου (Gisbon Les Paul σε αγαπώ :inlove:).
2. η καλή μουσική.
3. το internet.
4. η aDSL μου.
5. το di
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ιντερνέτ βασικά και μουσική γενικά..

Και φυσικά η δεξιά μου παλάμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ε,αυτη ειναι δικια μου! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Θέλεις να μαλώσουμε τώρα? :bleh:

Σε κάθε περίπτωση, θα αισθανόμουν περίεργα αν κάποιος είχε κάνει κάτι με την δικιά μου δεξιά παλάμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπόν, μπορώ να σκεφτώ 3 πράγματα:

1. Το αγόρι μου :inlove:
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
ΥΓ: Αναφέρομαι σε πράγματα & συνήθειες και όχι σε ανθρώπους! Μην πει κανεις "το/τη συντροφο μου, τη μαμα μου κλπ"!!
Συγγνώμη Michelle, δε μπορούσα να το παραλείψω

2. Το κινητό μου

3. Το φαγητό (the dirtier the better!!! :thumbsup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μουσική,μουσική,μουσική :music:τσιγάρο και ...σοκολάτα :hehe:(έτσι θα μείνω χωρίς δόντια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Με τη σοκολάτα μεγάλο πρόβλημα! Εκεί που είχα μια χαρά δοντάκια μέσα σε ένα χρόνο από τις πολλές σοκολάτες έκανα δύο σφραγίσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καφές, τσιγάρο, coca cola, κινητό, internet :/

να δω τι θα κάνω στις διακοπές 3 βδομάδες χωρίς net :wacko:
Και μη μου πείτε για Net cafe κλπ... θα με κράξει η παρέα :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
Τηλεεεεφωνοοοοο!

Εεεε σήκωσε το ντε, στο μπάνιο είμαι εμένα περιμένεις να το σηκώσω?

Και εγώ θα ψηφίσω internet, σοκολάτα σίγουρα και ψαρικά! Τα ψάρια μετράνε σαν εξάρτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το σεξ! Είναι καθαρά ορμονικό. Παύω να λειτουργώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
είμαι απόλυτα εξαρτημένη από τις σοκολάτες,τον έρωτα,το σεξ και..το κινητό μου..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Δεν μπορω να ζησω χωρις τις γυναικες, τους φιλους μου, το κινητο μου και το στερεοφωνικο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1.Το κινητό μου :D
2.ταινίες :)
3.Το pc μου :)
4.Το 24 :clapup: :clapup: :clapup:
5.Το βιβλίο μου :D
6.Και φυσικά,η coca cola :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Δεν ζω χωρίς καφέ!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Δεν ζω χωρίς καφέ!!!!


Για ποσα ποτηρια καφε την ημερα μιλαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Χμμμ μέσο όρο 5 την ημέρα. Καλά δεν είναι;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mια χαρα εισαι Vampire...εστι κι αλλιως ειναι λογικο για την ιδιοτητα σου!;)
(Βαμπιρ εισαι, πρεπι να κρατηθεις ωρες ξυπνια το βραδυ!:P )
Εγω απο εξαρτησεις...χμ...δεν εχω κατι συγκεκριμενο.
Απλως δεν μπορω χωρις κινητο (λογο διευκοληνσης και σιγουριας μιας και ειμαι εξωτερικο θελω ανα πασα στιγμη να με βρουν για οτι συμβει.)
Δεν μπορω χωρις τον γατο μου...
Χωρις καποιος ειδος γυμναστικης...
Αυτα κυριως...:hmm: Δεν μου ερχονται αλλα...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Με σειρά προτεραιότητας: Τσιγάρα, :( καφές, :( Ηλεκτρονικά παιχνίδια, :D ίντερνετ, :D μουσική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
τσαι.....βασικα πινω τοσο τσαι που δεν καταλαβαινω την γευση πια.....δραμα.
καλα, λαπτοπ (μεχρι και ονομα του εχω δωσει.....) μουσικη, βιβλια...δεν παιζει να αντεξω πανω απο ωρα χωρις κατι να διαβασω.
και , ε, γλυκα...αν και προσπαθω να τα κοψω η να τα καψω...:)
και διαφορα αλλα που θα θυμηθω στην πορεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top