Sex Toys

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
λοιπον!!!!!!!!!!! Μου απάντησαν απο τη durex:

Το προϊόν Durex Play Vibrations δεν είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο από το online κατάστημα μας, και για αυτόν τον λόγο δεν το βλέπετε στο site.
Ελπίζουμε πως τις επόμενες ημέρες θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε.

Προς το παρόν μπορείτε να βρείτε στα εξής σημεία:
- Carrefour,
- Champion Μαρινόπουλος,
- Hondos,
- Μασούτης,
- ΑΒ Βασιλόπουλος (προσεχώς),
δίπλα στο ράφι με τα προφυλακτικά.


Κατερίνα
sales@durexstore.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και το πραγματικό -mail απο τη durex:

Το προϊόν DurexPlayVibrationsδεν είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο γιατί κάποιος αγοραστής απο την Ρόδο βάλθηκε να μας αδειάσει τις αποθήκες.και για αυτόν τον λόγο δεν το βλέπετε στο site.
Ελπίζουμε πως τις επόμενες ημέρες θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε, έτσι ώστε να μπορείτε και εσείς να μας τα σκάσετε όπως τόσοι άλλοι.

Προς το παρόν μπορείτε να βρείτε στα εξής σημεία:
- Carrefour,
- Λαχαναγορά Ρέντη
- Champion Μαρινόπουλος,
- Κυλικείο Β Λυκείο Αλαμάνας
- Hondos,
- Μασούτης,
- Λαική αγορά Ζωγράφου πάγκος με κουνουπίδια, ακριβώς δίπλα στου Κου Μπάμπη με τις γόπες και την συναγρίδα
- ΑΒ Βασιλόπουλος (προσεχώς),
δίπλα στο ράφι με τα προφυλακτικά και απέναντι απο την φέτα


Ευχόμαστε καλές και γερές δονήσεις!

Μεμάς
memas@durex-pliki-pliki.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.

ναι δεν ειναι πολυ γλυκουλια?! αυτα εχουν μεγεθος λιγο μεγαλυτερο απο τον αντιχειρα ας πουμε και οπως ειναι αγγαλιαζουν, well ολα τα ευαισθητα σημεια της γυναικιας ανατομιας και φυσικα εχει μεσα ενα εκκεντρο μοτερακι για να δονηται

good stuff εμεις ειχαμε πεταλουδιτσα αλλα μας χαλασε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως από οπτικής άποψης βρε Epote δεν είναι και πολύ sexy τα toys που προτείνεις.:redface: Για παιδότοπο εντάξει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
ναι δεν ειναι πολυ γλυκουλια?! αυτα εχουν μεγεθος λιγο μεγαλυτερο απο τον αντιχειρα ας πουμε και οπως ειναι αγγαλιαζουν, well ολα τα ευαισθητα σημεια της γυναικιας ανατομιας και φυσικα εχει μεσα ενα εκκεντρο μοτερακι για να δονηται

good stuff εμεις ειχαμε πεταλουδιτσα αλλα μας χαλασε:(

Και άμα γλυστρήσει και μείνει μέσα?:redface::redface::redface:
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
... με προκαλείς να το πώ τώρα... Τοτε ανακαλύπτουμε το λεγόμενο fisting και το βγάζουμε έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ναι δεν ειναι πολυ γλυκουλια?!

Ναι μωρε σκετη γλυκα, αχου τα τα κουτσουνια μου μωρεεεε!!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
καλα γελατε εσεις:p

που να γλυστρισει και να μηνει μεσα μωρε τι αλλο θα ακουσουμε πια:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αν είναι πρόθυμη και η άλλη να το ανακαλύψετε, ανακαλύψτε το!:clapup:
Εγώ αηδιάζω και μόνο στην ιδέα πάντως!:whistle::whistle::whistle:

και εγώ... αλλά αν οπως είπες και εσύ μείνει μέσα? Τι άλλες επιλογές έχεις? Νοσοκομείο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά σας έχασα (έχω και λίγα ξανθά, δείξτε κατανόηση :P ). Tι να μείνει μέσα; Το ..μονόπετρο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά σας έχασα (έχω και λίγα ξανθά, δείξτε κατανόηση :P ). Tι να μείνει μέσα; Το ..μονόπετρο; :worry:

Τα αρκουδακια του εποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω πως είναι δα τόσοοοοοοοοοοοο μικρά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ειδικά αν είναι τόσο μικρά και να μπούν παραμέσα με λίγο σφίξιμο και ισως κι ένα δαχτυλάκι για βοήθεια θα βγούν άνετα!! Οταν είναι κάτι αρκετά φαρδύ να ανησυχείτε μην σφινώσει, οταν είναι μικρό γλυστράει;) .
Πάντως μου βάλατε ιδέες, το θέμα είναι πως το φέρνεις στον άλλο. Εμείς 2 χρόνια τώρα δεν έχουμε βάλει κάποιο sex-toy στο κρεβάτι μας και αν και θα μου άρεσε κολώνω μήπως και δεν θέλει εκείνος (αφου δεν το έχει συζητήσει κάν):confused: .
Μήπως ήρθε η ώρα να ανοιξω μια τέτοια κουβέντα? Και πως όμως στο άσχετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μήπως ήρθε η ώρα να ανοιξω μια τέτοια κουβέντα? Και πως όμως στο άσχετο?

αγοράζεις ένα ανδρικό περιοδικό που έχει μέσα τη διαφήμιση...
το ανοίγεις στη σωστή σελίδα και του το αφήνεις πάνω στο κρεβάτι
όταν σε ρωτήσει τι είναι αυτο, του λες απλα οτι αυτο ειναι κάτι που θέλεις να δοκιμάσετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
αγοράζεις ένα ανδρικό περιοδικό που έχει μέσα τη διαφήμιση...
το ανοίγεις στη σωστή σελίδα και του το αφήνεις πάνω στο κρεβάτι
όταν σε ρωτήσει τι είναι αυτο, του λες απλα οτι αυτο ειναι κάτι που θέλεις να δοκιμάσετε :D

Καλή ιδέα!;) Ευχαριστώ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατί οι γυναίκες σχεδών πάντα κάνουν την πρώτη κήνηση για τέτοιου ίδους παιχνίδια; οι άντρες απλά είναι αδειάφοροι για την απόλαυσης, φοβούντε μήπως μάθουν το παιχνίδι και χάσουν αυτό που έχουν; ή νοιώθουν ότι δέν καλύπτουν;

Γιατί ΄δεν το συζητούν έυκολα τα ζευγάρια ενώ είναι νορμάλ εργαλείο στην σεξουαλική ζωή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί οι γυναίκες σχεδών πάντα κάνουν την πρώτη κήνηση για τέτοιου ίδους παιχνίδια; οι άντρες απλά είναι αδειάφοροι για την απόλαυσης, φοβούντε μήπως μάθουν το παιχνίδι και χάσουν αυτό που έχουν; ή νοιώθουν ότι δέν καλύπτουν;

Γιατί ΄δεν το συζητούν έυκολα τα ζευγάρια ενώ είναι νορμάλ εργαλείο στην σεξουαλική ζωή;


πιστεύω ότι φταίνε οι γυναίκες τους σε αυτό
που δεν τους κάνουν να νιώσουν ασφαλείς ότι δεν "κινδυνεύουν" από κρίσεις μπλάστη και ζήλιας αν τους πουν μια φαντασίωση τους ή ένα θέλω τους...

είναι τι σε κάνει ο άλλος να νιώθεις για να του μιλήσεις για κάτι τέτοιο...
αν νιώθεις οκ άνετα μαζί του, του μιλάς... αν όχι... το βουλώνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πιστεύω ότι φταίνε οι γυναίκες τους σε αυτό
που δεν τους κάνουν να νιώσουν ασφαλείς ότι δεν "κινδυνεύουν" από κρίσεις μπλάστη και ζήλιας αν τους πουν μια φαντασίωση τους ή ένα θέλω τους...

είναι τι σε κάνει ο άλλος να νιώθεις για να του μιλήσεις για κάτι τέτοιο...
αν νιώθεις οκ άνετα μαζί του, του μιλάς... αν όχι... το βουλώνεις

Ωραία πές ότι οι ανήπαντρες δεν μετράνε, οι παντρεμένες που ξέρουν τον άντρα τους και υποτήθετε ότι πρέπει να λένε τα πάντα στον σύντροφο, τι ζόρυ τραβάνε; γιατί δεν γίοντε λίγο ωμές; πρέπει να γίνει πιστέυω ιδικά όταν έχεις μια ιλόκληρη ζωή που πρέπει να την γεμίσεις με χαρές άλλα και υδονή, (γνώμη μου) μπορεί να είμαι λάθος δεν ξέρω άλλα η ιδονή γεμήζει μεγάλο ποσοστό το ποτήρι της ευτυχίας του γάμου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν ξέρω Μάνια μου...
πάντως τα ταμπού στην σεξουαλικότητα των γυναικών είναι πολύ περισσότερα απ των ανδρών ακόμα και στις μέρες μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μήπως φτένε και οι άντρες που ΄μπορεί να φοβούντε να ενθαρίνουν τις γυναίκες; πάντως οι γυναίκες απο την μια άν τους το ζητήσουν κομπλάρουν και απο την άλλη οι γυναίκες φοβούντε να πούν ναί, δεν ξέρω άλλα φοβάμε να πώ ότι όλοι λέμε ότι είμαστε ελέυθεροι και κάνουμε ότι θέλουμε και απο την άλλη φοβόμαστε να αντιμετοποίσουμε τα ταμπού μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top