Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,499 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 498 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:30, 27-08-07:

Εδώ λέμε τι παιχνίδι ηλεκτρονικό δυκτιακό ή ότι άλλο επιθυμήτε, μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε για κάποιο παιχνίδι που δεν μπορείτε να περάσετε μια πίστα, το ρεκόρ που βγάλατε ή ακόμα και άν το τερματήσατε.

Μηλάμε για τα πάντα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 20:31, 27-08-07:

Εγώ γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ με τέτοια παιχνίδια?
Τα βαριέμαι...
1
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:32, 27-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Εγώ γιατί δεν ασχολήθηκα ποτέ με τέτοια παιχνίδια?
Τα βαριέμαι...
Ούτε με του στεκιού; ούτε πλέιστέισον; τίποτα;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:35, 27-08-07:

Πλεων δεν ασχολουμε με τα παιχνιδια, αλλα που και που οταν με πιανει ο εθισμος, οταν βαριεμε απιστευτα η ετσι απλα για την πλακα μου παιζω λιγο Diablo II. Τελευτεα εχω εναν Barbarian, αυτην την στιγμη ειναι level 26 η 27 (δεν θυμαμε, εχω αρκετο καιρο να παιχω) και ειμαι στην Act 3. Ο Καλητερος χαρακτηρας που ειχα ποτε ειναι ενας αλλος barbarian, level 75, στην Act 5 του Nightmare, αλλα δεν την παλευω αλλο... πρεπει να ανεβει πολλα level για να ανταπεξελθει... και εχω και εναν Paladin level 74, επισης στην Act 5 του Nightmare. Απο εκει και περα εχω πολους πειραγμενους, αρκετους κανονικους μεχρι level 2-25 και καπιους που τους παρατισα γυρο στο 10, η και πιο νωρις....
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 20:47, 27-08-07:

Γουστάρω!Παλιο αλλα παραμενει απο τα αγαπημενα μου.
Τον τελευταιο καιρο παιχνιδια που διαρκουν λιγη ωρα.πχ, strategies οπως τα command & conquer και παιζω και κανενα dotA σε τοπικο δικτυο με παρεα.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 20:49, 27-08-07:

Εγώ σαν ανάποδη όπως πάντα τελείωσα το ράκετ εντ κλάνκ το 3 και τώρα είμαι στην αρχή του κλαδιέιτορ το 2, πόροση λέμε, τα παιχνίδια δε του στεκιού τα έχω τσακίσει
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 20:51, 27-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Ούτε με του στεκιού; ούτε πλέιστέισον; τίποτα;
Να σου πω, στις διακοπές επειδή βαριόμουν έπαιζα super mario στο ds αλλά μέχρι εκεί ποτέ δεν κολλάω με παιχνίδια δηλαδή.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 20:52, 27-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Να σου πω, στις διακοπές επειδή βαριόμουν έπαιζα super mario στο ds αλλά μέχρι εκεί ποτέ δεν κολλάω με παιχνίδια δηλαδή.
Αστο εγώ είμαι καρακολημένη, παίζουμε με τον άντρα ώρες, αφού αν πάθει τίποτα το πλέιστεισον θα τρελαθώ
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 20:56, 27-08-07:

dota συχνά, αλλά γενικώς δεν ασχολούμαι με άλλα παιχνίδια... τα βαριέμαι αμέσως!
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 21:10, 27-08-07:

Γενικά σαν μικρό παιδάκι και εγώ παιζω κανά παιχνίδι να περάσουν οι ώρες. Έτσι ξεκίνησα από απλά παιχνίδια σουτεμ απ, και κατέληξα στη μάστιγα του gaming τα ΜΜΟRPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Games).Πέρασα από Lineage αλλά είχε πολλά μικρά (σε ηλικία). Έκανα μια στάση από WOW αλλά παραείναι κινούμενα σχέδια το παιχνίδι. Έτσι εδώ και σχεδόν 2 χρόνια καταπιάνομαι με το EVE-ONLINE με μέσο όρο ηλικίας τα 28 καλό gameplay και πάρα πολύ καλά γραφικά έιναι το παιχνίδι που θα περάσω ακόμα αρκετό καιρό μαζί του.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OxynteS : 27-08-07 στις 21:32.
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 514 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 22:10, 27-08-07:

Βασικά παίζω το παλαιολιθικό αλλά που ποτέ δεν πέφτει από τη μόδα bobble bobble
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 645 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 22:14, 27-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από AstRoPeLeKi
Βασικά παίζω το παλαιολιθικό αλλά που ποτέ δεν πέφτει από τη μόδα bobble bobble
είναι από τα διαχρονικά παιχνίδια και από τα αγαπημενα και μενα μαζί με το tetris και το arcanoid
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 514 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 22:19, 27-08-07:

Τα έχω όλα αυτά σε ένα σιντί και παίζω ακαταπαυστα! 1024 games
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  bobble bobble.jpg
Εμφανίσεις:  185
Μέγεθος:  69,9 KB  
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 22:22, 27-08-07:

τα MAME πρέπε να λες τα έχω και εγω
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 22:23, 27-08-07:

ω ναι
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 00:32, 28-08-07:

Εγώ παίζω φανατικά ένα γεωγραφίας σε ένα site που μπαίνω, αλλα, αν και υποτίθεται είμαι άνω του μέσου ορου, δεν φτάνω με τίποτα τους πολύ καλους.
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 00:35, 28-08-07:

Τώρα τίποτα. Περιμένω να βγούν τα Half-life 2 (episode 2) & Call of duty 4.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 13:17, 28-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dracula82
Συνάδελφε χερετώ
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 20:04, 28-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dracula82
μαζί σου και εγώ αλλά αυτά τα παιχνίδια πιο πολύ για lan παρα single ή sto internet
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 20:24, 28-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από OxynteS
μαζί σου και εγώ αλλά αυτά τα παιχνίδια πιο πολύ για lan παρα single ή sto internet
Έχεις δίκιο αλλά εγώ τα θέλω για single. Πρώτον δεν έχω πολύ γρήγορο Adsl που απαιτείται, δεύτερον έπαιζα παλιότερα σε Ίντερνετ καφέ κάποια παιχνίδια αλλά τώρα δεν με τραβάει το ίδιο χώρια τα λεφτά.

- Α ξέχασα το Bioshock. Έπρεπε να χει βγεί αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. Ξέρει κανείς κάτι?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένη Εποχή - Από Maggie
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-12 στις 16:27.
    • Ασχολείστε με βίντεο; - Από billkolok
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-12 στις 16:00.
    • Ασχολείστε με το τραγούδι; - Από piou*
      Το θέμα έχει λάβει 144 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-11 στις 02:01.
    • Μέχρι πότε θέλετε να ασχολείστε με τον αθλητισμό; - Από fanis_ts
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-09 στις 02:26.
    • Η μετά-ΟΤΕ εποχή! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-04-08 στις 03:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα