Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Well hello there :p σαν την εμιλυ και γω και τον υπόλοιπο μισό πληθυσμό του ΑΠΘ ειμαι ακόμα ποσειδι και γυρνάω αύριο λογικά οπότε μη περιμένετε πολλά πολλά από μένα Γιατί όλη μέρα θάλασσα είμαστε κινητό ούτε για αστείο :Ρ Πρώτη γυρα ξέρω γω θα ψηφίσω ultra random το γιαμουροιδες GIAMOU ετσι Γιατί λογικά δεν θα φάει πολλές ψήφους και δεν θελω να πάρω κανένα κιλ πάνω μου τόσο νωρίς στο γκειμ. Αργότερα όμως... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εμένα αυτό μου φάνηκε πιο παράξενο. Το παιδί την πήρε την ψήφο σου πιο βαριά απ' ότι την πήρα εγώ που την έφαγα κιόλας. :P Με την κλασσική λογική του παραλόγου, ψηφίζεις πρώτος -> είσαι μαφιόζος.
Αλλά προς ώρας δίνω άλλοθι λόγω απειρίας.
Συμφωνώ για Cupid.

Καλό παιχνίδι να έχουμε. Πολύ ωραίο το ιατρικοφαρμακευτικό θέμα. Στον πρώτο γύρο θα ψηφίσω εντελώς random τον ultraviolence γιατί είμαι κατά της βίας. Μην το πάρεις προσωπικά φίλε/φίλη. Πρώτος γύρος πάντα είναι με μηδενικές έως ελάχιστες πληροφορίες.
απλά αναρωτιέμαι αν ο Ικαρίονας είναι κανένας πληροφοριοδότης ξερω'γω και λόγω απειρίας δίνει αμέσως το clue για τον ultraviolence, ας πούμε. :hmm: Αλλά οκ πολύ νωρίς για να βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα.


Πάντως πραγματικά είμαστε 26- 27 άτομα και δεν έχει μιλήσει κανείς ακόμα,΄πολύ ήσυχο Παλέρμο. :P
πάρτε και τραγουδάκι για να πάει καλά η μέρα:
https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0

εδιτ:
Καλά αυτό που όλοι λέτε ότι είστε σε παραλίες ή σε ταξίδια ρε παιδιά,δεν μας νοιάζει.
Μπείτε κάντε κανένα πόστ της προκοπής ρε παιδι μου και ας είναι ένα για ολόκληρη την ημέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Συμφωνώ για Cupid.


απλά αναρωτιέμαι αν ο Ικαρίονας είναι κανένας πληροφοριοδότης ξερω'γω και λόγω απειρίας δίνει αμέσως το clue για τον ultraviolence, ας πούμε. :hmm: Αλλά οκ πολύ νωρίς για να βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα.


Πάντως πραγματικά είμαστε 26- 27 άτομα και δεν έχει μιλήσει κανείς ακόμα,΄πολύ ήσυχο Παλέρμο. :P
πάρτε και τραγουδάκι για να πάει καλά η μέρα:
https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0
Δε μου φαινεται για clue αυτο αλλα ενταξει ιδωμεν.. :P Ενταξει ισως δεν εχει ξαναπαιξει και του εκανε εντυπωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Καλημέρα (ή μήπως καλό μεσημέρι :hmm: ) Παλερμιώτες και Παλερμιώτισες.:P
Λέω κι εγώ να ψηφίσω αρκετά αργότερα, για την ώρα δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο στοιχείο. Διαβάζοντας και τα ποστ άλλων που έχουν ξαναπαίξει, κατάλαβα πως συνήθως έτσι γίνεται στην πρώτη ψηφοφορία και όλοι σχεδόν ψηφίζουν στην τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
:popcorn:

Oι ψήφοι σας με μεγάλα γράμματα. Αν δεν ψηφίσετε ως τις 20:00 παίρνετε απουσία.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. [COLOR=#d1j69c]Cupid --> aegloswen [/COLOR]
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas --> ultraviolence
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum --> Giamou
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^)
  26. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR=#d1j69c]1 aegloswen [/COLOR]
1 tsarachaf
1 ultraviolence
1
Giamou

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Συμφωνώ για Cupid.


απλά αναρωτιέμαι αν ο Ικαρίονας είναι κανένας πληροφοριοδότης ξερω'γω και λόγω απειρίας δίνει αμέσως το clue για τον ultraviolence, ας πούμε. :hmm: Αλλά οκ πολύ νωρίς για να βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα.


Πάντως πραγματικά είμαστε 26- 27 άτομα και δεν έχει μιλήσει κανείς ακόμα,΄πολύ ήσυχο Παλέρμο. :P
πάρτε και τραγουδάκι για να πάει καλά η μέρα:
https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0

εδιτ:
Καλά αυτό που όλοι λέτε ότι είστε σε παραλίες ή σε ταξίδια ρε παιδιά,δεν μας νοιάζει.
Μπείτε κάντε κανένα πόστ της προκοπής ρε παιδι μου και ας είναι ένα για ολόκληρη την ημέρα. :P
Ελα για το clue νομιζω το παρατραβηξες ειναι πολυ νωρις για να κατηγορουμε τους αλλους.
Ωραιο το τραγουδακι btw :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εχει καταντησει κοινοτυπο αλλα παιδια κι εγω Χαλκιδικη..θα παω για μπανακι αλλα ευελπιστω να μπω αργοτερα αν αλλαξω την τυχαια μου ψηφο.. DEUTCH LOVER.Αν αλλάξει κάτι και διαβάσω τίποτα παραπάνω όταν μπω από κινητό θα αλλάξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
:popcorn:

Oι ψήφοι σας με μεγάλα γράμματα. Αν δεν ψηφίσετε ως τις 20:00 παίρνετε απουσία.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. [COLOR=#d1j69c]Cupid --> aegloswen [/COLOR]
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas --> ultraviolence
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum --> Giamou
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα
  25. Σπυρακος (^^) --> Deutsch... Lover
  26. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR=#d1j69c]1 aegloswen [/COLOR]
1 tsarachaf
1 ultraviolence
1
Giamou
1
Deutsch... Lover

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Δουλειά τέλος,τι ζέστη και αυτή σήμερα.Πάρτε τραγουδάκι για αρχή.

απλά αναρωτιέμαι αν ο Ικαρίονας είναι κανένας πληροφοριοδότης ξερω'γω και λόγω απειρίας δίνει αμέσως το clue για τον ultraviolence, ας πούμε. :hmm: Αλλά οκ πολύ νωρίς για να βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα.
Αν κοιτάξεις τους κανόνες,στο ρόλο του πληροφοριοδότη λέει ότι οι κινήσεις του πρέπει να είναι πολύ προσεκτικές για να μη τον καταλάβουν οι μαφιόζοι.Όσο άπειρος και να'σαι,δε νομίζω ότι το κάνεις από το πρώτο post αυτό (οκ,εκτός αν είσαι η Μελανία :P )
Και'συ ψήφισες tsarachaf,μήπως είσαι εσύ ο πληροφοριοδότης; Καταλαβαίνεις και μόνη σου ότι είναι νωρίς για εικασίες ρόλων.
Άντε ρε που είστε οι υπόλοιποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Έχει δολοφονία σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχει δολοφονία σήμερα;
Σήμερα έχει ψηφοφορία κι αποχώρηση του mvp στις 20:00.
Μετά ακολουθεί η πρώτη νύχτα που δεχόμαστε πιμι απ όσους παίζουν τότε.
Αύριο στις 13:00 η πρώτη δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Χαιρετίζω όλες και όλους τους κατοίκους της υπέροχης πόλης του Παλέρμο. Μόλις επέστρεψα από το μαγευτικό Ποσείδι, όπου αν εξαιρέσετε το γεγονός ότι όσο έψηνα σουβλάκια στην καντίνα του camping (όσοι ήσασταν ελπίζω να μας τιμήσατε με την παρουσία σας, όσοι είστε ακόμα εκεί περάστε μια βόλτα, έχει φοβερό λουκάνικο, 2 μέρες με τα χεράκια μου τα έψηνα) πέρασε η πρώην με έναν τζιβάτο μπαχάλιαρη που βρήκε εκεί και άρχισε να φασώνεται μπροστά μου, με αποτέλεσμα να παραπατήσω και να κάψω το αριστερό μου χέρι στη σχάρα με τα σουβλάκια, ήταν πραγματικά ένα μοναδικό ΣΚ. Αφιερώμενο:

https://www.youtube.com/watch?v=pXbnnBPZGpc

Επειδή πέρα από το ελαφρώς καμένο χέρι έχω και 4 ώρες που πάλευα να γυρίσω από το Ποσείδι σπίτι μου (1 ώρα αναμονή για check out ffs), θα κάτσω λίγο να με χτυπήσει ο κλιματισμός, να κάνω ένα μπανάκι που βρωμάω μπάφο και τσίκνα από την κορφή ως τα νύχια, να διαβάσω με την ησυχία μου τις λίγες ψήφους που έχουν καταχωρηθεί για την ώρα και θα ψηφίσω όσο το δυνατόν πιο πριν την λήξη της προθεσμίας.

Καλή αρχή σε όλους, καλή συνέχεια στα λαϊκά παιδιά και τα τίμια κοράσια που παρατείνουν τη διαμονή τους στο camping του ΑΠΘ και, για να μην ξεχνιόμαστε:

Γυρνάς σαν αμαρτωλή,
μεσά στα ξημερώματα!
Μεθάς και κάνεις ζωή,
γεμάτη παραπτώματα!


....Πάω να πιάσω καμιά ρετσίνα να το γλεντήσω λίγο μόνος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen
Σοβαρά βρήκες ύποπτο το γεγονός ότι ψήφισε πρώτη;
Τι να πω, όλο εκπλήξεις η ζωή. Χάθηκε να έλεγες ότι
ήταν random ψήφος;
Θα δω κίνηση και θα ψηφίσω αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν είσαι ανήλικο ή το όνομά σου αρχίζει από Συλ- και τελειώνει σε -βια, μην ανοίξεις το spoiler.
να το γλεντήσω λίγο μόνος μου.
:whatever: Με το δεξί όμως, ε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα παθω καταθλιψη μας πηρε η ωρα και θα παω αυριο Χαλκιδικη..Οποτε για την ωρα παραμενω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δουλειά τέλος,τι ζέστη και αυτή σήμερα.Πάρτε τραγουδάκι για αρχή.


Αν κοιτάξεις τους κανόνες,στο ρόλο του πληροφοριοδότη λέει ότι οι κινήσεις του πρέπει να είναι πολύ προσεκτικές για να μη τον καταλάβουν οι μαφιόζοι.Όσο άπειρος και να'σαι,δε νομίζω ότι το κάνεις από το πρώτο post αυτό (οκ,εκτός αν είσαι η Μελανία :P )
Και'συ ψήφισες tsarachaf,μήπως είσαι εσύ ο πληροφοριοδότης; Καταλαβαίνεις και μόνη σου ότι είναι νωρίς για εικασίες ρόλων.
Άντε ρε που είστε οι υπόλοιποι;
Συμφωνω και απειρος παίχτης δεν ειναι.
Γενικα ο πληροφοριοδοτης πιστευω πρεπει να παιζει εμμεσα για να συλλέγει πληροφοριες.


Περιμενω λιγους ακομη να γραψουν πριν ψηφισω. Θα ' ναι random αλλα θελω τουλαχιστον να δω πως γραφει ο καθενας.
Ελπιζω μετα την πρωτη ψηφοφορια να αρχιζει να παιρνει μια πορεια το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαίρετε, χαίρετε παίδες! Καλή αρχή να έχουμε! :flowers:

Καλημεριζω την πολη του Παλερμο!Οντως παιδια ησυχια επικρατει πρεπει οι συμμετεχοντες να διακοπαρουν.
Καποιοι προσπαθουν να αναψουν τα αιματα στο παιχνιδι και δικιο εχουν,αλλα σοβαρα τωρα το επιχειρημα με το nickname ειναι ουσιωδες;Αν εναν τον λεγανε serialkiller επρεπε να ριξουμε ψηφο σε αυτον;Ας μην συγχεουμε τα πραγματα.
Ουτε εγω ψηφιζω ακομα θεωρω πως ειναι ακομα πολυ νωρις.
Βρε kleop μου, πιο ζεστά και από τον Ultraviolence πήρες την κατηγορία. :P Δεν έχεις άδικο - προφανώς δεν είναι ουσιώδες επιχείρημα, αλλά δεν περιμένουμε και κάτι διαφορετικό στον πρώτο γύρο. Όπως λες, είναι ακόμη πολύ νωρίς...

Συμφωνώ για Cupid.


απλά αναρωτιέμαι αν ο Ικαρίονας είναι κανένας πληροφοριοδότης ξερω'γω και λόγω απειρίας δίνει αμέσως το clue για τον ultraviolence, ας πούμε. :hmm: Αλλά οκ πολύ νωρίς για να βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα.


Πάντως πραγματικά είμαστε 26- 27 άτομα και δεν έχει μιλήσει κανείς ακόμα,΄πολύ ήσυχο Παλέρμο. :P
πάρτε και τραγουδάκι για να πάει καλά η μέρα:
https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0

εδιτ:
Καλά αυτό που όλοι λέτε ότι είστε σε παραλίες ή σε ταξίδια ρε παιδιά,δεν μας νοιάζει.
Μπείτε κάντε κανένα πόστ της προκοπής ρε παιδι μου και ας είναι ένα για ολόκληρη την ημέρα. :P

Βρε βρε, αναρωτιόμουν αν θα ποσταρίστει το τραγούδι αυτό και εδώ, έχει γίνει summer hit πλέον! :P
Αυτό που δεν καταλαβαίνω (εξ' αρχής δηλαδή) είναι γιατί υποθέτουμε ότι de facto ένας άπειρος παίκτης αν έχει ρόλο πληροφοριοδότη θα "καρφωθεί" λόγω απειρίας και υπερβάλλοντα ζήλου. Αν εγώ ήμουν την πρώτη φορά που έπαιξα πληροφοριοδότης, τότε όχι μόνο δε θα έμπαινα κατ' ευθείαν να ψηφίζω αυτόν που γνωρίζω, ίσα - ίσα, θα ήμουν υπέρ του δέοντος προσεκτική για να μην καρφωθώ και με φάνε μπαμπέσικα! :P


Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen
Άντε και σου φαίνεται ύποπτο. Εξήγησέ μας, αν θες, γιατί. Δε φτάνει να λες "μου φαίνεται ύποπτο" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Hallo. Χαίρομαι που βλέπω ότι αρχίζουμε να παίρνουμε μπρος σιγά σιγά, μιας και χθες κόντευε να με πάρει ο ύπνος κάθε φορά που έκανα refresh. :P Ηχηρές απουσίες όμως μέχρι στιγμής...


Intro: Εσένα ακόμη σ' έχω άχτι από πέρυσι. Κανόνισε να μαλώνουμε πάλι όλο το παιχνίδι :P.
Ααα, δεν ξέρω, πρώτα οι αποδείξεις και μετά η εκεχειρία! :pfff:
Καλό παιχνίδι να έχουμε. Πολύ ωραίο το ιατρικοφαρμακευτικό θέμα. Στον πρώτο γύρο θα ψηφίσω εντελώς random τον ultraviolence γιατί είμαι κατά της βίας. Μην το πάρεις προσωπικά φίλε/φίλη. Πρώτος γύρος πάντα είναι με μηδενικές έως ελάχιστες πληροφορίες.
this post is weird. :P
Και εγώ αυτό ακριβώς σκέφτηκα με την Έλενα. Πολύ οργανωμένο ποστ για νέο παίκτη και υπερβολικά τυχαία ψήφος. Μπορεί βέβαια έτσι να είναι το στυλ του, οπότε θα φανεί στη συνέχεια... :hmm:
Χμμμ μόνο και μόνο επειδή μου φαίνεται ύποπτο που ψήφισε πρώτη, θα ψηφίσω την aegloswen
Καλό παιχνίδι και σε εσένα. :P
Μολονότι είναι λίγο παρακινδυνευμένο αυτό που θα πω, η aegloswen θεωρώ ότι έχει αρκετά ενεργή συμμετοχή για να είναι μαφιόζος και ούτε πιστεύω ότι θα ρίσκαρε να εκτεθεί νωρίς.

Γενικά οι καινούργιοι να ξέρετε ότι μπορείτε να αλλάξετε την ψήφο σας, αν χρειαστεί. Δεν ξέρω τι να υποθέσω, αλλά αν εξαφανιστεί ο Cupid μετά από αυτή την ψήφο δεν νομίζω ότι θα είναι για καλό.

Εχει καταντησει κοινοτυπο αλλα παιδια κι εγω Χαλκιδικη..θα παω για μπανακι αλλα ευελπιστω να μπω αργοτερα αν αλλαξω την τυχαια μου ψηφο.. DEUTCH LOVER.Αν αλλάξει κάτι και διαβάσω τίποτα παραπάνω όταν μπω από κινητό θα αλλάξω..
Από την αρχή με προβλημάτισε ο ενθουσιασμός σου, τώρα έβαλες και τη σφραγίδα του υπόπτου! "αν αλλάξω την τυχαία μου ψήφο"... πολλή τύχη ρε παιδιά. Και ψηφίζεις και μια παίκτρια που είναι γνωστό ότι δεν προβάλλει τόσο αντίσταση και γι' αυτό την ψήφιζαν κατά κόρον οι μαφιόζοι σε προηγούμενα παιχνίδια. Ε, OK, για πρώτο γυρο μου αρκούν, οπότε πάρε λοιπόν και μια τυχαία ψήφο από εμένα, να κινητοποιηθείς λίγο, αφού είσαι και διακοπές. :P Ψήφος στον Σπυρακο ^^.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εντελώς τυχαία ψηφίζω τον Τάσος97 βέβαια είναι αρκετά νωρίς για να ξέρουμε όμως όλα είναι πιθανά.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 4/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Claire Rentfield
  3. [COLOR=#d1j69c]Cupid --> aegloswen [/COLOR]
  4. Deutsch... Lover
  5. Drama Prinzessin
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Giamou
  10. Ikarionas --> ultraviolence
  11. i_lie_us
  12. iris17
  13. JKaradakov
  14. kleop
  15. Libertus --> Σπυρακος (^^)
  16. mintin97
  17. Nefeli Graf
  18. PieMaker
  19. Guest 278211
  20. tsarachaf
  21. Tzoum --> Giamou
  22. ultraviolence
  23. vassilis498
  24. Mάιρα --> Τάσος97
  25. Σπυρακος (^^) --> Deutsch... Lover
  26. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR=#d1j69c]1 aegloswen [/COLOR]
1 Deutsch... Lover
1 Giamou
1 tsarachaf
1 ultraviolence
1 Σπυρακος (^^)
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top