Συμμετοχές για το Palermo #41 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Ας δουμε τι τροπη θα λαβει το παιχνιδι με τη συμμετοχη μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ας δουμε τι τροπη θα λαβει το παιχνιδι με τη συμμετοχη μου...:P
σίγουρα ανατρεπτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λέω να μπω. Μετά από καιρό. Πρόλαβα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λέω να μπω. Μετά από καιρό. Πρόλαβα;
Ναι! :)
Αύριο στις 13:00 κλείνουμε. Μετά κάντε τις θυσίες σας στο βωμό της Θεάς τύχης για τους ρόλους που θέλετε...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ωραία :) Ελπίζω να θυμάμαι να συμμετέχω :P
Πάντως το extreme, δε θυμάμαι να το έχω παίξει, εμένα το απλό ήταν το αγαπημένο μου.
Τώρα αυτό θα έχει ενδιαφέρον. :)
Πάντως πραγματικά, με τόσους κανόνες, δεν γίνονται μπερδέματα; :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι! :)
Αύριο στις 13:00 κλείνουμε. Μετά κάντε τις θυσίες σας στο βωμό της Θεάς τύχης για τους ρόλους που θέλετε...! :P

Ρε άσε την Θεά τύχη :P Βάλε κανένα καλό ρόλο για τον Σπυράκο (^^) να μου αναπτερώσεις και το ηθικό καλοκαιριάτικα :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ας δουμε τι τροπη θα λαβει το παιχνιδι με τη συμμετοχη μου...:P

Ποιο μωρό είσαι εσύ; :)

Πάντως πραγματικά, με τόσους κανόνες, δεν γίνονται μπερδέματα; :P :lol:

Διάβασε καλό μου το προηγούμενο παιχνίδι (αν ξεκινήσεις τώρα προλαβαίνεις να το τελειώσεις τέλος Αυγούστου :whistle:) και τους κανόνες καλά. Κι αν έχεις απορίες, να ρωτήσεις τη ΣΕ κι όχι μέσα στο θρεντ του παιχνιδιού. ;) (Στράτος ήταν το όνομά σου ή θυμάμαι λάθος; :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ας δουμε τι τροπη θα λαβει το παιχνιδι με τη συμμετοχη μου...:P
Εσένα σε όσα έχω παίξει εγώ δε σε θυμάμαι.
Έχεις ξαναπαίξει ή πρώτη φορά;:)

Λέω να μπω. Μετά από καιρό. Πρόλαβα;
Πρόλαβες.:P
Ναι! :)
Αύριο στις 13:00 κλείνουμε. Μετά κάντε τις θυσίες σας στο βωμό της Θεάς τύχης για τους ρόλους που θέλετε...! :P
Ω αξιότιμη ΣΕ ελπίζω να κάνετε και΄σεις τις δικές γιατί αν δω να επιβεβαιώνονται οι φήμες βρείτε πέτρα να κρυφτείτε και καράβι να σηκωθείτε να φύγετε.:whistle:
Ωραία :) Ελπίζω να θυμάμαι να συμμετέχω :P
Πάντως το extreme, δε θυμάμαι να το έχω παίξει, εμένα το απλό ήταν το αγαπημένο μου.
Τώρα αυτό θα έχει ενδιαφέρον. :)
Πάντως πραγματικά, με τόσους κανόνες, δεν γίνονται μπερδέματα; :P :lol:
Όχι καλέ.:P
Ρε άσε την Θεά τύχη :P Βάλε κανένα καλό ρόλο για τον Σπυράκο (^^) να μου αναπτερώσεις και το ηθικό καλοκαιριάτικα :P :whistle:
Θες της πόρνης;:P
Διάβασε καλό μου το προηγούμενο παιχνίδι (αν ξεκινήσεις τώρα προλαβαίνεις να το τελειώσεις τέλος Αυγούστου :whistle:) και τους κανόνες καλά. Κι αν έχεις απορίες, να ρωτήσεις τη ΣΕ κι όχι μέσα στο θρεντ του παιχνιδιού. ;) (Στράτος ήταν το όνομά σου ή θυμάμαι λάθος; :confused:)
Όχι το προηγούμενο.
Διαβάστε το 39.
60% σπάμ.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εσένα σε όσα έχω παίξει εγώ δε σε θυμάμαι.
Έχεις ξαναπαίξει ή πρώτη φορά;:)


Πρόλαβες.:P

Ω αξιότιμη ΣΕ ελπίζω να κάνετε και΄σεις τις δικές γιατί αν δω να επιβεβαιώνονται οι φήμες βρείτε πέτρα να κρυφτείτε και καράβι να σηκωθείτε να φύγετε.:whistle:

Όχι καλέ.:P

Θες της πόρνης;:P

Όχι το προηγούμενο.
Διαβάστε το 39.
60% σπάμ.:whistle:

Μια χαρα ειναι της πορνης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Συμμετοχές τέλος. Όσοι προλάβατε να δηλώσετε, δηλώσατε.
Πλέον αρχίζει η ΣΕ τα τελευταία βήματα για να αρχίσει το παιχνίδι.
Παρακαλώ κάποιος καλός mod να κλειδώσει το θέμα των συμμετοχών, όπως επίσης και τα θέματα των αποριών και των ιδεών. Όποιος χρειαστεί κάτι, ας στείλει προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ.
Τα λέμε αύριο!!! :D

Λίστα συμμετοχών για Palermo #41
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. CiNeFiL
  6. Deutsch... Lover
  7. Drama Prinzessin
  8. espeonfan
  9. Gate4
  10. Himela
  11. JKaradakov
  12. Johnnaousa
  13. Nefeli Graf
  14. Guest 278211
  15. thomas l.
  16. Totaled
  17. tsarachaf
  18. Wild_Boy
  19. _fairygirl_
  20. ~Melania~
  21. Πατρεύς
  22. Σπυρακος (^^)
  23. Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top