Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μέναααα!!!

Ρε λωποδύτες ντιμιτζιμ και αλχεμιστ με ξεγελάσατε! :lol: Ειδικά ο αλχεμιστ (στα κρατάω φυλαγμένα εσένα παλιοτόμαρο :P). Τον Δημήτρη τον κατάλαβα όταν είπε <<ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΣΙΓΟΥΡΑ!!>>. Εκεί μου ρθε να πάω να του ξεριζώσω το μαλλί τρίχα τρίχα :ropalo:. Τον είχα αθωώσει κιόλας αλλά μετά απορούσα που δεν σας πέρασε από το μυαλό ότι είναι ο ΔΑ έτσι όπως καρφωνόταν. Ναουσαίε μην μιλάς :pfff: είχα δίκιο για σενα και συ για τον ντιμιτζιμ αλλά τα άλλα σε πμ(ξέρεις τι εννοώ). Μετά ήμουν απελπισμένη με τα λάθη που είχα κάνει (ειδικά με τον Μαυρούλη, λάθος μου που σας έπεισα, είχα τονίσει ότι δεν ήξερα κάτι σίγουρα, γιατί είχα καταλάβει πως ξέρατε ποια ήμουν οπότε λέω <<αφού θα φάω που θα φάω το κάρφωμα ας πω και τι πιστεύω και ξέρω, θα καταλάβουν με το δεν ξερω κάτι σίγουρα πως δεν ρώτησα>>. Ήξερα ότι θα με καρφώνατε αφού η ίδια επιδίωκα να καταλάβετε ποιά ήμουν :P όχι για να βγώ αλλά επειδή δεν είχα καταλάβει τι είναι το κάρφωμα :redface: και μόλις μου άνοιξε τα μάτια ο τσαφ τρελάθηκα :D ),είχα καταλάβει ποιος είναι ποιος με το που βγήκα και δεν ήξερα πως να σας ενημερώσω! Έκανα ύστατες προσπάθειες με πονηρά κόλπα να ακουστώ αλλά έφαγα ένα προειδοποιητικό μήνυμα από την Άννα και το βούλωσα :P :angel: Ο Μερκ είχε πολύ φάση όταν μας έπιασε στο τσατ να μιλάμε για το παλέρμο :lol: είχαμε πει στον αγαπητό και παρεξηγημένο ντεμ εγώ με την έλενα κρ ότι απαγορεύεται η αξιολόγηση στα ποστ και έγινε μπέρδεμα!! Ο μέρκ είχα φρικάρει :lol:!!!!!

Ευχαριστώ για το βραβείο ναι όντως ήθελα πάρα πολύ να παίζω.Ευχαριστώ για τον ρόλο που μου δώσατε τον αγαπάω πάρα πολύ :loltooth: είναι η δεύτερη (συνεχόμενη) φορά που είμαι ντετέκτιβ :angel:

Τι άλλο να πω, το μόνο που έχω να ομολογήσω είναι όταν ο Δημήτρης επανέφερε την νουαζετ ποιος είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε!! Ήμουν έτοιμη να τον βρίσω :lol: Ήθελα να γράψω αλλά λέω άσε θα του τα ψάλλω στο τέλος! :P

Μπράβο στους δολοφόνους, άξιοι πραγματικά αλλά και ένα μεγάλο μπράβο στους πολίτες για την προσπάθειά μας :happy:

Edit: Θα επανέλθω αργότερα με σχόλια για κάθε παίχτη :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εμένα δε μου αρέσει ούτε δολοφόνος ούτε απλώς πολίτης :cry_x: ήθελα άλλο ρόλο :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
εμένα δε μου αρέσει ούτε δολοφόνος ούτε απλώς πολίτης :cry_x: ήθελα άλλο ρόλο :cry_x:

Μαυρούλη συγγνώμη :P δεν μπορούσα ρε γαμώτο να σας πω πως έκανα λάθος :P όταν το κατάλαβα ήταν αργά αλλά πρόσεχε κι εσύ λιγάκι πως παίζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Μαυρούλη συγγνώμη :P δεν μπορούσα ρε γαμώτο να σας πω πως έκανα λάθος :P όταν το κατάλαβα ήταν αργά αλλά πρόσεχε κι εσύ λιγάκι πως παίζεις :P
ναι αλλά μετά έπαιζα καλά :cry_x: δηλαδή τι θέλατε; σπαμάρω, με κατηγορείτε. παίζω καλά, πάλι με κατηγορείτε :cry_x: δε σας ξαναμιλάω :pfff: ο Μαυρούλης θύμωσε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ναι αλλά μετά έπαιζα καλά :cry_x: δηλαδή τι θέλατε; σπαμάρω, με κατηγορείτε. παίζω καλά, πάλι με κατηγορείτε :cry_x: δε σας ξαναμιλάω :pfff: ο Μαυρούλης θύμωσε :pfff:



για να με συγχωρέσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
:slourp: συγχωρεμένη :D
(τώρα τελευταία μου παίρνουν πιο φτηνά παττέ λόγω κρίσης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Πραγματικά υπέροχα τα βραβεία και τα ημερολόγια. Ήθελα όμως να πω συγνώμη εκ μέρους όλων μας στο Mercury για το άγχος που πέρασε, πραγματικά δεν είχα ιδέα και αν το ήξερα θα τον βοηθούσα.:redface: Δεν αξίζει να χαλιέσαι τόσο βρε Γιώργο...

Εγώ ήθελα να ρωτήσω:

Τάσο: Γιατί δεν έσωσες τον εαυτό σου; Γιατί με σκότωσες αφού θα έβγαινα με ψηφοφορία έτσι κι αλλιώς και στην τελική δεν ήσουν καθόλου σίγουρος οτι είμαι μαφιόζα;

Έρις: Γιατί παραιτήθηκες;

Eileen: Γιατί είπες οτι βαρέθηκες;

Παρακάτω τα 2 πμ που πρόλαβα να στείλω στη ΣΕ, σας τα παραθέτω για να γελάσετε:

Αρχική Δημοσίευση από Himela:
Ουφ τι μαρτύριο είναι αυτό.
Μου δώσανε χτες μια υπόθεση που πρέπει να λύσω. Είναι κάποιοι κάτοικοι στην πόλη του Παλέρμο λέει που ψάχνουν τους δολοφόνους. Πολύς κόσμος μπλεγμένος όμως, 24 άτομα. Πώς να βγάλω άκρη; Από το πρωί με αυτό ασχολούμαι. Όλοι λένε το κοντό τους και το μακρύ τους. Όλοι φαίνονται αθώοι και την ίδια στιγμή ένοχοι... Και να που ήρθε η στιγμή να υπερασπιστώ ένα άτομο, να το σώσω.

Δε θέλω να κάνω λάθος και να με κατηγορήσουν για χασοδίκη



ούτε για κυνικό δικηγόρο



ούτε και για χαζή ξανθιά



Τι να κάνω, πρέπει να επιλέξω... Θα υπερασπιστώ τον foreverfreak για την επόμενη ψηφοφορία. Κι ο Θεός ας βάλει το χέρι του....

Αρχική Δημοσίευση από Himela:
Ουφ ρε σεις, τι ήταν αυτό; :wacko: Είχα μια μέρα στο δικαστήριο φοβερή! Κόσμος πήγαινε κι ερχόταν, έλεγε ο καθένας τα δικά του... Κι όπως λέει κι ο Πασχάλης, σε ποιον ψεύτη να πιστέψω;




Σόρρυ για το τραγούδι και για την πολυλογία αλλά τά 'χω παίξει στην Ευελπίδων όλη μέρα.


Και μέσα σε όλα εγώ τώρα πρέπει να βγάλω αποτέλεσμα ποιον να υποστηρίξω αύριο στην ψηφοφορία. Ε νομίζω οτι είναι πασιφανές πια οτι θα υποστηρίξω τον dimijim.

Άντε καλό κουράγιο να έχετε κι εσείς, πάω να ξεκουραστώ γιατί κι αύριο έχω πολύ τρέξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Νιώθω ξενέρωτη Σύλβια :lol: εγώ απλά έστελνα την ερώτηση και τίποτα άλλο!!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αχ βαχ ...εγω που επρεπε να μαντεψω ποιον θα σκοτωσουν τα δολοφονακια;;
Τα καημενα τα πολιτακια τι να πουνε;
Αννα τι υπεροχα βραβεια ηταν αυτα!!!Σας ευχαριστουμε!!!! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ ωραίο παιχνίδι!! Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και φυσικά στη ΣΕ, που βοήθησαν έτσι ώστε να προχωρήσει καλά το παιχνίδι!! :D
Κρίμα που δεν μπόρεσα να παίξω πολύ. Τις πρώτες 2 μέρες είχα να κάνω του κόσμου τα πράγματα! Και μόλις αποφάσισα επιτέλους να ξεκινήσω να παίζω... τσουπ! Ήρθε η δολοφονία μου! :mad: Τις επόμενες μέρες που είχα χρόνο, παρακολουθούσα το παιχνίδι από τον κόσμο των φαντασμάτων... :(

Πάντως ο ρόλος του πολίτη είναι δύσκολος! Δεν είναι καθόλου εύκολο να προσπαθείς να βγάλεις άκρη από το τίποτα!

Και βέβαια να σας συστηθώ, μιας και όλοι γνωρίζεστε μεταξύ σας, ονομάζομαι Σπυριδούλα και χαίρομαι για τη γνωριμία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σχολιασμός παικτών & ΣΕ! (από την ντετέκτιβ σας!)
aegloswen: Πολύ καλή και απαρατήρητη :worship: έχω την εντύπωση πως αν είχε λίγο περισσότερο χρόνο θα αφιερωνόταν περισσότερο στο παιχνίδι παρ'όλο το κακό ρολάκι της!! Συγχαρητήρια άξια!

Alchemist: Απαξιώ :pfff: προδότη! Ήσουν πολύ καλός παίχτης κατάφερες να κρατήσεις τα βλέμματα μακρυά σου και τα έστρεψες στον ντεμ. Τι να πω, θα τα πούμε τα 2 μας :xtipao:

blue_butterfly: Ήσουν αρκετά παρεξηγημένη :hehe: οι δολοφόνοι σε πολιορκούσαν πολύ στενά η αλήθεια είναι! Συγχαρητήρια που άντεξες τόσο πολύ παρ'όλο που ήσουν τόσο άρρωστη!

carpe_nochtem: Βγήκες πολύ γρήγορα,θύμα ήσουν κι εσύ τι να κάνουμε... :console: Σε περιμένουμε και σε άλλο παιχνίδι τζεην!!!

Catalyst: :redface: Κι εσένα σου οφείλω ένα συγγνώμη σε είχα παρεξηγήσει... Ας είναι, δεν πρόλαβα να ρωτήσω για σένα, πρόλαβαν και με ξέκαναν!!!:sorry:

Demlogic: Πολιτάκι μου ^_^ μας τα χάλασες στο τέλος με το μπαν σου!! Έπαιξες όσο μπορούσες πιστεύω πως το βραβείο σου σου αξίζει ολοκληρωτικά!!

dimijim::mastigio:προδότηηη... Χαχαχα άξιζες κι εσύ, έπαιξες πολύ καλά το ρόλο σου!!! Καρφώθηκες για μένα όταν με κάρφωσες έτσι ψυχρά στο θρεντ και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το σκέφτηκε κανεις ότι δεν ήταν καταλάθος αλλά επίτηδες:confused: Άντε και εις ανώτερα!

ElenaKr: Ήξερε τόσα και δεν μπορούσε να μιλήσει η καημένη! Ήθελε πάρα πολύ να βοηθήσει και φαινόταν!!! Μπράβο Ελενίτσα!!!!

Eileen: Το δολοφονάκι που έφυγε ξαφνικά! Πρέπει να ήταν πολύ ξαφνικό χτύπημα...

Ἔρις: :( Τη τράβηξες κι εσύ...! Ελπίζω να ξαναπαίξεις παλέρμο!!!! :D

foreverfreak: :hehe: Αντίπαλος ε? Ήσουν καλός παίκτης και παρ'όλο που ήσουν με το μέρος μας, δεν μπορώ να μην πω πως χάρηκα όταν βγήκες! Δεν είναι τίποτα προσωπικό ε? o.O

Himela: Μακάρι να είχες παίξει περισσότερο! Θα βοηθούσες σίγουρα πάρα πολύ! :clapup:

jj!: :η πόρνη μας :hehe: παιδιά δεν του άρεσε καθόλου ο ρόλος του :/: τον καημένο και ήθελε πολύ να παίξει! Αλλά όπως και να έχει σε ξεσκέπασα ε??? :P Και ήταν απρόβλεπτη η κίνηση μου...!

Johnnaousa: :pfff: περιττά τα σχόλια. Σε ξεσκέπασα και μου το έπαιζες αθώος :hehe: Περιμένω πμ αθάνατε ναουσαίε!

Libertus: Χάρη :) τι να πω, πάθος, αγωνία και ειλικρίνεια! Πήρες πολύ σοβαρά το ρόλο σου, βρήκα ένα σύμμαχο γιατί κι εγώ δεν πήγαινα πίσω :redface: δεν πειράζει που έκανες λάθη! Η προσπάθεια μετράει!!!!!

love_angel: Δεν έπαιξες πολύ αλλά συγχαρητήρια για την συμμετοχή!^_^

MAYROULIS: :redface:του ζήτησα ήδη συγγνώμη!

Noisette: :sly: δολοφόνα κι αυτή :hehe: σου ήρθε από κει που δεν το περίμενες με τον φρικ ε?Η επαναφορά σου στο παιχνίδι θεαματική!!!

Πατρεύς: Παρεξηγημένος :bleh: αλλά έπαιξε πολύ καλά όσο μπόρεσε!!!!! Τελικά ρε παιδιά όντως σφαζόμασταν μεταξύ μας οι πολίτες!!!

SparklingGrey: Ο δημαρχος μας που πέθανε την ημέρα των γενεθλίων του, τι ειρωνία :cold: Ήταν η παρθένα μας ε Μερκ? :P Μπράβο σου!!!!!! Χάρηκα πολύ που σε είδα σε αυτό το παιχνίδι!!

Guest 278211: Κι εσύ μας άφησες γρήγορα. Μου θυμίζεις πάρα πολύ εμένα στο πρώτο μου παλέρμο :'(

Τάσος97: Αυτοθυσία και ιπποτισμός τι να πω παιδί μου :worship: Σε ευχαριστούμε πολύ για την βοήθειά σου αν και μας έφαγες την Σύλβια!

tsarachaf: Ήσουν ο καλύτερος παίκτης για μένα. Μου άνοιξες τα μάτια πολλές φορές και σε εμπιστεύτηκα όσο κανέναν άλλον!! Φαίνεται ότι είσαι έμπειρος, σε ευχαριστώ πολύ που με βοήθησες!!!!!!!! :clapup:

Τα ένσημα πάνε επίσης στην υπέροχη ΣΕ (τον Μερκ και την Άννα) που διοργάνωσαν το απόλυτο καλοκαιρινό event!!!και μας ανέχτηκαν με τις ιδιοτροπίες μας και τα παράπονά μας :angel: Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την προσπάθειά σας!

Υ.Γ: Το καλύτερο για μένα ήταν που μέσα από το παιχνίδι γνωριστήκαμε και γίναμε μια παρέα! Χάρηκα τόσο πολύ για τις γνωριμίες που έκανα από δω μέσα!!! Θέλω να ξαναπαίξουμε έτσι όπως ήμασταν τώρα κάποια φόρα.... Σας ευχαριστώ για την προσοχή ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
tsarachaf: Ήσουν ο καλύτερος παίκτης για μένα.
Και για εμένα ο καλύτερος ήταν. :P
Στην αρχή έστρεψε τα βλέματα σε φρικ και Σύλβια.
Στη συνέχεια με έσωσε ακυρώνοντας την άμεση προφυλάκιση του τζον.
Και στο τέλος έδωσε ασυλία στην Έλενα.
Πολύ έμπειρος παίχτης αλλά σε αυτό το παιχνίδι αν και είχε τρομερή διάθεση κάπου χάθηκε απ τα λάθη του...

* Στα πιο σοβαρά για εμένα καλύτερος (μετά τον εαυτό μου εννοείται) ήταν ο
ο
ο
Αλχημιστής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και για εμένα ο καλύτερος ήταν. :P
Στην αρχή έστρεψε τα βλέματα σε φρικ και Σύλβια.
Στη συνέχεια με έσωσε ακυρώνοντας την άμεση προφυλάκιση του τζον.
Και στο τέλος έδωσε ασυλία στην Έλενα.
Πολύ έμπειρος παίχτης αλλά σε αυτό το παιχνίδι αν και είχε τρομερή διάθεση κάπου χάθηκε απ τα λάθη του...

* Στα πιο σοβαρά για εμένα καλύτερος (μετά τον εαυτό μου εννοείται) ήταν ο
ο
ο
Αλχημιστής!

Για μένα το ότι έκανε αυτά τα λάθη δεν επηρεάζει την άποψή μου. Μιλάω για τα πιο γενικά και όχι τόσο για τα ουσιώδη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και άλλη μια παρατήρηση:
το 1ο βράδυ ρώτησα για
την Έρις, είχατε δίκιο.
το δεύτερο για
την Σύλβια, είχατε και πάλι δίκιο.
το τέταρτο για
και ναι είχατε πάλι δίκιο τον τσαφ

Το τρίτο βράδυ δεν καταφέρατε να καταλάβετε για ποιον ρώτησα! Έβλεπα να λεει ο τζιμ <<για μενα θα ρώτησε>> και τις υποψίες του τσαφ για τον Μαυρούλη. Και είναι φυσικό το ότι δεν καταλάβατε, αλλά μια πιο λεπτομερής ματιά σε ένα ποστ μου θα σας το αποκάλυπτε
εκείνο το βράδυ έλειπα :P δεν μπόρεσα να χρησιμοποιήσω την ιδιότητα μου γιατί απουσίαζα για προσωπικούς λόγους... Έβαλα την μητέρα μου να στείλει ένα έτοιμο πμ που είχα μετά τις 8.30 αλλά για κακή μου τύχη το λάπτοπ έκλεισε από μπαταρία και χάθηκε το μήνυμα... Τι να κάνει η έρμη η μάνα, προσπαθεί να θυμηθεί τι έπρεπε να κάνει αλλά δεν :'( χτυπιόμουν στις 1 που γύρισα σπίτι αλλά που να έμπαινα τέτοια ώρα στον υπολογιστή :hehe: άρα ένα βράδυ τζάμπα... την επόμενη ρώτησα την Άννα αν μπορούσα να ρωτήσω αλλά τίμια αρνήθηκε η κοπέλα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
jj! & Τάσος97
Αυτά τα παιδιά είναι αχώριστα. Ακόμη και σε ένα game of thrones κατάφεραν να ξενερώσουν με το ρόλο τους και τελικά να διαπράξουν αυτοκτονία φροντίζοντας να μη ζημιωθεί η ομάδα με την οποία ήταν συνασπισμένοι. Και οι δύο, χωρίς συνεννόηση (ελπίζω!). Τι καλοί. :redface: Μοιράζονται τον Suicide Throne και την εκτίμησή μας.
Ναι, αυτό είναι ένα θέμα που συμβαίνει σε όλα τα Παλέρμο:P Η ίδια συμπεριφορά μας με φοβίζει, ενίοτε:hmm:
Τα ανήλικα να μην ανοίξουν το spoiler παρακαλώ. :redface:
Μπας και θέλετε να σας κάτσουμε κιόλας; Έλα μαζευτείτε λέω εγώ. :mastigio
:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μόνο εγώ στενοχωριέμαι που τέλειωσε το παλέρμο? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
όχι, αλλά σιγά, θα παίξουμε κι άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι λες; :confused:
Εγώ δεν είπα κάτι, ο dim τα γράφει.Πληροφοριακά.
Εγώ γράφω, είπε κανείς ότι γράφεις εσύ;



Μόνο εγώ στενοχωριέμαι που τέλειωσε το παλέρμο? :'(
Όχι, αλλά
όχι, αλλά σιγά, θα παίξουμε κι άλλα
Ούτε με σφαίρες τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να ρωτήσω:

Τάσο: Γιατί δεν έσωσες τον εαυτό σου; Γιατί με σκότωσες αφού θα έβγαινα με ψηφοφορία έτσι κι αλλιώς και στην τελική δεν ήσουν καθόλου σίγουρος οτι είμαι μαφιόζα;
γιατί δεν είναι του χαρακτήρα μου να με σώζω.. Πώς να στο εξηγήσω με θεώρησα ασήμαντο μπροστά στο Χάρο, τον οποίο αν μπορουσα θα τον είχα σωσει την 1η νυχτα. Γιατί τα είχα πάρει αφάνταστα μαζί σου και είχα πειστει ότι εισαι δολοφόνα. Επίθετα που στόλισαν το ονοματάκι σου πισω απο την οθονη δε θες να τα ακουσεις

thanks for the suicide throne!!!! :D

Το επομενο καντε το με Pokemon ή Digimon or sth :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όχι, αλλά

Ούτε με σφαίρες τώρα...

Δεν σε κατάλαβα... δεν θα ξαναπαίξεις?

edit: Θετική στον Τασο για την πρωτότυπη ιδέα για παλέρμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top