Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γεια σας! Καλό παιχνίδι να έχουμε! ^^

Θα ψηφίσω τη Himela, γιατί εκείνη με νευρίασε την προηγούμενη φορά και παραιτήθηκα. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Η ψήφος του Τάσου φαντάζομαι πως είναι καθαρά στην τύχη, ίσως για να μπει δυναμικά στο παιχνίδι και να δώσει ήδη τροφή για το παιχνίδι. Θα φανεί στη συνεχεια η πρόθεση

Επίσης το ότι έκανα πλάκα,ελπίζω ναι φαίνεται και αυτό. :whistle:
Εγω Ιωαννα μου δε προσπαθω να καλυψω /παραπλανισω απολυτως κανενα!
Απλα ειπα μια φορα στη ζωη μου να μπω λιγο , λιγο το τονιζω αυτο , δυναμικα στο παιχνιδι!

Μπα μπα,μόλις δεχτούμε λίγη πίεση κάνουμε πίσω; :whistle:
Θα σε έχω στο μάτι μου εσένα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω Ιωαννα μου δε προσπαθω να καλυψω /παραπλανισω απολυτως κανενα!
Απλα ειπα μια φορα στη ζωη μου να μπω λιγο , λιγο το τονιζω αυτο , δυναμικα στο παιχνιδι!
μήπως το επιβάλλει ο ρόλος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μπα μπα,μόλις δεχτούμε λίγη πίεση κάνουμε πίσω; :whistle:
Θα σε έχω στο μάτι μου εσένα. :D

Δε κανω πισω μαρη...Ελπιζω οχι μονο στο ενα ματι :P
Γιαννη ο ρολος μου δε μου επιβαλει τιποτα τετοιο , ενα απλο σχολιο εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γειά σας και απο μένα.Να έχετε ένα όμορφο,αιματηρό παιχνίδι:devil:
Και ναί Ζωή,ήταν δική μου η ιδέα για το GoT:redface:

Λίστα για Δευτέρα 25/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. Catalyst
  6. Demlogic
  7. dimijim
  8. ElenaKr
  9. Eileen
  10. Ἔρις
  11. foreverfreak
  12. Himela
  13. jj!
  14. Johnnaousa
  15. Libertus
  16. love_angel->Himela
  17. MAYROULIS
  18. ~~~Melania~~~
  19. Noisette
  20. Πατρεύς
  21. SparklingGrey
  22. Guest 278211
  23. Τάσος97 -> carpe_nochtem
  24. tsarachaf

Ψήφοι
1 carpe_nochtem
1 Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ναι, καλό μας παιχνίδι! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλό μας παιχνίδι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χει Χει :happy:

Να έχουμε ένα τιτανομέγιστο παιχνίδι :clapup:

Κλασσικά ο πρώτος γύρος είναι και ο πιο "άκυρος" από άποψη ψηφοφορίας, οπότε θα δώσω και γω μία άκυρη ψήφο τώρα, γιατί μπορεί αύριο να μην προλάβω να μπω. (Σχολή γαμώτο!Βασικά...εξεταστική γαμώτο!!!) :P

Η άκυρη ψήφος μου λοιπόν, προέκυψε από μία πνευματική-διαλογική διαδικασία (ψέματα...απλά με απείλησε πριν αρχίσει το παιχνίδι ότι θα με ψηφίσει) , άρα δεν γίνεται να μην τον ψηφίσω.


Foreverfreak με όλη μου την αγάπη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τάσος97 με όλη μου την αγάπη, το είχα πει από πριν.:hehe:

Κατά βάθος τον αγαπάω μωρέ.:P


Εννοείται πως αν παρατηρηθεί κάτι ύποπτο από κάποιον θα αλλάξω ψήφο. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και σε όλες!
Ακόμη εδώ είστε;
Η Εθνική μας κέρδισε, πάμε να πανηγυρίσουμε!!!
Μόνο ο Τάσος είχε κάτι παράξενες δουλίτσες κι έφυγε νωρίτερα απ τη μάζωξή μας την ώρα του αγώνα.
Περίεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Καθόλου περίεργο, θα έλεγα. Μπορεί να νύσταξε και αύριο να μη μπορέσει να μπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ψηφίζω tsarachaf:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε.

Λοιπόν ας δώσω και εγώ ψήφο,μιας και είμαι μέσα τώρα,γιατί από αύριο μάλλον με καρδιακό επεισόδιο με βλέπω. :/:
Τέσπα ψηφίζω SparklingGrey. :redface: Welcome to Palermo,baby. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καθόλου περίεργο, θα έλεγα. Μπορεί να νύσταξε και αύριο να μη μπορέσει να μπει.
Και είπε να πάει για έναν 24ωρο ύπνο;
Έτσι έλειπε και τις πρώτες μέρες στο movie project και ήταν ο ΔΑ.
Περίεργο αυτό, περίεργο που βιάστηκες να τον καλύψεις...

ps. Κολλάει το στέκι ή είναι η ιδέα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν θέλω να σκεφτώ από τώρα θεωρίες συνομωσίας. Είναι ακόμα νωρίς και στο παιχνίδι οι έμπειροι παίχτες είναι πολλοί, οπότε θα το αποφύγουν. Λογικά η ψήφος μου είναι αυτή που σκέφτομαι αλλα μιας και θα μπορέσω αύριο να μπω..θα την σκεφτώ αν συμβεί κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Και είπε να πάει για έναν 24ωρο ύπνο;
Έτσι έλειπε και τις πρώτες μέρες στο movie project και ήταν ο ΔΑ.
Περίεργο αυτό, περίεργο που βιάστηκες να τον καλύψεις...

ps. Κολλάει το στέκι ή είναι η ιδέα μου;
Κολλάει απίστευτα πολύ. :/:
Γιατί να μην τον καλύψω;

aegloswen, σα λόγια δολοφόνου ακούστηκαν αυτά που είπες: "Welcome to Palermo, baby". Γιατί, όμως, να θέλεις να ξφορτωθείς έναν πρωτάρη; (btw, ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!! :D , μιας και δε μπορώ να γράψω στον τοίχο σου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κολλάει απίστευτα πολύ. :/:
Γιατί να μην τον καλύψω;

aegloswen, σα λόγια δολοφόνου ακούστηκαν αυτά που είπες: "Welcome to Palermo, baby". Γιατί, όμως, να θέλεις να ξφορτωθείς έναν πρωτάρη; (btw, ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!! :D)
Γιατί το να καλύπτεις κάποιον τόσο γρήγορα δεν μπορεί να περάσει ασχολίαστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Γιατί το να καλύπτεις κάποιον τόσο γρήγορα δεν μπορεί να περάσει ασχολίαστο
Μα για να σχολιαστεί το έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
aegloswen, σα λόγια δολοφόνου ακούστηκαν αυτά που είπες: "We;come to Palermo, baby". Γιατί, όμως, να θέλεις να ξφορτωθείς έναν πρωτάρη;
Δεν θέλω να σε ξεφορτωθώ παιδί μου. Πρώτος γύρος είναι,ότι να'ναι ψηφίζουμε,μην παρεξηγείς.


Πολύ βιάζεσαι να κατηγορήσεις πάντως για πρωτάρης...
Γκουχ. :whistle:
Έχεις καλούς δασκάλους,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε παίδες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top