Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
'Αμα σε κατηγορούσα εγώ, δεν θα προσπαθούσες να μου δείξεις ότι δεν έχω δίκιο;;

Σ'αυτη την περιπτωση,δεν πιστευω οτι εχω αδικο στα λεγομενα μου.

Ας αφησουμε και τους αλλους να μας κρινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σ'αυτη την περιπτωση,δεν πιστευω οτι εχω αδικο στα λεγομενα μου.

Ας αφησουμε και τους αλλους να μας κρινουν.

Νιώσε λίγο...

Ούτε κι εγώ θα νόμιζα ότι είχα άδικο... Το θέμα είναι αν θα προσπαθούσες να δείξεις ότι είσαι αθώος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Νιώσε λίγο...

Ούτε κι εγώ θα νόμιζα ότι είχα άδικο... Το θέμα είναι αν θα προσπαθούσες να δείξεις ότι είσαι αθώος...

Αν ειχα ρολο,εννοειται πως θα υπερασπιζομουν τον ρολο μου (δλδ θα εδειχνα οτι ειμαι αθωος) με νυχια και με δοντια,κατι το οποιο δεν κανω με τοσο παθος,οσο εσυ και η Ελενα (ειδικα η Ελενα,με το ξεσπαμα-αμυντικο μηχανισμο της).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν ειχα ρολο,εννοειται πως θα υπερασπιζομουν τον ρολο μου (δλδ θα εδειχνα οτι ειμαι αθωος) με νυχια και με δοντια,κατι το οποιο δεν κανω με τοσο παθος,οσο εσυ και η Ελενα (ειδικα η Ελενα,με το ξεσπαμα-αμυντικο μηχανισμο της).

:blink::blink: Ο τρόπος σκέψης σου θα με ξεκάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:blink::blink: Ο τρόπος σκέψης σου θα με ξεκάνει...

Πολυ αοριστος εισαι σε αυτη την απαντηση σου...Αν θες να χτυπησεις,θεσε επιχειρηματα.Απλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πολυ αοριστος εισαι σε αυτη την απαντηση σου...Αν θες να χτυπησεις,θεσε επιχειρηματα.Απλο. :)

Τόση ώρα αυτό κάνω...

Κουράστηκα όμως...
Από αύριο όσα θες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
μάλλον να αλλάξω ψήφο; (στις οδηγίες έλεγε πως μπορώ)

επειδή η Μαρία μου βάζει 10 και στην υπογραφή και στο άβαταρ,
θα ψηφίσω τον vaios13 που μου βάζει 7!:pfff:
Είσαι γατόνι ρε συ...η ψήφος σου στηρίζεται ξεκάθαρα σε σχέση αιτίου-αιτιατού.:whistle:
...
Πρόσεχε άλλη φορά πώς στηρίζεις την ψήφο σου, γιατί εγώ δεν τα σηκώνω αυτά γατούλη!:mad:
Δώσε μου κάτι πιο χειροπιαστό αν θες...:hmm:

Ελενα και τσαρα,πως και τοσο γρηγορα στα ''μελια'';

Εσυ,ελενα,δεν ψηφισες τον τσαρα για να φυγει; Και τωρα,πως μπορειτε να συμμαχειτε και να λετε οτι ο Βαιος φταιει που ειναι εδω; Αν,πραγματι,ο τσαρα ηταν νευριασμενος με σενα,θα ελεγε οτι κατηγορεις αδικα τον Βαιο ή θα σε εβριζε,αλλα δεν ειδαμε καποια απο αυτες τις 2 αντιδρασεις.

Επισης,Θεοδωρα δεν το περιμενα τοσο γρηγορα απο εσενα,να συμφωνησεις μαζι με τους αλλους 2,για τον Βαιο...

Μου φαινεται οτι βρηκαμε 1-2 δολοφονους :)
Mπερδεύτηκα.:confused:
Ίσως να φταίει η ώρα, ίσως το ποτό, ίσως τα λεγόμενά σου...
---
Δεν βγάζω κανένα νόημα με τα όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα. Μόνο λόγια αποπροσανατολισμού με πρωτοστάτη τον papas. Όμως, χωρίς να θέλω να τον υποστηρίξω, νομίζω ότι δεν είναι δολοφόνος, γιατί αν ήταν, δεν θα μιλούσε τόόόσο πολύ από την πρώτη κιόλας μέρα και κυρίως, δεν θα εκτίθονταν από το περιεχόμενο των posts του (ή τουλάχιστον, δεν θα τον άφηναν να εκτεθεί:worry::P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οταν,με το καλο,ξυπνησω,θα φτιαξω αναλυτικο ποστ με τις αποψεις μου,so far (γιατι απ'οτι φαινεται,μπερδεψα κοσμο με τον τροπο σκεψεως μου :/ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Βλε,βλε,ήδη 3 σελιδούλες?Θα κουραστούμε να διαβάζουμε..

Τέλος πάντων,

Same as freak,σε λίγο θα καταλήξω να μην χρειάζεται να ανοίγω το πμ με το ρόλο μου,τέτοια μονοτονία..

Έχω να πω ότι ο papas ρίχνει πολλές πολλές κατηγορίες σχεδόν σε όλους,αν όμως σκεφτείς ότι δεν υπερασπίζεται κάποιον άλλον,οπότε μπορεί να είναι και πολίτης.

Ο τσαρατσουφ κι η ελενα και το ελενακι λογομαχούν με τον παπα.Κάποιοι μπορεί να είναι δολοφόνοι.

Η θοδωρούλα όπως πάντα σχολιάζει τα πάντα και με το παραμικρό ενοχοποιεί.Δεν αποκλείεται να είναι δολοφόνος.

Επειδή όμως πάντα την πατάω και ψηφίζω πολίτη στον πρώτο γύρο,θα ψηφίσω ξεκάρφωτα τον μαστερ του πολυτονικού Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Συγγνώμη που ποστάρω ενώ δεν συμμετέχω, απλά ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους παίκτες, καλή επιτυχία!!!:D
(Πόσο μου αρέσει το Παλέρμο!:redface:)
Εννοείται ότι θα το παρακολουθώ και αναμένεται να έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον...
Μία μόνο συμβουλή στους νέους του παιχνιδιού : Μην βγάζετε γρήγορα και εύκολα συμπεράσματα και μην βλέπετε σκιές εκεί που δεν υπάρχουν...

Αυτά!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλημέρα!
Αν θες,ψηφισε με και στειλε με στον ταφο...Δεν εχω προβλημα.Εξαλλου,αν δεν βγω στην ψηφοφορια,θα βγω στην δολοφονια.

Δεν εβαλα φωτοστεφανο στον Κρις.Αλλο να λες ''ειναι καλος παικτης'',και αλλο να λες ''εχει δυνατη επιχειρηματολογια''.Μην προσπαθεις να μας μπερδεψεις
.:whistle:
Καταρχήν πού ξέρεις ότι αν δε βγεις στην ψηφοφορία θα βγεις στην δολοφονία; Ξέρεις υποθέτω τι σημαίνει αυτό: ότι είσαι πολίτης. Είναι όντως έτσι; Κλαψ-κλαψ-κλαψ-κλαψ.

Όσο για το κόκκινο σου ξανά δείχνω τι είπες. Πότε ξανά έπαιξε ο κρις και είναι τόσο καλός και οι υπόλοιποι τα ''αδύναμα'' μέλη; Γιατί τόση αγάπη για τον κρις; Σε αναίρεσα και πιο πάνω, υπόψη.
Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.

Η θοδωρούλα όπως πάντα σχολιάζει τα πάντα και με το παραμικρό ενοχοποιεί.Δεν αποκλείεται να είναι δολοφόνος.

Προσπαθώ να βγάλω συμπεράσματα. Δε νομίζω να ψήφισα ακόμα, προσπαθώ να δω τι παίζει. Και μέχρι στιγμής δε μου αρέσει ο papas. Ανταποδίδει τις κατηγορίες που του προσάπτουν, επιμένει έντονα για τσαφ-Έλενα. Αν ήταν πχ ρουφιάνος έπρεπε να ξέρει έναν και όχι 2. Υπερασπίζεται κρις και Βάιο. Ο δε Βάιος εμμέσως τον υπερασπίζεται. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλημέρα!

Καταρχήν πού ξέρεις ότι αν δε βγεις στην ψηφοφορία θα βγεις στην δολοφονία; Ξέρεις υποθέτω τι σημαίνει αυτό: ότι είσαι πολίτης. Είναι όντως έτσι; Κλαψ-κλαψ-κλαψ-κλαψ.

Όσο για το κόκκινο σου ξανά δείχνω τι είπες. Πότε ξανά έπαιξε ο κρις και είναι τόσο καλός και οι υπόλοιποι τα ''αδύναμα'' μέλη; Γιατί τόση αγάπη για τον κρις; Σε αναίρεσα και πιο πάνω, υπόψη.



Προσπαθώ να βγάλω συμπεράσματα. Δε νομίζω να ψήφισα ακόμα, προσπαθώ να δω τι παίζει. Και μέχρι στιγμής δε μου αρέσει ο papas. Ανταποδίδει τις κατηγορίες που του προσάπτουν, επιμένει έντονα για τσαφ-Έλενα. Αν ήταν πχ ρουφιάνος έπρεπε να ξέρει έναν και όχι 2. Υπερασπίζεται κρις και Βάιο. Ο δε Βάιος εμμέσως τον υπερασπίζεται. :/:

Αν ειναι έτσι οπως τα λες ρε θεοδώρα τότε κι εσύ υπερασπίζεσαι τσαφ και ελενα και εγω τωρα τον παπα.Αλλα οταν καποιος υπερασπιζεται τον αλλον γιατι πρεπει κανει μπαμ.αυτά είναι απλώς τα του πρώτου γύρου.εσύ προσάπτεις κατηγορίες σε όλους και προσπαθεις να τις παρεις απο πανω σου.πεσατε ολοι πανω στον παπα,επειδη συμμετέχει πολύ,όπως έκανες εσύ.ξέρεις πώς είναι γι'αυτό μη τον κάνεις να αισθάνεται όπως αισθανόσουν.δεν τον υπερασπίζομαι,απλώς λέω ότι δεν είναι τόσο ύποπτος όσο νομίζουμε συμπολίτες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν ειναι έτσι οπως τα λες ρε θεοδώρα τότε κι εσύ υπερασπίζεσαι τσαφ και ελενα και εγω τωρα τον παπα.Αλλα οταν καποιος υπερασπιζεται τον αλλον γιατι πρεπει κανει μπαμ.αυτά είναι απλώς τα του πρώτου γύρου.εσύ προσάπτεις κατηγορίες σε όλους και προσπαθεις να τις παρεις απο πανω σου.πεσατε ολοι πανω στον παπα,επειδη συμμετέχει πολύ,όπως έκανες εσύ.ξέρεις πώς είναι γι'αυτό μη τον κάνεις να αισθάνεται όπως αισθανόσουν.δεν τον υπερασπίζομαι,απλώς λέω ότι δεν είναι τόσο ύποπτος όσο νομίζουμε συμπολίτες μου.
:hmm:

Το ξέρω ότι μιλάω πολύ και αν θες κατηγορώ κόσμο.
Μα ξανά λέω: Πώς θα ξεκινήσει το παιχνίδι αν δεν κατηγορήσουμε λίγο για να αρχίσουμε να μιλάμε;
Εσύ, και ο κάθε εσύ, μπορεί να δέχεσαι άκριτα τα όσα λέγονται, εγώ όχι. Βλέπω το παιχνίδι σαν αγώνα επιχειρηματολογίας.

Και ρε Στράτο τόσο χαζή είμαι να υπερασπιστώ τσαφ-Έλενα που ο πάπας τους κατηγορεί για δολοφόνους;
Αν τους υπερασπίζομαι σας λέω αυτόματα ''γιούχουυυυ, είμαι ο τρίτος δολοφόνος''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
παιδιά επειδή δεν έχω καταλάβει, οφόνος πώς γίνεται;
συννενοούνται οι δολοφόνοι μεταξύ τους και η ΣΕ λέει ποιος πέθανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Έχεις ομοιότητες με τον πάπα.Και οι 2 τους κατηγορείτε όλους.Είστε οι και οι 2 πολίτες οι και οι 2 δολοφόνοι!Ποιος συμφωνεί?

Και βέβαια αλληλοκατηγορούνται τα πουλάκια μου(θεοδωρα και παπας),για να μην μας κινησουν τις υποψιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αρχικα,καλημερα σε ολους σας και καλη μας συνεχεια :D



Θα δημιουργησω ενα ποστ,με τις δικες μου,so far,σκεψεις.

Αρχικα,ειναι ο πρωτος γυρος και οπως προανεφεραν πολλα ατομα,δεν μπορουμε να εξαγουμε τοσο γρηγορα αποτελεσματα.Αλλα,αν σκεφτει καποιος οτι μεσα απο τις 9 σελιδες ειδαμε εντονες λογομαχιες (τσαφ,ελενα+παπας ή φορεβερ+παπας) για ''μικροπραγματα'' (που δεν ξερουμε,αν τελικα,ειναι αερολογιες),μπορουμε να διαπιστωσουμε μερικα πραγματα για το καθε ατομο,μεχρι τωρα.

Ελενα : Η λατρεια μου!

Σε ψηφίζω γιατί μου έσπασες τα νεύρα έτσι. Λές ανακρίβειες.
Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.
Οταν την κατηγορουσα οτι μπορει να ειναι δολοφονος και οτι συνεργαζεται με τον Τσαρα,προσπαθησε να με βγαλει τρελο και οτι λεω ανακριβειες.Ομως,μου εκανε και επιθεση μεσω του λογου της ,και συνηθως η επιθεση ειναι το μοναδικο μεσο που διαθετει καποιος,σε περιπτωση που βρισκεται στριμωγμενος στη γωνια.:whistle:.Πιστευω οτι αν δεν την εκαιγε το θεμα του δολοφονου,δεν θα μου εκανε τετοια επιθεση,αλλα,αντιθετως,θα με ''εγραφε'' κανονικοτατα.

Τσαρα : Το 2ο ατομο που προσπαθει να με βγαλει τρελο.Η αοριστολογια του ''καποιος'' μπορει να μπερδεψει τα αλλα ατομα και να τα οδηγησει σε λαθος συμπερασματα,οπως,εγινε στη δικη μου περιπτωση.Ομως,αυτα τα λαθος συμπερασματα μου εδειξαν οτι ο Τσαρα ειναι το 2ο ατομο,μετα την Ελενα,που προσπαθει να αποδειξει οτι ειμαι τρελος και μου κανει εμμεση επιθεση.Αλλα,με προβληματιζει το γεγονος οτι δεν μου εκανε τοσο αμεση επιθεση,οσο η Ελενα,αλλα συμφωνει μαζι της στο να βγω τρελος.

Οποτε,πιστευω το εξης : Ελενα+Τσαρα=δολοφονοι ή Ελενα=δολοφο,Τσαρα=τσιρακι της Ελενας.Θα δειξει,στη συνεχεια αν ευσταθουν οι ισχυρισμοι μου...

Φορεβερ : Θα ελεγα οτι,αρχικα,ειναι το μοναδικο ατομο που εγραφε στην αρχη τα λογια μου,αλλα μετα,οταν ειδε τα σχολια μου για τον Χρηστο,αντεδρασε (θα ελεγα οτι ειναι λογικο αυτο,γιατι ηταν μια απλη σκεψη μου,ενω δεν ειδαμε τπτ ακομα :/ ).Αλλα,δεν εχουμε δει καποια ουσιαστικη κινηση του ακομα.Ειδωμεν...

Θεοδωρα : Σχολιαζει τα παντα ολα.Και καλα κανει.Αλλα,μου επιτηθεται και αυτη,σαν να ειναι συννενοημενη με τα αλλα 2 ατομα.Δεν θα μου εκανε εντυπωση αν την εβλεπα σε ρολο,γιατι στο τοπικ με τις συμμετοχες τρωγοταν οτι ηθελε ρολο.

Βαιος13 :
Δεν βγάζω κανένα νόημα με τα όσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα. Μόνο λόγια αποπροσανατολισμού με πρωτοστάτη τον papas. Όμως, χωρίς να θέλω να τον υποστηρίξω, νομίζω ότι δεν είναι δολοφόνος, γιατί αν ήταν, δεν θα μιλούσε τόόόσο πολύ από την πρώτη κιόλας μέρα και κυρίως, δεν θα εκτίθονταν από το περιεχόμενο των posts του (ή τουλάχιστον, δεν θα τον άφηναν να εκτεθεί:worry::P).

Αν ημουν δολοφονος,θα ειχα κανει επιθεση σε ενα ακυρο ατομο(οχι σαν τωρα που κατηγορω 2 ατομα),κατι το οποιο κανουν Ελενα και Τσαρα.Επισης,το οτι στην αρχη πεταγα αρλουμπες για να κοψω αντιδρασεις,δεν με κανει αυτοματα και τσιρακι,ξες.Σκοπο μας ειναι να κερδισουν οι πολιτες,οχι να χασουν.

Για τα αλλα ατομα,δεν μπορω να σκεφτω καποια εξτρα πραγματα,διοτι δεν εχω πολυκοιταξει τα ποστς τους εδω.Τα κοιταω,και σε λιγη ωριτσα θα ξαναγραψω.

Σας ευχαριστω που με ακουσατε (και τραβατε τα μαλλια σας :tongue:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
θελω κι εγώ ανάλυση πάπας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
θελω κι εγώ ανάλυση πάπας!

Σε λιγη ωρα βρε,γιατι με σηκωσε η μανα μου να παω να της στειλω την ταυτοτητα με κουριερ στην Χιο και δεν εχω πιει και καφε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θεοδωρα : Σχολιαζει τα παντα ολα.Και καλα κανει.Αλλα,μου επιτηθεται και αυτη,σαν να ειναι συννενοημενη με τα αλλα 2 ατομα.Δεν θα μου εκανε εντυπωση αν την εβλεπα σε ρολο,γιατι στο τοπικ με τις συμμετοχες τρωγοταν οτι ηθελε ρολο.
Ορίστε;
Απαιτώ να μου δείξεις τώρα το ποστ που είπα κάτι τέτοιο. Ε, μην τρελαθούμε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ορίστε;
Απαιτώ να μου δείξεις τώρα το ποστ που είπα κάτι τέτοιο. Ε, μην τρελαθούμε κιόλας.

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2703227&postcount=109

Εγω αυτο συμπερανα.Μπορει να ειμαι και λαθος στο συλλογισμο μου [τουλαχιστον,το παραδεχομαι,σε σχεση με καποιους αλλους που προσπαθουν να τα κουκουλωσουν και να βγαλουν τους αλλους τρελους (και οχι,δεν αναφερομαι σε σενα Θεοδωρα) ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top