Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γκρρ, αν δε δούμε καμιά ψήφο έτσι όπως τις γράφετε, δε θα φταίμε, νταξ; :pfff: :P

Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. Chris1993
  5. _elena_ - papas
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos - jj!
  8. foreverfreak - Chris1993
  9. JaneWin - bluestas95
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas
  15. Πατρεύς
  16. soter
  17. theodora
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Wild_Boy

Ψήφοι
2 papas
1 bluestas95
1 Chris1993
1 jj!
1 theodora
1 vaios13

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και γιατί αυτό;:confused:

Τωρα να φανταστω οτι σε χαλασε η αυτοθυσια μου,ε; Νομιζα οτι δεν θα το σχολιαζες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αν θες,ψηφισε με και στειλε με στον ταφο...Δεν εχω προβλημα.Εξαλλου,αν δεν βγω στην ψηφοφορια,θα βγω στην δολοφονια.

Τέτοιες ἀπεγνωσμένες προσπάθειες νὰ πείσουν γιὰ τὴν ἀθῳότητά τους τὶς κάνουν συνήθως αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι δὲν εἶναι καὶ τόσο ἀθῷες περιστερές. Ἵσως εἶναι καὶ προσπάθεια να χρησιμοποιηθῇ τὸ τέχνασμα τῆς ἀντίστροφης ψυχολογίας. Αὐτὸ βέβαια δὲν εἶναι ἀπαραίτητα ἐνοχοποιητικὸ στοιχεῖο ἀλλὰ καλὸ εἶναι νὰ τὸ ἔχουμε ὑπ' ὄψιν μας καὶ γιὰ τὴ συνέχεια τοῦ παιχνιδιοῦ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τωρα να φανταστω οτι σε χαλασε η αυτοθυσια μου,ε;

Ποια αυτοθυσία;;
Δεν είναι στο χέρι σου το να βγεις...

Οπότε ρωτάω γιατί πιστεύεις ότι θα σε βγάλουν με κάποιο τρόπο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τέτοιες ἀπεγνωσμένες προσπάθειες νὰ πείσουν γιὰ τὴν ἀθῳότητά τους τὶς κάνουν συνήθως αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι δὲν εἶναι καὶ τόσο ἀθῷες περιστερές. Ἵσως εἶναι καὶ προσπάθεια να χρησιμοποιηθῇ τὸ τέχνασμα τῆς ἀντίστροφης ψυχολογίας. Αὐτὸ βέβαια δὲν εἶναι ἀπαραίτητα ἐνοχοποιητικὸ στοιχεῖο ἀλλὰ καλὸ εἶναι νὰ τὸ ἔχουμε ὑπ' ὄψιν μας καὶ γιὰ τὴ συνέχεια τοῦ παιχνιδιοῦ...

Δεν θα το ελεγα.Διοτι,αν δεν ημουν αθωα περιστερα,δεν θα ποσταρα τπτ ή θα καθομουν να κατηγορησω εμμεσα ενα ατομο,οπως κανουν καποιοι χρηστες απο εδω.

Εσυ φαινεται να το παιζεις πολυ ''ουδετερος'' παρατηρητης.Πως και ετσι;

Ποια αυτοθυσία;;
Δεν είναι στο χέρι σου το να βγεις...

Οπότε ρωτάω γιατί πιστεύεις ότι θα σε βγάλουν με κάποιο τρόπο;;

Γιατι,πολυ απλα,εχω ''μεγαλο'' στομα και σ'εχω λιωσει στις κατηγοριες...ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΕΟ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατι,πολυ απλα,εχω ''μεγαλο'' στομα και σ'εχω λιωσει στις κατηγοριες...ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΕΟ;

Ναι μ' έχεις λιώσει... Βλέπεις ότι δεν σε παίρνει κανείς ιδιαίτερα στα σοβαρά... Ούτε καν εγώ για να σε κατηγορήσω, μαν...:P

Καλά πάντως, για τόσο χαζό μ' έχεις;; Θα ήμουν δολοφόνος και θα σε σκότωνα στην πρώτη ευκαιρία, ενώ με κατηγορείς έτσι;; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μπήκα να πω ένα γεια..πολύ μιλάτε και με μπερδεύετε.Δεν έχω καταλήξει κάπου.
Α,βασικά κατέληξα τι θα κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ναι μ' έχεις λιώσει... Βλέπεις ότι δεν σε παίρνει κανείς ιδιαίτερα στα σοβαρά... Ούτε καν εγώ για να σε κατηγορήσω, μαν...:P

Καλά πάντως, για τόσο χαζό μ' έχεις;; Θα ήμουν δολοφόνος και θα σε σκότωνα στην πρώτη ευκαιρία, ενώ με κατηγορείς έτσι;; :lol:

Μα,εννοειται πως δεν θα με σκοτωσεις τωρα,αλλα στην 2η ή 3η δολοφονια...

Ποσο λατρευω τον συλλογισμο σου...Ο παπας μου την λεει συνεχως,ο παπας με θεωρει δολοφονο,οποτε ας τον βγαλω τρελο για να σωσω το τομαρι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα.Διοτι,αν δεν ημουν αθωα περιστερα,δεν θα ποσταρα τπτ ή θα καθομουν να κατηγορησω εμμεσα ενα ατομο,οπως κανουν καποιοι χρηστες απο εδω.

Εσυ φαινεται να το παιζεις πολυ ''ουδετερος'' παρατηρητης.Πως και ετσι;

Αὐτὴ ἡ αἴσθηση ἴσως δίνεται ἐπειδὴ ἔχω πολὺ καιρὸ νὰ παίξω τὸ παιχνίδι καὶ μὲ τὴ συντριπτικὴ πλειοψηφία τῶν συμμετεχόντων παίζω γιὰ πρώτη φορὰ ὁπότε δὲν ἔχω προηγούμενα. Σὲ αὐτὸ ἴσως ὀφείλεται ὁ κάπως «ἀντικειμενικός» τόνος τῶν γραφομένων μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γιατι,πολυ απλα,εχω ''μεγαλο'' στομα και σ'εχω λιωσει στις κατηγοριες...ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΕΟ;
Wtf. Δεν παλεύεσαι. :hehe:

Σε ψηφίζω γιατί μου έσπασες τα νεύρα έτσι. Λές ανακρίβειες.
Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.


Aλλάξτε την ψήφο μου.

papas.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Wtf. Δεν παλεύεσαι. :hehe:

Σε ψηφίζω γιατί μου έσπασες τα νεύρα έτσι. Λές ανακρίβειες.
Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.


Aλλάξτε την ψήφο μου.

papas.-

Και 2ο ατομο που με βγαζει τρελο ^^.Και μετα θες να πιστεψουμε οτι εσυ δεν συνεργαζεσαι με τον τσαρα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα,εννοειται πως δεν θα με σκοτωσεις τωρα,αλλα στην 2η ή 3η δολοφονια...

Ποσο λατρευω τον συλλογισμο σου...Ο παπας μου την λεει συνεχως,ο παπας με θεωρει δολοφονο,οποτε ας τον βγαλω τρελο για να σωσω το τομαρι μου.

Πες μου ποια μέρα προτιμάς μόνο, να τα κανονίσουμε...Δευτέρα ή Τρίτη;;:P:hehe:

Κι εγώ λατρεύω τους συλλογισμούς μου, αλλά τουλάχιστον εγώ τους καταλάβαίνω κιόλας...

Αλήθεια, επειδή το 'χω απορία... Είναι πάπας ή παπάς;;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από _elena_:
Σε ψηφίζω γιατί μου έσπασες τα νεύρα έτσι. Λές ανακρίβειες.
Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.

Μονη σου τα εσπασες,οχι εγω! :P
Αν ησουν πολιτης,θα ''εγραφες'' οτι ελεγα και θα σκεφτοσουνα πιο ψυχραιμα.Αλλα,βλεπω οτι εισαι πολυ επιθετικη απεναντι μου,χρησιμοποιοντας αβασιμα επιχειρηματα.Και η επιθετικοτητα,ειναι δειγμα ενοχης (αμυντικος μηχανικος,για να ειμαστε πιο ακριβεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.
To γεγονος οτι παρακολουθω το thread της 3ης Λυκειου, δε σημαινει πως εξεταζω ενδελεχως και τα γραφομενα του Chris1993:P:P... Eπισης, αν δεν κανεις ουσιαστικη συζητηση με καποιον, δε μπορεις να καταλαβεις αν εχει δυνατη επιχειρηματολογια!! Τελος, αν ημουνα δολοφονος, θα προτιμουσα να βγαλω οντως καποιο δυνατο αντιπαλο και οχι τον Chris που δεν εχω ιδεα τι καπνο φουμαρει:P!! Συγκεντρωσου papa!!

κι επειδή λατρεύω το Παλέρμο για τα ατέλειωτα τρολ να πω ότι:
1) λατρεύουμε σεντόνια Θεοδώρας, σε συνδιασμό όμως με Μυρσίνης :P:P:P
2) Κωνσταντίνε ξέχασα να σου πω ότι σε είδα την Κυριακή 26/6 και ώρα 19:40 :P στην Αίνου, αν δε κάνω λάθος, να κάνεις ποδήλατο!! :P:P

ευχαριστώ!! :P:P
Ναι, εγω πρεπει να ημουνα αυτος!! Πηρα ποδηλατο... Γιατι δε φωναξες "ψηλε, ξανθε, ομορφε" να σταματησω:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
To γεγονος οτι παρακολουθω το thread της 3ης Λυκειου, δε σημαινει πως εξεταζω ενδελεχως και τα γραφομενα του Chris1993:P:P... Eπισης, αν δεν κανεις ουσιαστικη συζητηση με καποιον, δε μπορεις να καταλαβεις αν εχει δυνατη επιχειρηματολογια!! Τελος, αν ημουνα δολοφονος, θα προτιμουσα να βγαλω οντως καποιο δυνατο αντιπαλο και οχι τον Chris που δεν εχω ιδεα τι καπνο φουμαρει:P!! Συγκεντρωσου papa!!


Ναι, εγω πρεπει να ημουνα αυτος!! Πηρα ποδηλατο... Γιατι δε φωναξες "ψηλε, ξανθε, ομορφε" να σταματησω:P??

:hmm:Μου επιτηθεσαι ενω δεν εχεις δει και τα προηγουμενα σχολια της Ελενας και του Τσαρα....Ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:hmm:Μου επιτηθεσαι ενω δεν εχεις δει και τα προηγουμενα σχολια της Ελενας και του Τσαρα....Ενδιαφερον!

1oν: Δεν καταλαβα ακριβως τι θες να πεις:redface:...
2ον: Ειναι ολαφανερο οτι δε σου κανω επιθεση!! Ειδες πουθενα να σε κατηγορω?? Γιατι επιμενεις να βλεπεις παντου φαντασματα?? Ξυπνα papaaaaaaaa:P!!
3oν: Εχω διαβασει τα σχολια ολων σας (ετσι και αλλιως καθομαι και λιωνω στο σπιτι:P), οποτε δεν καταλαβαινω που το πας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
1oν: Δεν καταλαβα ακριβως τι θες να πεις:redface:...
2ον: Ειναι ολαφανερο οτι δε σου κανω επιθεση!! Ειδες πουθενα να σε κατηγορω?? Γιατι επιμενεις να βλεπεις παντου φαντασματα?? Ξυπνα papaaaaaaaa:P!!

3oν: Εχω διαβασει τα σχολια ολων σας (ετσι και αλλιως καθομαι και λιωνω στο σπιτι:P), οποτε δεν καταλαβαινω που το πας!!

1ον : δεν φταιω εγω,αν το παιζεις αθωα περιστερα,ολη την ωρα.
2ον : Εσυ και οι αλλοι 2,ειστε οι μοναδικοι που δημιουργειται φαντασματα γυρω απο μενα.Πως και ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
2ον : Εσυ και οι αλλοι 2,ειστε οι μοναδικοι που δημιουργειται φαντασματα γυρω απο μενα.Πως και ετσι;

Κανείς δεν δημιουργεί φαντάσματα γύρω σου dude... Εσύ κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Κανείς δεν δημιουργεί φαντάσματα γύρω σου dude... Εσύ κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα...

Φαινεται,ε;

Αν,πραγματι,κατηγορω τους παντες,γιατι εσεις οι 3 πατε να βγαλετε την ουρα σας απ'εξω;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φαινεται,ε;

Αν,πραγματι,κατηγορω τους παντες,γιατι εσεις οι 3 πατε να βγαλετε την ουρα σας απ'εξω;:/:

'Αμα σε κατηγορούσα εγώ, δεν θα προσπαθούσες να μου δείξεις ότι δεν έχω δίκιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top