Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Aρχίζω και πιστεύω ότι κάποιοι θέλουν να με στοχοποιήσουν από νωρίς.:whistle:
Μήπως αυτό γίνεται επειδή προαννήγγειλα ότι θα μιλάω πολύ και κάποιοι θέλουν να με ξεκάνουν;:worry:
Εγώ θα ακολουθήσω την τακτική μου, η οποία είναι ''κάνω-πλάκα-την-πρώτη-μέρα-πιάνω-ψάρια-τις-επόμενες'' και πείτε ό,τι θέλετε. :pfff:
---
Πάω βόλτα στο λευκό πύργο. Θα επανέλθω αργά τη νύχτα. Θα είμαι πιωμένος τότε, άρα ό,τι και να γράψω μην το λάβετε υπόψη σας.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μα και άλλοθι το ποτό; :whistle:

Καλή διασκέδαση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μα και άλλοθι το ποτό; :whistle:

Θεοδώρα,διακρίνω ιδιαίτερη αδυναμία προς τον Βάιο; :whistle:

ΥΓ: Προειδοποιώ,μην ακούσω/δω για κλίκες,θα πέσουν κεφάλια. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νι, του την πέφτω για να κεράσει ποτό. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eγω ενα εχω να πω... Στα τελευταια παιχνιδια ο ρολος μου εχει γινει μια συνηθεια, μια απο τα ιδια:P!! Πανε οι καλες οι μερες που ημουνα δολοφονος και δασκαλευα τις νεαρες κορασιδες Devina και Janewin (και μετα μου το ξεπληρωσαν με το καλυτερο νομισμα, σα δε ντρεπονται:P)... Ξερω, τωρα θα αρχισετε να μου λετε πως προσπαθω να αποτιναξω τις υποψιες απο πανω μου, αλλα δε με απασχολει καθολου!! Εγω το χαβαλε μου θα τον κανω:)...

Επειδη θεωρω τον Chris1993 πολυ τυχερο ατομο και θαρρω πως μπορει να εχει παρει ρολακι απο το πρωτο του κιολας παιχνιδι, τον ψηφιζω!! Ετσι και αλλιως δε θα μαθουμε και τιποτα ουσιαστικο στον πρωτο γυρο...

Οποτε η ψηφος μου παει στον Chris1993!!

Βαριεμαι να μεγαλωσω τη γραμματοσειρα, αλλα ετσι και αλλιως ξεχωριζει το χρωμα:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όπα όπα!
Μιλάμε και για το ρόλο μας χωρίς να μας κατηγορήσει κανείς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όπα όπα!
Μιλάμε και για το ρόλο μας χωρίς να μας κατηγορήσει κανείς; :hmm:

ο καθενας μπορει να λεει οτι ειναι οτι θελει. κανενας δολοφονος παντως δε νομιζω να θελει να πει τι ρολο εχει και επισης κανενας δολοφονος δε θα ελεγε δεν ειμαι πολιτης. σε ολα τα παλερμο ολοι ειστε πολιτες μεχρι αποδειξεως του εναντιου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Επειδη θεωρω τον Chris1993 πολυ τυχερο ατομο και θαρρω πως μπορει να εχει παρει ρολακι απο το πρωτο του κιολας παιχνιδι, τον ψηφιζω!!

Όπα!Κι άλλοι παίζουν για πρώτη φορά , αλλά δε βλέπω να αναφέρεις κάτι.Ούτε καταλαβαίνω πως προκύπτει ότι είναι τυχερό άτομο.Δε με πείθεις για κάποιο λόγο :hmm:

Ετσι και αλλιως δε θα μαθουμε και τιποτα ουσιαστικο στον πρωτο γυρο...

Κι αυτή την πρόταση την κολλάς για να κάνεις πιο light τα λεγόμενά σου από πάνω?

Δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή όχι , αλλά φαίνεται λες και ξέρεις κάτι παραπάνω από εμάς. :hmm:
Σε βάζω στο φάκελο με τους υπόπτους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τώρα η ΣΕ γιατί μίλησε; :Ρ
Με κόβεις για χαζή βρε λοβ; Απλά κάπως πρέπει να αρχίσουμε να μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τώρα η ΣΕ γιατί μίλησε; :Ρ
Με κόβεις για χαζή βρε λοβ; Απλά κάπως πρέπει να αρχίσουμε να μιλάμε.

νομιζα οτι ηταν απορια για τους κανονες του παιχνιδιου γιαυτο απαντησα. ενιγουει. υγεια! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι βρε συ. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ελενα και τσαρα,πως και τοσο γρηγορα στα ''μελια'';

Εσυ,ελενα,δεν ψηφισες τον τσαρα για να φυγει; Και τωρα,πως μπορειτε να συμμαχειτε και να λετε οτι ο Βαιος φταιει που ειναι εδω; Αν,πραγματι,ο τσαρα ηταν νευριασμενος με σενα,θα ελεγε οτι κατηγορεις αδικα τον Βαιο ή θα σε εβριζε,αλλα δεν ειδαμε καποια απο αυτες τις 2 αντιδρασεις.

Επισης,Θεοδωρα δεν το περιμενα τοσο γρηγορα απο εσενα,να συμφωνησεις μαζι με τους αλλους 2,για τον Βαιο...

Μου φαινεται οτι βρηκαμε 1-2 δολοφονους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τώρα η ΣΕ γιατί μίλησε; :Ρ
Με κόβεις για χαζή βρε λοβ; Απλά κάπως πρέπει να αρχίσουμε να μιλάμε.
Χαχαχαχα... Αγαπαμε Θεοδωρα, τελος:);)!! Εισαι και επισημως η νεα μουρη του παλερμο:P...
Όπα!Κι άλλοι παίζουν για πρώτη φορά , αλλά δε βλέπω να αναφέρεις κάτι.Ούτε καταλαβαίνω πως προκύπτει ότι είναι τυχερό άτομο.Δε με πείθεις για κάποιο λόγο :hmm:



Κι αυτή την πρόταση την κολλάς για να κάνεις πιο light τα λεγόμενά σου από πάνω?

Δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή όχι , αλλά φαίνεται λες και ξέρεις κάτι παραπάνω από εμάς. :hmm:
Σε βάζω στο φάκελο με τους υπόπτους. :P
Πες ο,τι θελεις, κατηγορησε οποιον θελεις, πιστευε ο,τι θελεις, ψηφισε οποιον θελεις:)... It's your game;)!! Και μη στεκεστε στις μαλακιες του πρωτου γυρου, ε, κατι επρεπε να πω κι εγω ο κακομοιρος... Και ναι, τον θεωρω τυχερο επειδη πηγε καλα στις πανελληνιες or whatever:P:P!!
Όπα όπα!
Μιλάμε και για το ρόλο μας χωρίς να μας κατηγορήσει κανείς; :hmm:
Ναι, γιατι?? Πειραζει:redface:??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ελενα και τσαρα,πως και τοσο γρηγορα στα ''μελια'';

Εσυ,ελενα,δεν ψηφισες τον τσαρα για να φυγει; Και τωρα,πως μπορειτε να συμμαχειτε και να λετε οτι ο Βαιος φταιει που ειναι εδω; Αν,πραγματι,ο τσαρα ηταν νευριασμενος με σενα,θα ελεγε οτι κατηγορεις αδικα τον Βαιο ή θα σε εβριζε,αλλα δεν ειδαμε καποια απο αυτες τις 2 αντιδρασεις.

Επισης,Θεοδωρα δεν το περιμενα τοσο γρηγορα απο εσενα,να συμφωνησεις μαζι με τους αλλους 2,για τον Βαιο...

Μου φαινεται οτι βρηκαμε 1-2 δολοφονους :)
Omg, εγώ προσπαθώ να σας/μας κάνω να μιλήσουμε για να έχουμε στοιχεία να ψηφίσουμε.
Εσύ ας πούμε τώρα υπερασπίζεσαι το Βάιο, λάθος;

Ναι, γιατι?? Πειραζει:redface:??
Νι. :redface:
Γιατί μας διατυμπανίζεις ότι σερί στα παλέρμο είσαι πολίτης;
Ναι, στο προηγούμενο ήσουν. Ήμουν και εγώ πολίτης. Γιατί ας πούμε δε βγήκα εγώ στο πρώτο μου post να πω ''γαμώτο, τι μονότονο παιχνίδι, πάλι πολίτης είμαι''.
Γιατί;
Θες να κρύψεις κάτι; Ή είσαι φιλεύσπλαχνος και θες να βοηθήσεις τους πολίτες από τη στιγμή που ξέρεις ότι τέτοιες δηλώσεις ενοχοποιούν τον ομιλητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Omg, εγώ προσπαθώ να σας/μας κάνω να μιλήσουμε για να έχουμε στοιχεία να ψηφίσουμε.
Εσύ ας πούμε τώρα υπερασπίζεσαι το Βάιο, λάθος;

Δεν νομιζω να ανεφερα κατι τετοιο στο προηγουμενο μου μηνυμα,αλλα βλεπω σε ''ετσουξε'' παρα πολυ το σχολιο μου...Και με την μια να με κατηγορησεις:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ελενα και τσαρα,πως και τοσο γρηγορα στα ''μελια'';

Εσυ,ελενα,δεν ψηφισες τον τσαρα για να φυγει; Και τωρα,πως μπορειτε να συμμαχειτε και να λετε οτι ο Βαιος φταιει που ειναι εδω; Αν,πραγματι,ο τσαρα ηταν νευριασμενος με σενα,θα ελεγε οτι κατηγορεις αδικα τον Βαιο ή θα σε εβριζε,αλλα δεν ειδαμε καποια απο αυτες τις 2 αντιδρασεις.

Επισης,Θεοδωρα δεν το περιμενα τοσο γρηγορα απο εσενα,να συμφωνησεις μαζι με τους αλλους 2,για τον Βαιο...

Μου φαινεται οτι βρηκαμε 1-2 δολοφονους :)

Μπερδεύεσαι αγαπητέ και δεν κάνει ποτέ καλό όταν παίζεις Παλέρμο...

1) Η Έλενα με ψήφισε... Αλλά δεν έχω λόγο να κρατάω κακία γιατί είναι ο πρώτος γύρος και δεν έχουμε στοιχεία, οπότε πάμε στην τύχη...

2) Εγώ δεν συμφώνησα μαζί της για τον Βάιο, αντιθέτως την κατηγόρησα... Αν δεν ήταν εμφανές πριν, ας το ξαναπώ και τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Όπα!Κι άλλοι παίζουν για πρώτη φορά , αλλά δε βλέπω να αναφέρεις κάτι.Ούτε καταλαβαίνω πως προκύπτει ότι είναι τυχερό άτομο.Δε με πείθεις για κάποιο λόγο :hmm:
Κι αυτή την πρόταση την κολλάς για να κάνεις πιο light τα λεγόμενά σου από πάνω?
Δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή όχι , αλλά φαίνεται λες και ξέρεις κάτι παραπάνω από εμάς. :hmm:
Σε βάζω στο φάκελο με τους υπόπτους. :P

Πολύ δυναμικά δεν μπήκες στο παιχνίδι; :hmm:
Πρώτο παλέρμο και τόση σιγουριά;
Για παραδέξου πουλάκι μου,ποιός καλός έμπειρος συνδολοφόνος σου σε συμβουλέυει. :ropalo:
Όπα!Κι άλλοι παίζουν για πρώτη φορά , αλλά δε βλέπω να αναφέρεις κάτι
Και για να μην νιώθεις αδικημένος για το πρώτο παλέρμο,πάρε και εσύ μια ψήφο. :P
Omg, εγώ προσπαθώ να σας/μας κάνω να μιλήσουμε για να έχουμε στοιχεία να ψηφίσουμε.
Τι να σου πω,εμένα περισσότερο με μπερδεύουν τα λεγόμενα σου. :P


Ψήφος : bluestas95

ΥΓ:
επειδή η Μαρία μου βάζει 10 και στην υπογραφή και στο άβαταρ,
θα ψηφίσω τον vaios13 που μου βάζει 7!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σίγουρα στὴν ἀρχὴ τὸ παιχνίδι εἶναι τελείως χαοτικὸ καὶ δὲν μπορεῖ κανεὶς νὰ εξαγάγῃ συμπεράσματα. Ἐκτὸς τῶν ἄλλων, ἔχω καὶ πολὺ καιρὸ νὰ παίξω καὶ ἴσως ἀργήσω λίγο νὰ μπῶ στὸ κλίμα. Κὰνοντας μιὰ πρώτη ἐκτίμηση, θεωρῶ ὅτι ἕνας ἀπὸ αὐτοὺς ποὺ ἔχουν ἤδη μιλήσει εἶναι δολοφόνος. Παρ' ὅλ' αὐτά, δὲ θὰ ψηφίσω ἀκόμη καὶ θὰ περιμένω νὰ εξελιχθῇ τὸ παιχνίδι. Πιὸ ὕποπτη πάντως ἀπὸ ὅλους μοῦ φαίνεται ἡ Θεοδώρα καθαρὰ ὅμως ἀπὸ ἔνστικτο... Ἴδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ελενα και τσαρα,πως και τοσο γρηγορα στα ''μελια'';

Εσυ,ελενα,δεν ψηφισες τον τσαρα για να φυγει; Και τωρα,πως μπορειτε να συμμαχειτε και να λετε οτι ο Βαιος φταιει που ειναι εδω; Αν,πραγματι,ο τσαρα ηταν νευριασμενος με σενα,θα ελεγε οτι κατηγορεις αδικα τον Βαιο ή θα σε εβριζε,αλλα δεν ειδαμε καποια απο αυτες τις 2 αντιδρασεις.

Επισης,Θεοδωρα δεν το περιμενα τοσο γρηγορα απο εσενα,να συμφωνησεις μαζι με τους αλλους 2,για τον Βαιο...

Μου φαινεται οτι βρηκαμε 1-2 δολοφονους :)
Wtf. :hehe:

Πότε συμμάχησα εγώ με τον tsarachaf?
Εγώ τον ψήφισα βασικά. Που στο καλό είδες ότι συμμαχήσαμε κάπου?

Επίσης.
Γιατί να είναι νευριασμένο μαζί μου το παιδί?
Kαι γιατί να μπεί στη διαδικασία να πεί ότι κατηγορώ άδικα τον Βάιο. λολ?
Εδώ ίσα-ίσα έκανε και πόστ που μου την είπε κιόλας:
Κάποιος βιάζεται να ρίξει κατηγορίες στον κόσμο...

Μήπως αυτός έχει ρολάκι;;:whistle:

Α βρήκες και δολοφόνους εσύ ακόμα δεν αρχίσαμε. μουάχαχ.

Θα σε έχω στον νού μου εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σίγουρα στὴν ἀρχὴ τὸ παιχνίδι εἶναι τελείως χαοτικὸ καὶ δὲν μπορεῖ κανεὶς νὰ εξαγάγῃ συμπεράσματα. Ἐκτὸς τῶν ἄλλων, ἔχω καὶ πολὺ καιρὸ νὰ παίξω καὶ ἴσως ἀργήσω λίγο νὰ μπῶ στὸ κλίμα. Κὰνοντας μιὰ πρώτη ἐκτίμηση, θεωρῶ ὅτι ἕνας ἀπὸ αὐτοὺς ποὺ ἔχουν ἤδη μιλήσει εἶναι δολοφόνος. Παρ' ὅλ' αὐτά, δὲ θὰ ψηφίσω ἀκόμη καὶ θὰ περιμένω νὰ εξελιχθῇ τὸ παιχνίδι. Πιὸ ὕποπτη πάντως ἀπὸ ὅλους μοῦ φαίνεται ἡ Θεοδώρα καθαρὰ ὅμως ἀπὸ ἔνστικτο... Ἴδωμεν...
Άχου, μόνο μη με κατηγορήσετε επειδή μιλάω πολύ. Και στο προηγούμενο το ίδιο έκανα και ήμουν πολίτης.
Βέβαια, είναι βλακεία να συγκρίνουμε παιχνίδια, μπορεί κάλλιστα να είμαι δολοφόνος, βρείτε όμως επιχειρήματα όταν ψηφίζετε, όχι εμένα μόνο αλλά όλους. :)

Α! Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δε θίχτηκα. Είναι κάτι που με ενόχλησε στο προηγούμενο παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top