Πόσο συχνά βγαίνετε;

Πόσο συχνά βγαίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σταθερά κάθε Σάββατο

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Πιο συχνά

    Ψήφοι: 20 24.7%
  • Πιο αραιά

    Ψήφοι: 12 14.8%
  • Όπως τύχει/ανάλογα την περίοδο

    Ψήφοι: 47 58.0%

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πόσο συχνά βγαίνετε για καφέ με φίλους ή γενικά για διασκέδαση? Το καθιερωμένο, δηλ. κάθε Σάββατο ή μήπως πιο συχνά ή πιο αραιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
σίγουρα πολύ πιο συχνά απ'το καθιερωμένο Σάββατο,αλλά -όπως ψήφισα κιόλας..- είναι και ανάλογα την περίοδο και τις διάφορες συνθήκες πάντα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όπως τύχει. Για παράδειγμα τον τελευταίο μήνα έχω βγει μόνο μια φορά. Λίγος χρόνος, πολλή πίεση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το ίδιο και απο δω... έχουν τύχει εποχές που βγαίνω 3-4 φορές τη βδομάδα (Δεν μαζεύομαι :P) και άλλες που βαλτώνω στο σπίτι!
προσπαθώ πάντως να πηγαίνω τουλ έναν καφέ μέσα στη βδομάδα, έστω και γρήγορο γιατι παρατήρησα ότι με χαλάρώνει να ξεδίνω έστω και λίγο ακόμα και τις εποχές του τρελού πηξίματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
καθε μερα.αν δε βγω θα σκασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν μετραμε για εξοδο και τις μερες που κανουμε/μας κανουν αρμενικη βιζιτα οι φιλοι, καθε μερα.. Για εξω-εξω 3-4 φορες τη βδομαδα ειναι το στανταρ, αλλα παιζει αναλογα με κεφια/λεφτα/ωρα διαθεσιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν παιζει σχολειο 1 με 2 φορες την εβδομαδα(οχι club και ετσι... εχουμε αλλα στεκια εμεις:P) Οταν δεν παιζει σχολειο δεν υπαρχει σταθρο, αλλα συγουρ απιο συχνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όταν λες βγαίνουμε? Εννοείς για καφέ? Ή για κλάμπ ή κάτι παρόμοιο? Για καφέβγαίνω κάθε μέρα (και κάποιες μέρες βγαίνω και 2 φορές :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στην Αθήνα βγαίνω 3-4 φορές την εβδομάδα. Εδώ έχω ψιλομιζεράσει. 1-2 φορές την εβδομάδα βράδυ, αλλά ευτυχώς παίζουν αρκετά μεσημεροαπογευματινά: καφέδες, φαγητό, βόλτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μέχρι πριν ένα μήνα που μετακόμισα έβγαινα 4-5 φορές την εβδομάδα, προκειμένου να βρεθώ με το μωρό μου.. (μέναμε και οι δύο με τους δικούς μας). Τον τελευταίο μήνα έχουμε βγει μόνο μια φορά έξω έξω, αλλά έχουμε κάνει αρκετές επισκέψεις σε γονείς και φίλους.. Ε, λογικά από δω και μπρος που ισιώσαμε και λίγο το σπίτι θα μπορέσουμε να κάνουμε και περισσότερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Δεν έχω συγκεκριμένη μέρα όπως τύχει!!!Και αναλόγως με τα μαθήματα μου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω σε κλαμπ βγαινω μονο οταν ειμαι Ελλαδα γιατι εδω (Αγγλια) ξενερωνω παρα πολυ! Τωρα για κανενα (=2,3,5:P) ποτακι βγαινω 2-3 φορες τη βδομαδα, αλλα επειδη μενω σε εστιες ειμαι ολη μερα με φιλους οποτε μενουμε μεσα να κανουμε και λιγο οικονομια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τελευταια καθολου σχεδον...:|
Δεν ξερω αλλα με κουρασαν λιγο-πολυ ολα αυτα...
"Αποτοξίνωση" ενα πραγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αραιά και πού είδικά τώρα που έχω βαρύνει λόγο εγκυμωσύνης δεν είμαι για πολλά πολλά. Που και που για φαϊ για κανένα παϊδάκι το πολύ σε κανά ρεμπετάδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
δεν εχετε βαλει την επιλογη καθε μερα στη δημοσκοπηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
δεν εχετε βαλει την επιλογη καθε μερα στη δημοσκοπηση

Oμολογώ ότι αυτό μου διέφυγε..:P

Αλλά είναι δυνατόν σε μόνιμη βάση να βγαίνεις κάθε μέρα για διασκέδαση?Δεν νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ναι σου λεω εκτος αν ειμαι πολυ αρρωστος. δε μπορω ειναι ψυχολογικο θελω να βγω εστω και για λιγο για μια ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ναι σου λεω εκτος αν ειμαι πολυ αρρωστος. δε μπορω ειναι ψυχολογικο θελω να βγω εστω και για λιγο για μια ωρα.

Κι εγώ το ίδιο παθαίνω, αμα κάτσω μια μέρα στο σπίτι κάτι παθαίνω. Όλα αυτά βέβαια τα τελευταία 3-4 χρόνια, πριν είχα το ακριβώς αντίθετο πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επειδή δούλεψα για αρκετό καιρό νύχτα, με κούρασε και πολύ....
βαρέθηκα και τα ξενύχτια και τα ποτα και την δυνατή μουσική...
τώρα θέλω να είμαι χαλαρά....
δεν πάω με την καμία σε κλαμπ.... θα πάω για κανα καφεδακι με φίλους....
θα πάω μια στα τόσα καμια μεγαλη πιστα αν θέλω να δω κάποιον συγκεκριμένα (φέτος ας πουμε θέλω Τερζη), και για ποτο.... πλεον παρα πολύ σπάνια... βαρεθηκα!

προτειμω να αραζω σπιτι με φιλους ή με τον καλό μου... να παω κανα σινεμα, κανα θεατρο κανα ταβερνάκι...
ήρεμα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αναλόγως τα κέφια.....μπορεί να βγαίνω 2-3 φορές τη βδομάδα, μπορεί και να μη βγω καθόλου για βδομάδες :redface: .... χτες για παράδειγμα πήγα για καφέ, γύρισα σπίτι και μετά απο λίγο ξανάφυγα για φαγητό.... :D και αν δε νύσταζα μπορεί να πήγαινα και κανα σινεμά!!!!!!
πάντως όσο ήμουνα στο Πανεπιστήμιο έβγαινα κάθε μέρα έστω και για πολύωρο καφέ ή μάζεμα στα σπίτια των κολλητών.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top