Top 5 των περισσότερο hot μελών του e-steki!

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
να κι ένα άτομο που γνωρίζει απ το καλό λάδι γιατί είναι από την καλαμάτα!

A εγώ Πρεβεζάνα είμαι.
Χάθηκε και ο τέτρα και δε μου το κοπανάει κανείς. Κοντεύω κι εγώ να το ξεχάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η σειρά είναι τυχαία και δε δέχομαι κουβέντα :pfff:

1. kalypso: Τα έχει όλα και συμφέρει :P Ομορφιά, γλύκα, τσαχπινιά, άποψη και τσαμπουκά όταν πρέπει :D
2. Ηρώ: Ξέρω τι λέω. Έχει περάσει το τεστ με τη βραδυνή ενδυμασία και το μαγιώ. Απαντάει στις ερωτήσεις χωρίς να τις ξέρει από πριν και χωρίς τη βοήθεια της παρουσιάστριας. Τι άλλο θέλετε;;; :D
3. Μάρα κουταμάρα: Μικρή και τριανταφυλλένια. Αααχ να 'ταν τα νιάτα δυο φορές :P
4. Γίδι: Γυναίκα με στυλ και άποψη :)
5. Κακή Επιρροή: Γιατί είναι η κουε και όλοι ξέρουμε τι σημαίνει αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1. kalypso: Τα έχει όλα και συμφέρει :P Ομορφιά, γλύκα, τσαχπινιά, άποψη και τσαμπουκά όταν πρέπει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Υγ Ξεχασα καποια;; :hmm:

αα, τωρα θυμηθηκα..

love angel..

Πρωτη.

Υγ Καποιος εβγαλε το only boys και πλακωσαν ολες οι γυναικες να ποσταρουν εδω μεσα αλλα ακομη για στεκιτες δεν εχουμε ακουσει τιποτα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Υγ Καποιος εβγαλε το only boys και πλακωσαν ολες οι γυναικες να ποσταρουν εδω μεσα αλλα ακομη για στεκιτες δεν εχουμε ακουσει τιποτα..
Φημολογείται οτι υπάρχει ειδικό hidden forum γι αυτά. Για να μπείς πρέπει να βάλεις αντί για www την τρέχουσα τιμή της always ultra στο Hondo's στο url του στεκιού. Μετά σου δίνει ενα αριθμό σελίδας και αριθμό λέξης και πρέπει να ανατρέξεις στο cosmo του μήνα και να γράψεις τη λέξη που λέει εκεί για password. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tρέχω στα Χόντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top