Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αφρούς θα βγάζω ολημερίς, θα πάθω επιληψία
δε θα μπορώ να κοιμηθώ από την αφασία
Μάταια όμως ονειρεύεσαι γυναίκα να σου κάτσει
Βολέψου με το Μπάμπη σου και δε θα σε χαλάσει!


Γεια σου Γιώργο μάστορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αφρούς θα βγάζω ολημερίς, θα πάθω επιληψία
δε θα μπορώ να κοιμηθώ από την αφασία
Μάταια όμως ονειρεύεσαι γυναίκα να σου κάτσει
Βολέψου με το Μπάμπη σου και δε θα σε χαλάσει!


Γεια σου Γιώργο μάστορα!

Από ιδέες ξέμεινες κι αρχίζεις τις κακίες
αφού το ξέρουμε κι οι δυό, κομμένες οι βλακείες
πως με γουστάρεις, πως ποθείς τον Άρχοντα τον μέγα
και πως για σενα είμ' εγώ το Άλφα και το Ωμέγα


Χάι Ζωρζέτο! Η θηλυκιά εδώ μ' έχει στριμώξει! ΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ! Χούφτωστην χούφτωστην!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καληνύχτα παιδάκια!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Περάστε κόσμε απο δω, θαυμάστε και τον άντρα
που για βοήθεια ζητά και κάνει και το μάγκα
στ' αυγά σου κάτσε Γιώργο μου, να μη σε πάρει η μπάλα
γιατί έχεις ήδη δει πολλά, δε θες ν'ακούσεις κι άλλα :P

Καληνύχτα κουκλίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Παιδιά πολύ τη χάρηκα όλη τη μαντινάδα
μα τώρα πάω για ποτό και όχι για σουμάδα
Θα συνεχίσω αύριο που θα χει και λιακάδα
και για τοv Valder έρχεται η μερα η αποφράδα :P


:alljumpy::bigarmhug

Tα λέμε αύριο!!! Smooooooch!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Περάστε κόσμε απο δω, θαυμάστε και τον άντρα
που για βοήθεια ζητά και κάνει και το μάγκα
στ' αυγά σου κάτσε Γιώργο μου, να μη σε πάρει η μπάλα
γιατί έχεις ήδη δει πολλά, δε θες ν'ακούσεις κι άλλα :P

Είμαι απλά φιλεύσπλαχνος, το μάγκα εγώ δεν κάνω
μάγκας είμαι χρόνια πια, και θα μαι ως να πεθάνω
του Γιώργαρου του μίλησα, να ρθεί, να μας πλησιάσει
αφού τη συνουσία λήξουμε, στήθος να ρθεί να πιάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Παιδιά πολύ τη χάρηκα όλη τη μαντινάδα
μα τώρα πάω για ποτό και όχι για σουμάδα
Θα συνεχίσω αύριο που θα χει και λιακάδα
και για τοv Valder έρχεται η μερα η αποφράδα :P


:alljumpy::bigarmhug

Tα λέμε αύριο!!! Smooooooch!

Φύγε δειλή, ποτό να πιείς βότκα να κατεβάσεις
κι απ το μεθύσι το πολύ και το μυαλό να χάσεις!
Αύριο στημένη στη φυλώ, στημένη θα στην έχω
να τρέχεις πανικόβλητη, με στίχους να σε βρέχω!


Καλά να περάσεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Και σου'πα valder κούκλε μου, μην τρως κοτοπουλάκια
αφού το λένε κι οι γιατροί πως έβγαλες βυζάκια.
Τωρα ο Γιώργος χαίρεται που θα σε πασπατέψει
και παραμύθια θα σου πει για να σ' αποχαζέψει :P

E δεν άντεξα :D
Τώρα καληνύχτα σε όλους!!!!!!
:****
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Και σου'πα valder κούκλε μου, μην τρως κοτοπουλάκια
αφού το λένε κι οι γιατροί πως έβγαλες βυζάκια.
Τωρα ο Γιώργος χαίρεται που θα σε πασπατέψει
και παραμύθια θα σου πει για να σ' αποχαζέψει :P

Ρε φύγε πιά απ' το πισί, κοιτάς και τα βυζιά μου
τράβα ποτό να πιείς σ' ένα απ' τα μαγαζιά μου
γιατί εκτός από κοτόπουλα, έχω και Ευρώ
και αγοράζω όλη τη Γη, εσένα για να βρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλημέρα :yawn::yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δευτέρα κάτι έχω
την Τρίτη δεν αντέχω
Τετάρτη πως βαριέμαι
την Πέμπτη δεν κρατιέμαι

Παρασκευή πρωίιιιιιιιιιιιιιιιιιι λαλαλαλαλαλαλαλαλααααααααααααααααα




κΑλΗμΕρΑ



:alljumpy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααα!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μέρες!Work to do :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!!!!:clapup:

Καλά ε, ακούω ένα τραγούδι στα σουηδικά και έχει φάση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Cool! γιατί με Abba, Roxette, Ace of Base etc είχα αρχίσει να πιστευω ότι ποτε δε βγάζουν στη γλώσσα τους τραγούδια οι Σουηδοί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Cool! γιατί με Abba, Roxette, Ace of Base etc είχα αρχίσει να πιστευω ότι ποτε δε βγάζουν στη γλώσσα τους τραγούδια οι Σουηδοί! :D

Κι όμως δεν είναι Σουηδοί!!!:D Φινλανδοί είναι (Finntroll) και τραγουδούν στα Σουηδικά επειδή μοιάζει πολύ με τη γλώσσα των Troll.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κι όμως δεν είναι Σουηδοί!!!:D Φινλανδοί είναι (Finntroll) και τραγουδούν στα Σουηδικά επειδή μοιάζει πολύ με τη γλώσσα των Troll.:)

ποιων troll? αυτών από τα fandasy?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top