Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Tα περί "Ο Αλχεμιστ έκανε μπαμ ότι ήταν δολοφόνος", νταξ...μη χέσω...
Εγώ κι ας μην έπαιζα σε είχα καταλάβει :P
Δε ξέρω, μου φαινόσουν κάπως διακριτικός, δε μπορώ να το εξηγήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εγώ κι ας μην έπαιζα σε είχα καταλάβει :P
Δε ξέρω, μου φαινόσουν κάπως διακριτικός, δε μπορώ να το εξηγήσω :P

Ίσως να έχεις δίκιο. :P


Γενικά, για να βγάλεις ένα σχετικά σωστό συμπέρασμα για κάποιον, πρέπει να έχει κάνει κάποιο χαρακτηριστικό λάθος.ΠουΧου, θα έκοβα το λαιμό μου ότι ο τσαρατσαφτσουφτσαφτσουφ είχε κάποιο ρόλο, όμως είδες ότι έπεσα έξω.Και το είχαμε συζητήσει κιόλας ότι είναι ύποπτος και στο MSN με τα δολοφόνια.Θέλω να καταλήξω ότι, κατά βάση, παίζει κι η τύχη και μάλιστα πολύ για να πετύχεις κάτι στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τον κρις γιατί τον αφήσατε να το παίζει βαρύ πεπόνι και και να μου σπάσει τα νεύρα με τις παροιμίες;
Επίσης κουλό που μία παρά μπήκε και είπε ότι θα ψηφίσει μετά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Το βραβείο του χειρότερου ρουφιάνου έβερ πάει...
Ε, στο ρουφιάνο! Μαυρούλη σου έχω κονσερβάκι, τρέχα!
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τη μαμά μου που με μεγάλωσε με το σωστό τρόπο, τη ΣΕ που με έκανε ρουφιάνο, τους άλλους στεκιότες και όσους άλλους με βοήθησαν να πετύχω αυτό το δύσκολο έργο!:P

την κονσερβα να μου τη στείλετε με κούριερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μαυρούλη αν μου έλεγαν να ταξινομήσω τους 20 παίχτες σε φθίνουσα σειρά, από τον πιο ύποπτο για ρουφιάνο στον λιγότερο ύποπτο, μάξιμουμ να ήσουν στο 18 άντε 17.Ψέμματα, 18. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Να ρωτήσω, πότε λέτε περίπου να αρχίσει το επόμενο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χτες σταματήσαμε να παίζουμε. Κάτσε να μαζέψω νεύρα και ξανά παίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ πάντως θέλω να γίνω δολοφόνος στο επόμενο:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λέω ότι στο επόμενο θέλω να παίξω. :whistle:

Ναιαιαιαι!!!:yahoo:

Επιτέλους, θα μπορέσω να παίξω σωστά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λέω ότι στο επόμενο θέλω να παίξω. :whistle:
Αν βρεθεί άλλη ΣΕ, θα σε παίξουμε κι εσένα κιτ.:pfff:

Για να δούμε, θα είσαι ως παίκτρια τόσο καλή όπως ως ΣΕ;;;:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγώ πάντως θέλω να γίνω δολοφόνος στο επόμενο:kill:
Εγώ πάλι προτείνω για σένα μόνιμο μπαν από κάθε πιθανό παιχνίδι που υπάρχει και θα υπάρξει ποτέ στο Chat & Fun.

Kαι μια ειδοποιησούλα από την ΟΔ για spam. :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ πάλι προτείνω για σένα μόνιμο μπαν από κάθε πιθανό παιχνίδι που υπάρχει και θα υπάρξει ποτέ στο Chat & Fun.

Kαι μια ειδοποιησούλα από την ΟΔ για spam. :) :P

Ρε το παιδί θέλει να πάρει βραβείο σ' όλους τους ρόλους...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κι εγώ θα παίξω στο επόμενο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Εδώ που τα λέμε , αν ο Μαυρούλης ήταν δολοφόνος , μπορεί να κέρδιζε γιατί δε θα τον υποπτευόταν κανείς. :eek:

Κι εγώ θα παίξω στο επόμενο:redface:

Συνήθως περνάει ένα διάστημα μέχρι το επόμενο , για να μαζέψουν κι οι παίκτες τις δυνάμεις τους κι για να έχουμε μεγάλη συμμετοχή. ;)
Ελπίζω να μην περάσει κανά 4μηνο μόνο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικά... Ψήνονται πάρα πολλά άτομα, οπότε αν βρεθεί πρόθυμη ΣΕ, σίγουρα θα μπορέσουμε να παίξουμε μέσα στον Αύγουστο... Ίσως και Ιούλιο αλλά δεν θα το συνιστούσα γιατί είναι υπερβολικά σύντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ για Αύγουστο το είχα σκεφτεί !Εκτός αν έχουν φύγει πολλοί για διακοπές και δε βρούμε παίκτες.
Μετά από Σεπτέμβριο ξεκινάω και σχολεία-φρονιστήρια και δε θα μπορώ να συμμετέχω πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top