Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμ, ναι , Μάκη αν μου έλεγες και κάναν σοβαρό λόγο δεν θα σε κατηγορούσα.

Είπα εγώ ότι με κατηγόρεσες?Απλά υπονόησα ένα φεισπαλμ.Νταμπλ φεισπαλμ.

Και σιγά μην κάνω καν τον κόπο να σου εξηγήσω γιατί ανταλλάξαμε μσν.Δε σφάξανε.

Όσον αφορά το παραμιλητό μετά τις ιστορίες για αγρίους, ε μην υποτιμάς την νοημοσύνη όλων για να σε σεβαστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμ, ναι, Ιωάννα αν η γιαγιά μου είχε φρύδια θα ήταν παππούς.
Δεν έχει; :eek:
Τυχερή! :redface::P

Τότε αύριο να βγάλουμε φάντα που και οι 3 τον υποψιαστήκαμε για να δούμε ρόλο. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Είπα εγώ ότι με κατηγόρεσες?Απλά υπονόησα ένα φεισπαλμ.Νταμπλ φεισπαλμ.

Και σιγά μην κάνω καν τον κόπο να σου εξηγήσω γιατί ανταλλάξαμε μσν.Δε σφάξανε.

Όσον αφορά το παραμιλητό μετά τις ιστορίες για αγρίους, ε μην υποτιμάς την νοημοσύνη όλων για να σε σεβαστούμε.

Ευχαρίστως να δεχτώ το facepalm,όταν μαθευτούν όλοι οι ρόλοι στο τέλος και θα αποδειχτεί,πως είχα άδικο.
Το μόνο που κάνεις προς το παρόν,και που λογικά θα κάνουν και οι συνδολοφόνοι σου μόλις μπουν,είναι να με βγάζεις χαζή.
Ε όχι,μίστερ,δεν το δέχομαι.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ευχαρίστως να δεχτώ το facepalm,όταν μαθευτούν όλοι οι ρόλοι σττο τέλος και θα αποδειχτεί,πως είχα άδικο.
Το μόνο που κάνεις προς το παρόν,και που λογικά θα κάνουν και οι συνδολοφόνοι σου μόλις μπουν,είναι να με βγάζεις χαζή.
Ε όχι,μίστερ,δεν το δέχομαι.-

Για να στο κάνω πιο λιανά, έτσι για να μη ζορίζεσαι, και να ΙΣΧΥΕ αυτό που λες πάλι φεισπαλμς θα βαρούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Από την άλλη γιατί να αφήσουν τον φάντα σήμερα αφού έχει αρκετές πιθανότητες να βγει; Και η προκήρυξη με το κρις δεν ήταν τόσο αθώα.

Φάντα από εμένα και φεύγω.
ο λόγος: https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2711181&postcount=671
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Για να στο κάνω πιο λιανά, έτσι για να μη ζορίζεσαι, και να ΙΣΧΥΕ αυτό που λες πάλι φεισπαλμς θα βαρούσα.

Και εγώ επίσης με την χαζομάρα που κάνατε και δεν τα διαγράψατε . :hehe:

Μα αν είναι δυνατόν,μου βγάζει φάτσα φόρα το μσν ''ο .. έγινε φίλος με τον ... πριν 5 μέρες''. Ε μου προτείνεις να κλείσω τα μάτια μου και να μην το δω; :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Και εγώ επίσης με την χαζομάρα που κάνατε και δεν τα διαγράψατε . :hehe:

Μα αν είναι δυνατόν,μου βγάζει φάτσα φόρα το μσν ''ο .. έγινε φίλος με τον ... πριν 5 μέρες''. Ε μου προτείνεις να κλείσω τα μάτια μου και να μην το δω; :knife:

Ιωάννα όσο προχωράει η συζήτηση τόσο πιο πολύ ντροπιάζεις τον εαυτό σου.

Που λες, Σερλοκ Χολμς, γίναμε φίλοι στο μσν αφού μιλήσαμε στο αισκουλ επειδή υποτίθεται ότι θα παίζαμε ναρκαλιευτή.Εν τέλει 3-4 παιχνιδάκια με τοι τοι έκανα ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ,πριν 5 μέρες ντε(Λες να παίζει κι αυτή κάνα ρόλο?Όλα είναι δυνατά θα μου πεις).

Αντί να μου στερείς τον ύπνο γράφοντας βλακείες, βρες καμιά άλλη πρόφαση για να υπερασπίσεις την κλίκα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πριν 5 μέρες πήραμε τους ρόλους,πριν 5 μέρες έγιναν φίλοι στο μσν ο Αλχ με τον Βάιο.
Ο Βάιος είχε να μπει μσν από το προηγούμενο παλέρμο. [ο ηλίθιος λόγος που έλεγα,ότι με κάνει να τον υποψιάζομαι]
Τσακ δύο δολοφόνοι. :whistle:
Για τον Φάντα είχα πει νωρίτερα τους λόγους. [Ο τρίτος] Βγάζουν τους πιο έμπειρους πολίτες. Και τι τύχη,έβγαλαν πρώτα τον Φρικ αντί για τον Φάντα.
Και ο τέταρτος δολοφόνος;
Κάποιος ανάμεσα στους
  • Chris1993
  • Κλεοπάτρα
  • Μαυρούλης
Τείνω πιο πολύ προς τον Κρις με την Κλεοπάτρα να παίζει τον ρόλο του τσιρακιού.

Τέλος.-
Εγώ για μένα τους έχω βρει τους δολοφόνους,άμα θέλετε πιστεύετε,αν δεν θέλετε,καθίστε,φάτε κουτόχορτο και περιμέντε την σειρά σας. Αν πεθάνω θα πεθάνω ήσυχη,γνωρίζοντας πως έμαθα ότι μπορούσα και προειδοποίησα.

Ααα και μην προσπαθήσετε,να σκοτώσετε έναν από εσάς για ξεκάρφωμα αύριο,που δεν έχει και αποκάλυψη Ούτε και εμένα,λέγοντας ''δεν είμαστε τόσο χαζοί να καρφωθούμε'' Δεν είμαι ούτε και εγώ χαζή,να μην το καταλάβω. :)
Η ψήφος μου πάει στον Vaios13.

Υγ: Καλό είναι κάνουμε και κάνα μπλοκ του πρώην συνδολοφόνους μας,από την στιγμή μου αυτή την φορά είμαστε στο αντίθετο στρατόπεδο. :whistle:
Έγινες ήρωας! Μπράβο σου!:clapup:
Να ξες ότι δε δίνω λόγο σε κανέναν για το τι κάνω εκτός του στεκιού...πού το ξέρεις εσύ ότι με τα παιδιά δεν είμαστε φίλοι και δεν συζητάμε για άλλα θέματα εκτός του παλέρμο, όπως συζητούσα και με εσένα προχτές, ε;:confused:
---
Αυτό που έκανες λέγεται κατασκοπία...παρόλο που δεν απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού, είναι άγραφος κανόνας το να παίζεις δίκαια.
Και αν αυτό που λες όντως ίσχυε, τι κατάλαβες που θα μαθευτούν όλοι οι ρόλοι; Θα λες ότι κέρδισες δίκαια;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ιωάννα όσο προχωράει η συζήτηση τόσο πιο πολύ ντροπιάζεις τον εαυτό σου.

Που λες, Σερλοκ Χολμς, γίναμε φίλοι στο μσν αφού μιλήσαμε στο αισκουλ επειδή υποτίθεται ότι θα παίζαμε ναρκαλιευτή.Εν τέλει 3-4 παιχνιδάκια με τοι τοι έκανα ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ,πριν 5 μέρες ντε(Λες να παίζει κι αυτή κάνα ρόλο?Όλα είναι δυνατά θα μου πεις).

Αντί να μου στερείς τον ύπνο γράφοντας βλακείες, βρες καμιά άλλη πρόφαση για να υπερασπίσεις την κλίκα σας.
Εν τω μεταξύ ναρκαλιευτή δήλωσες ότι θα παίξεις όταν το ανέφερε ο Στράτος στο θέμα αυτό/ :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Έγινες ήρωας! Μπράβο σου!:clapup:
Να ξες ότι δε δίνω λόγο σε κανέναν για το τι κάνω εκτός του στεκιού...πού το ξέρεις εσύ ότι με τα παιδιά δεν είμαστε φίλοι και δεν συζητάμε για άλλα θέματα εκτός του παλέρμο, όπως συζητούσα και με εσένα προχτές, ε;:confused:
---
Αυτό που έκανες λέγεται κατασκοπία...παρόλο που δεν απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού, είναι άγραφος κανόνας το να παίζεις δίκαια.
Και αν αυτό που λες όντως ίσχυε, τι κατάλαβες που θα μαθευτούν όλοι οι ρόλοι; Θα λες ότι κέρδισες δίκαια;:|

Κατασκοπία; Μόνο του μου το έβγαλε.
Ναι , οκέ ξέρω ότι δεν είναι δίκαιο,αλλά τι να κλείσω τα μάτια μου σε αυτό;
Νταξ,συγγνώμη,ειλικρινά.
Και για να γίνει πιο δίκαιο,αποχωρώ εγώ. Με άγνωστη την ιδιότητα μου.
Συνεχίστε όπως ξέρετε,θεωρήστε τα ψέμματα,αλήθεια.

Αλλά και να προσέχεις δεν κάνει κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτό που έκανες λέγεται κατασκοπία...παρόλο που δεν απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού, είναι άγραφος κανόνας το να παίζεις δίκαια.
Και αν αυτό που λες όντως ίσχυε, τι κατάλαβες που θα μαθευτούν όλοι οι ρόλοι; Θα λες ότι κέρδισες δίκαια;:|

Κάνεις τεράστιο λάθος... Έχει κάθε δικαίωμα να το κάνει αυτό... Εσύ οφείλεις να βρεις τρόπο να καλύψεις τα ίχνη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αντί να μου στερείς τον ύπνο γράφοντας βλακείες, βρες καμιά άλλη πρόφαση για να υπερασπίσεις την κλίκα σας.

Ομάδα λέγεται.Ομάδα δολοφόνων.Όχι κλίκα.
Και δεν είναι δικιά μου. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το θεμα θα μεινει κλειδωμενο αποψε, μεχρι να αποφασισει η ΣΕ τι γινεται και επειδη εσεις τσακωνεστε. :/:

κριμα πραγματικα και ηταν το καλυτερο παλερμο που χω παρακολουθησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παλέρμο #32 - Η ιστορία μέσα από τα μάτια της ΣΕ​

Day #1 - Opening party!
Για τους παίκτες του Παλέρμο το παιχνίδι ξεκινάει με το που πάρουν τους ρόλους, για εμάς όμως ξεκίνησε με την κλήρωση. Αποφασίσαμε να μη χρησιμοποιήσουμε το πασίγνωστο πλέον σκριπτ του Γιώργου (τον οποίο ευχαριστούμε για την προσφορά παρεμπιπτόντως), αλλά να κάνουμε κι εμείς ένα δικό μας pre-game show.
Έτσι, η αγαπητή μας love_angel ανέλαβε να αντιστοιχίσει τους παίκτες με αριθμούς κι εγώ να ετοιμάσω χαρτάκια. Η λίστα ήρθε και στο δικό μου υπολογιστή φυσικά πριν ξεκινήσει η κλήρωση και σιγά σιγά διαμορφώθηκαν οι ρόλοι σας τους οποίους παραλάβατε λίγη ώρα αργότερα. 20 παίκτες, έμπειροι και νέοι ξεκίνησαν το παιχνίδι τους στην πολυτάραχη πόλη του Παλέρμο. Δειλά, δειλά άρχισαν να καταχωρούνται ψήφοι και η συζήτηση να φουντώνει με πρωταγωνιστές κυρίως . . . πολίτες.

Day #2
Το κλίμα είναι πλέον τεταμένο. _elena_, papas, theodora και tsarachaf μπλέκονται μεταξύ τους και τα σεντόνια τους θυμίζουν κάτι από τις αντιπαραθέσεις Myrtle και Θεοδώρας στο προηγούμενο παιχνίδι. Η βασική διαφορά των αντιπαραθέσεων αυτών όμως ήταν πως δεν εμπλεκόταν κανένας δολοφόνος. Οι συμπολίτες σας έπειτα από ψηφοφορία και παράταση αποφασίζουν να βγάλουν εκτός παιχνιδιού τον papas, έναν απλό πολίτη.

Day #3
Ημέρα με δολοφονία και αποκάλυψη ιδιότητας του M.V.P και η κινητικότητα στο θέμα είναι έντονη. Στόχο των δολοφόνων αποτέλεσε ο Bill_Slayer απόφαση που φάνηκε να μπερδεύει αρκετούς. Μετά από παραίνεση του foreverfreak κι ενώ αρχικά δε φαίνεται να τον ακούει κανείς ξεκινάει ένα ρεύμα ενάντια στον bluestas95 ο οποίος, όπως και άλλοι, απέκτησε και το πρώτο του nickname > bluestarferries. Αντίθετη με την άποψη του freak φαίνεται να είναι η theodora, η οποία όμως τελικά δεν καταφέρνει να πείσει τους συμπολίτες της να την ακολουθήσουν και να ψηφίζουν το Wild_Boy. Ο bluestas95 αποχωρεί, ωστόσο η ιδιότητά του φαίνεται πως δεν ήταν αυτή που περίμεναν όσοι τον ψήφισαν. Πολίτης; Ε, όχι και τόσο. Ο bluestas95 ήταν το τσιράκι των δολοφόνων μας. Κρίμα να μην το μάθετε εγκαίρως.

Day #4 & #5 - Διάλειμμα!!!
Το καθιερωμένο διάλειμμα του Σαββατοκύριακου δεν έδειξε να πτοεί τους φανατικούς μας παίκτες. Η φαινομενικά άτοπη εμμονή του freak στο να φύγει από το παιχνίδι ο bluestas τον φέρνει στο στόχαστρο όλων με τους δολοφόνους να κηρύσσουν πόλεμο εναντίον του σύμφωνα με δηλώσεις των ιδίων.
Εντάσεις και σκάνδαλα απροσδιορίστου χρώματος αποπροσανατολίζουν το παιχνίδι. Η μαφία, θέλοντας να κάνει αισθητή την παρουσία της δημοσιεύει προκηρύξεις ενώ το θέμα του Παλέρμο θυμίζει κάτι από Track of the Day και κάτι από πίστα counter strike.

Day #6
Κάπως έτσι φτάνουμε στη Δευτέρα, μια από τις πιο ενδιαφέρουσες ημέρες του Παλέρμο, αν όχι την πιο ενδιαφέρουσα. Στη δολοφονία των 13:00 πεθαίνει ο soter κι ενώ από τα γραφόμενα των προηγούμενων ημερών θα περίμενε κανείς μια μαζική προτίμηση στο freak, φτάνουμε μέχρι και σε εξαπλή ισοψηφία. Την ίδια μέρα ο serial killer δολοφονεί τη maria_lulu.
Το νερό μπαίνει στο αυλάκι και ο freak περνάει μπροστά με τρεις ψήφους, όταν μία ώρα πριν λήξει η ψηφοφορία ο tsarachaf εισάγει νέο ύποπτο το fantasmenos και την ίδια άποψη στηρίζουν 2 ακόμη συμπαίκτες του. Έπειτα από ανατροπές και μια παράταση ο πολίτης foreverfreak μετακομίζει στην προηγούμενη κατοικία του. Ωστόσο η πόλωση που έχει δημιουργηθεί, έχει εκθέσει αρκετά και τις δύο πλευρές.

Τα υπόλοιπα τα ξέρετε. :P Το ημερολόγιό μου μέχρι σήμερα! :D Party time! Και για να μη μείνετε παραπονεμένοι, σας έχουμε και έκπληξη. :redface: Stay tuned!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Alhemist, Vaios13, fantasmenos, Chriss1993

ΤΣΙΡΑΚΙ

bluestas95

ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ

Mayroulis

SERIAL KILLER


Πατρεύς

ΝΟΣΟΚΟΜΑ

elenaki_arnea08

ολοι οι υπολοιποι πολιτες!

η μιςςκιτι υποστηριζε την ομαδα των πολιτων, ενω εγω ημουν με την ομαδα των δολοφονων. περιττο να σας πω πως καναμε λες και επαιζε τελικος τσαμπιονς λιγκ σημερα στη ψηφοφορια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είμαι βαθύτατα συγκινημένος:'(

Είχα υποψιαστεί vaios13, λόγω video.
chris1993, λόγω του μηνύματος των δολοφόνων
fantasmenos, επειδή δε μιλούσε πολύ όσο τα προηγούμενα παλέρμο.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
fantasmenos, επειδή δε μιλούσε πολύ όσο τα προηγούμενα παλέρμο.

:clapup:

ο φαντασμενος δε μιλουσε πολυ? θα μας τρελανεις? :P μονο τις δυο πρωτες μερες δε μιλουσε και αυτο γιατι ειχε προβληματα με τη συνδεση του στο ιντερνετ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ

Mayroulis
Ρε σειςςςςςς. Η ομάδα των πολιτών πολύ αδικημένη πάντως.
Δηλαδή με τέτοιο ρουφιάνο. :redface:
Και σήμερα έφυγε και η νοσοκόμα μας. Πω καλά.

SERIAL KILLER

Πατρεύς
:eek:
Αυτό δεν το περίμενα.

Τέσπα εγώ ξέρω ότι παρά τις ανατροπές,ήταν το καλύτερο Παλέρμο ever. :redface:
Επεισοδιακά άρχισε,"επεισοδιακά" τελείωσε.

Άννα-Βεατρίκη σας ευχαριστούμε πάαρα πολύ!! :D
Σας θέλω πάντα ΣΕ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ο φαντασμενος δε μιλουσε πολυ? θα μας τρελανεις? :P μονο τις δυο πρωτες μερες δε μιλουσε και αυτο γιατι ειχε προβληματα με τη συνδεση του στο ιντερνετ! :P
Σημασία έχει που τον υποπτεύτηκα και τον ψήφισα κιόλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τελικά είχα δίκιο για τον φάντα... Ε, τι να πεις... Καλά περάσαμε όσο κράτησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top