Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπράβο κορίτσια και Εντμουντ!!! :D
Τσαφ τσουφ είσαι καταστροφή αγάπη μου, αλλά είσαι καλός και σε συμπαθώ. :redface: Πολύ αποτυχία ρουφιάνος, δεν πρόσεξες καθόλου, καλά τα είπε ο Γιώργος. :redface: Επίτηδες το έκανες;
Φρικ έπεσες μέσα στο δικό μου ρόλο και σχέδιο. Μη στεναχωριέσαι. Πολύ σύντομο αυτό το Παλέρμο τελικά.

Τετοια λες και δεν μπορω να σου κρατησω κακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και παλι συγνωμη παιδια...

Αχ βρε Ακριβέ, πολύ προσωπικά το πήρες. :redface: Ένα παιχνίδι ήταν, σιγά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχ βρε Ακριβέ, πολύ προσωπικά το πήρες. :redface: Ένα παιχνίδι ήταν, σιγά..

Απλως και θελω να κερδιζω...

Και με πειραξε πολυ που χαλασα το παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γι'αυτό υπάρχουν τα πμ κούκλα μου! :P Μα δεν μπορούσες να το γράψεις κατ'ευθείαν;;; Τι κάτι μου θυμίζει και τέτοια... πφφφφφ...

Να χρησιμοποιήσω τα πμ δεν θα ήταν σωστό.
Δεν σκέφτηκα οτι θα με σκοτώσουν και πραγματικά σήμερα ήταν τόσο φουλ η μέρα μου που δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω καθόλου! Την ερώτησή σου την είδα αφού με είχαν σκοτώσει, αλλά και πάλι δεν θα άλλαζε κάτι στην ροή του παιχνιδιού!

Δολοφόνες και Edmund απατεώνα συγχαρητήρια! Foreverfreak και aporw, σόρρυ για τις τόσες άδικες κατηγόριες που σας έριξα! Με παρέσυρε το ρέμα (aka Edmund)! :mad:

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι τον Edmund στο παλέρμο.- Είναι νόμος, δεν το έχεις μάθει; :P

Η πλάκα είναι οτι όταν έφυγε στεναχωρήθηκα γιατί σκέφτηκα πόσο κρίμα είναι να σε έχει στιγματίσει ο ρόλος του κακού και να μην μπορείς να κάτσεις πολύ στο παλέρμο! :P
Όταν είναι αθώος βγαίνει σχεδόν πάντα πιο γρήγορα από το παιχνίδι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Έχω να πω πως ποτέ μου δεν κατάλαβα πως καρφώθηκα,όπως λέτε..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Απλό είναι. Δεν καρφώθηκες. :P Αφορμή βρήκα μιας που συμφωνούσες με τους άλλους κι έλεγες ότι είσαι και πολίτης να σε κατηγορήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γαμωτο δε προλαβα να δολοφονησω οσους ηθελα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και ξανακάνω την ερώτηση:

Εμένα γιατί με φάγατε; (θα σκάσω αν δε μάθω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατι ετσι τους βολευε... Τι ψαχνεις κι εσυ ρε μαν τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
jj! το ξαναλέω, ότι το σύνδρομο της μαύρης χήρας σε έφαγε!!:P ξύπνησα αργά εκείνη τη μέρα, λόγω υποχρεώσεων δε μπόρεσα να συνεννοηθώ με τα κορίτσια από την προηγούμενη κι αποφάσισα ότι σ αυτό το παλέρμο πρώτα θα έβγαιναν τα αρσενικά και μετά τα θηλυκα... Έτσι είχε έρθει η σειρά σου να χαιρετήσεις το μάταιο τούτο κόσμο!!:P πολύ απλό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top