Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
xaxaxa πραγματικα ωραιο παιχνιδι αν και το πρωτο μου εγς το διασκεδασα μια χαρα για εσας δεν ξερω :D
φαντασμενε σε ειχα καταλαβει γι'αυτο και σε ψησφισα απο την αρχη αλλα μετα λεω κατσε να βγαλω την Ζωη γιατι΄λεει πολλα :P!

παντως σε ορισμενα σημεια μου φανηκα και εγω υποπτη αχαχχα
αυταααααααα
αα και συγνωμη για την ''εκνευριστικη σιγουρια'' οπως αποκαλεσε και ο φαντασμενος και αλλα πολλα .....:P

φοκο το βιντεο γαμαει καλα εμεν αποτε με σκοτωσαν χαχαχχαχ στα διαλα ιδεα του φαντασμενου σιγουρα χαχαχα
και ναι ειμαι γυναικα μαναμ
τσοφ σε ολους


Δε πέθανες σε μαχαίρωσε η Νούλου από δεξιά και μεταφέρθηκες σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο.
(υπάρχουν και κάποιες πιθανότητες να ζήσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όσο για την επιθετικότητα μου σόρρυ παιδάκια δεν τα εννοούσα απλώς ήταν ο μόνος τρόπος για να μη με βγάλετε :P

εγώ πάντως την βρήκα sexy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top