Λίστα διακοπών

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μμμ σωστα, φαρμακειο χρειαζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μμμ σωστα, φαρμακειο χρειαζομαι.
Όπως...
  • Οινόπνευμα
  • "Κόκκινο" (και μαζί μ' αυτό μπατονέτες)
  • Χαζαπλαστ
  • Εντομοαπωθητικό
  • Γάζες
  • Βαμβάκι
Για κάμπιγνκ είναι απαραίτητα, έτσι;.... Ξεχνάω κάτι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Όπως...
  • Οινόπνευμα
  • "Κόκκινο" (και μαζί μ' αυτό μπατονέτες)
  • Χαζαπλαστ
  • Εντομοαπωθητικό
  • Γάζες
  • Βαμβάκι
Για κάμπιγνκ είναι απαραίτητα, έτσι;.... Ξεχνάω κάτι; :hmm:

απαπα... θα σε παρω τηλ μια μερα πριν φυγω, να μου πεις τι ξεχασα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ όταν φεύγω στο τέλος της λίστα φροντίζω να υπάρχει και ένα

-10λίτρα κενά για τα ψώνια :P

Δεν ξέρω αν θα σας χρειαστεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ παίρνω πάντα μαζί το mp3 player, ηχειάκια πισί, πολύπριζο και κεράκια ρεσώ για ατμόσφαιρα! ;) Μια λίμα κι ενα νυχοκόπτη (νύχι που σπάει και δεν έχω τι να το κάνω, μου σπάει το νευρικό σύστημα), τσιμπιδάκι φρυδιών (κάθε δύο μέρες θέλουν καθαρισμα τα άτιμα!) και ...χμμμ, άλλο κάπως περίεργο δεν μου έρχεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Λίστα για παραλία

1. αντιηλιακό
2. γυαλιά ηλίου
3. πετσέτα/& μία δεύτερη πιο μικρή
4. autan
5. κινητό
6. carefree
7. handsfree
8. βιβλίο/σταυρόλεξο/περιοδικό/στυλό
9. μπάλα/ρακέτες/στρώμα
10. καπέλο/μαντήλι κάτι
11. χρήμα για να πάρω ότι ξέχασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Όπως...
  • Οινόπνευμα
  • "Κόκκινο" (και μαζί μ' αυτό μπατονέτες)
  • Χαζαπλαστ
  • Εντομοαπωθητικό
  • Γάζες
  • Βαμβάκι
Για κάμπιγνκ είναι απαραίτητα, έτσι;.... Ξεχνάω κάτι; :hmm:

ντεπόνι, ντεπονι και πονστάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πειτε μου αν ξεχναω κατι για το καμπινκ....

1.υπνοσακο, σκηνη και μαξιλαρακι
2.φωτογραφικη, μπαταριες, κινητα και φορτιστες αυτων
3.ρακετες
4.καπελο, αντιηλιακο και πετσετα, ψαθα
5.μαγιω,παρεο, ενα πιο χοντρο μπλουζακι για βραδυ και δυο ρουχα
6.σαμπουαν,μαλακτικη και οδοντοκρεμοβουρτσες... και κρεμα.
εσώρουχα...:redface:

Όπως...
  • Οινόπνευμα
  • "Κόκκινο" (και μαζί μ' αυτό μπατονέτες)
  • Χαζαπλαστ
  • Εντομοαπωθητικό
  • Γάζες
  • Βαμβάκι
Για κάμπιγνκ είναι απαραίτητα, έτσι;.... Ξεχνάω κάτι; :hmm:

όπωσδήποτε αλοιφή τύπου fenistil και αμωνία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
στο φαρμακείο καλό είναι να υπάρχει και επίδεσμος και καμιά αλοιφή για τα πιασίματα...ειδικά στο κάμπινγκ και στις σκηνές αυτές το υπόστρωμα δε κάνει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
στο φαρμακείο καλό είναι να υπάρχει και επίδεσμος και καμιά αλοιφή για τα πιασίματα...ειδικά στο κάμπινγκ και στις σκηνές αυτές το υπόστρωμα δε κάνει τίποτα...
βρήκα υποστρωματάκι φουσκωτό που φουσκώνει μόνο του. Ανοίγεις μια βαλβίδα και φσσσσσστ φούσκωσε!!! :clapup: Τέρμα πια τα πιασίματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ΟΛΟΙ μα ΟΛΙ αφησατε ενα σημαντικο πραγμα απεξω!!!






























τον εαυτο σας - χωρις αυτο που πατε ρε;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σκηνή, υπόστρωμα (όχι φουσκωτό), υπνόσακο, ψυγειάκι, κιθάρα, σχάρα μπάρμπεκιου.
Αυτά είναι αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βρήκα υποστρωματάκι φουσκωτό που φουσκώνει μόνο του. Ανοίγεις μια βαλβίδα και φσσσσσστ φούσκωσε!!! :clapup: Τέρμα πια τα πιασίματα! :)

και πως ξεφουσκώνει?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top