Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,119 μηνύματα σε 78,965 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι ο σεξουαλισμός μας λόγος επίσκεψης τουριστών;

Είναι οι Greek lovers οι καλύτεροι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι
14
34,15%
Όχι
15
36,59%
Κουμπάκιας
12
29,27%

zero (Κωστας)

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O zero έγραψε: στις 22:15, 10-05-07:

Λογο που το καλοκαιρι ερχεται, και απο προσωπικο γκαλοπ πιστευω οτι ο γυναικειος τουρισμος ερχεται για να απολαυσει τον Ελληνικο ηλιο και τα Ελληνικα αντρηκα κορμια.
Εσεις τι λετε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:20, 10-05-07:

Μήπως είσαι λίγο επηρεασμένος από τις βιντεοταινίες του '80 με Στάθη Ψάλτη και την παρέα του;
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 22:23, 10-05-07:

Δεν ξέρω για τους άντρες, αλλά οι ελληνίδες είναι όλα τα λεφτά. Στην ιταλίδα είδα ωραίες κοπέλες, αλλά οι Ελληνίδες δεν παίζονται. ΑΑυτές και οι λατίνες είναι. όσο για το σεξ, έχω "δοκιμάσει" (κοίτα πως μιλάει ένας άνθρωπος που αγαπάει και σέβεται τις γυναίκες τόσο) Ελληνίδα Ι(έστω μισή ελληνίδα) και Ισπανίδα, και το ντόπιο είναι κορυφή...

όσο για τη δημοσκόπηση δεν μπορώ να ψηφίσω. Δεν φέρω άποψη επί ταύτου του θέματος
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:24, 10-05-07:

χαχαχαχαχααχ!!!
Παράθεση

zero (Κωστας)

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O zero έγραψε: στις 22:24, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Μήπως είσαι λίγο επηρεασμένος από τις βιντεοταινίες του '80 με Στάθη Ψάλτη και την παρέα του;
Συγνωμη αν δεν κανο λαθος 2007 δεν εχουμε?
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:25, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από zero
Συγνωμη αν δεν κανο λαθος 2007 δεν εχουμε?
Ακριβώς.....
Παράθεση

zero (Κωστας)

Νεοφερμένος

O zero έγραψε: στις 22:28, 10-05-07:

τοτε που κωλαει η απαντηση σου?
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 22:31, 10-05-07:

Εννοεί ότι αυτές οι απψεις είναι απλά αναχρονιστικές και τόσο μα τόσο 80's
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 22:33, 10-05-07:

Ναι ναι και πάλι ναι!!! Τα ελληνικά "προϊόντα" είναι τα καλήτερα
Ειναι το μεσσογειακο ταπεραμέντο? Η ανατροφή τους που τους κάνει ακαταμάχητους? Δεν ξερω τι αλλά είναι οι καλήτεροι!!
(οχι οτι πηρα ποτε αμπάριζα τους ξένους για να συγκρίνω )
truffinho sorry αν δεν παρακολουθείς τα γκάλοπ της tv αλλα μόνο τις παλιές ελληνικές ταινίες τι νσ πω? Οσο για τα 80's δεν είναι μόνο στις ταινίες, ρώτα τον μπαμπα σου που θα ήταν τότε ελεύθερος
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:34, 10-05-07:

Αυτό ακριβώς που είπε ο Τρουφ.
Δεν πιστεύω δα οτι όσο καλοί εραστές κι αν είναι οι έλληνες, τόσος κόσμος θα έκανε τόσα χιλιόμετρα γι' αυτό.
Λες και δεν υπάρχουν κι αλλού άντρες.
Αυτό δεν ήταν παρά ένα εύκολο και χιουμοριστικό σενάριο για μερικές βιντεοταινίες του '80.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 22:38, 10-05-07:

Εγώ πάλι δεν έχω πλήρη εμπειρία από Έλληνα.
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 22:43, 10-05-07:

deadhead νταξ το θέμα τουρισμού ίσως είναι μια μικρή υπερβολή και απλή αφορμή για να ανοίξει θέμα όμως αν όλοι οι έλληνες ένιωθαν πως δεν είναι καλοί εραστές τότε δυστυχώς θα χανόταν και η φήμη αλλά και η χάρη τους
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:46, 10-05-07:

Αααα, όχι τόρρυ μου εγώ δεν υπονοώ κάτι τέτοιο. Αλοίμονο. Μια χαρά εραστές είμαστε.
Απλά δεν πιστεύω οτι μόλις καλοκαιριάζει οι ευρωπαίες και άλλες αλλοδαπές θα πάρουν αεροπλάνα τραίνα και βαπόρια για να γευτούν τον έρωτα όπως πουθενά αλλού.

Ας επέμβει ένας μοδεράτορας παρακαλώ πολύ. Το πισί μου τρελάθηκε....
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O truffinho έγραψε: στις 22:47, 10-05-07:

Ένα μικρό οφ-τοπικ:

Τόρι να σου ζήσει. Πως και μανούλα τόσο μικρή;
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H torry έγραψε: στις 22:53, 10-05-07:

Αααα, όχι τόρρυ μου εγώ δεν υπονοώ κάτι τέτοιο. Αλοίμονο. Μια χαρά εραστές είμαστε.
Απλά δεν πιστεύω οτι μόλις καλοκαιριάζει οι ευρωπαίες και άλλες αλλοδαπές θα πάρουν αεροπλάνα τραίνα και βαπόρια για να γευτούν τον έρωτα όπως πουθενά αλλού.

Ας επέμβει ένας μοδεράτορας παρακαλώ πολύ. Το πισί μου τρελάθηκε....

Αυτό λέω και παραπάνω οτι οκ μπορεί να μην έρχονται με πρωταρχικό ρόλο αυτό, όμως το 90% όσων έρχονται λυσάνε για καποια εμπειρία με έλληνα απλά και μόνο πολλές φορές για να επιβεβαιώσουν τις φήμες

tru ευχαρηστώ! Μικρή μπορεί να είμαι, όμως αρκετά έτοιμη για γάμο και μητρότητα. Πολλές φορές οι εμπειριες ενός ανθρώπου δεν συμβαδίζουν με την ηλικία που αναγράφει η ταυτότητά του...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 22:54, 10-05-07:

Υπαρχει λαος που να μην πιστευει οτι ειναι ερωτικος;
Αυτη η ερωτηση θα επρεπε να τοποθετηθει σε ξενα fora και να πουν οι αλλοι τι πιστευουν για εμας.Οχι εμεις για εμας.
Οτι ειμαστε ερωτικοι σαν λαος ειμαστε.ΟΚ.
Αλλα δεν ειμαστε οι μονοι.Για αλλους ειμαστε κορυφη και για αλλους πατος.
(π.χ.εγω γιαΙταλιδες μια χαρα γνωμη εχω οσων αφορα τον ερωτισμο τους τοσα χρονια εδω.Για καποιον αλλο ισχυει ακριβως το αντιθετο.Οποτε περι ορεξεως...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:56, 10-05-07:

Αυτό δεν έχει να κάνει όμως με το οτι οι έλληνες είναι σούπερ ντούπερ.
Κι εμείς οι ίδιοι όταν πάμε κάπου για διακοπές, το ίδιο θέλουμε.
Είναι η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας και της ξεγνασιάς που σου προσφέρουν οι καλοκαιρινές διακοπές.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:57, 10-05-07:

Ε οχι και λυσσανε οι ξενες μολις πατησουν Ελλαδα γιατι τρελαινονται οι ορμονες τους απ'τη βαρβατιλα Σε νησι καλοκαιρι εχεις ακουσει γκρικ καμακι; Μην τρελαθουμε και τελειως
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H torry έγραψε: στις 23:00, 10-05-07:

Αυτό δεν έχει να κάνει όμως με το οτι οι έλληνες είναι σούπερ ντούπερ.
Κι εμείς οι ίδιοι όταν πάμε κάπου για διακοπές, το ίδιο θέλουμε.
Είναι η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας και της ξεγνασιάς που σου προσφέρουν οι καλοκαιρινές διακοπές.
Ναι δεν λέω όμως τόσες στατιστηκές που μας έχουν τοπ?
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 692 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 23:01, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Υπαρχει λαος που να μην πιστευει οτι ειναι ερωτικος;

Διευκρινηση απο Γερμανο ετων 39:

Κοιτα μωρε, αντι για σεξ, πολλοι προτιμαμε να παμε καμμια βολτα στο βουνο και για ορειβασια.

(Λυθηκα στο γελιο μιλαμε...Το ατομο ειχε μαλλον προβλημα σεχουαλικο)

Disclaimer Εννοειται οτι το παραπανω δεν εκφραζει ολους τους Γερμανους. Μια χαρα παιδια ειναι.

Επισης, οι ελληνες ειναι καλοι εραστες μπικοζ τζατζικι, σουβλακι, γκυρος, μουζακα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια