Αλλάξτε το πρόσωπο σας!

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Απορώ πώς έβγαλε τόση λεπτομέρεια στις μετατροπές σας. 'Ηταν μεγάλα τα αρχεία; Εμένα τις έβγαλε απλά παραμορφωμένες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απορώ πώς έβγαλε τόση λεπτομέρεια στις μετατροπές σας. 'Ηταν μεγάλα τα αρχεία; Εμένα τις έβγαλε απλά παραμορφωμένες :(
Αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες που σου λέει και εκεί που πλαισιώνεις την εικόνα του προσώπου σου, να ακολουθήσεις το παράδειγμα. Είναι σημαντικό οι κύκλοι που έχει για τα μάτια, να είναι στο μέγεθος των κορών των ματιών σου και στη σωστή θέση φυσικά, όπως και το στόμα να είναι στη σωστή θέση (μέγεθος λίγο δύσκολο). Όσο πιο κοντά στους πράσσινους κύκλους είναι οι κόρες των ματιών σου τόσο καλύτερα θα είναι τα αποτελέσματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέμε... μαύρη γάτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • phpJrn70E.jpg
    phpJrn70E.jpg
    22.5 KB · Εμφανίσεις: 150

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Afro... Έχετε ξαναδεί μαύρη με μπλέ μάτια και φυσικό μαλλί ξανθο?
Manga...
Baby... Μωρό με βαμμένο το ματάκι??? :P

:P Καλά...αυτό έχει πολύ γέλιο λέμε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ δεν μπορώ να το αποθηκεύσω

εντιτ.. βασικά το αποθηκεύω κ μετά μου δε μου ανοίγει μου γράφει χ πάνω στην γωνία:(

καμία βοήθεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σαν τι το αποθηκεύεις και πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πατάω safe κ δεν κάνει τίποτα κ έτσι πάω αρχείο αποθήκευση ως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όταν πατήσεις save, λογικά θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο (ή tab) όπου θα έχει εκεί την εικόνα σου. Πατάς δεξί κλικ πάνω της > αποθήκευση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τα κατάφερα thanks είχε γίνει κάποια φραγή κ έπρεπε να αλλάξω της ρυθμίσεις.

να μαι λοιπόν.

ffff.jpg

php1de2Lb.jpg

phpgcbgam.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Πολυ καλό!!! Βάλε και το baby να σε δουμε!!!
Δεν ξέρω γιατι αλλά μου αρέσουν πολύ οι φατσούλες με baby που βγαίνουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top