[Καπνιστές] Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;

Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 112)
  • Davidoff

    Ψήφοι: 13 11.6%
  • Chesterfield

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Malboro

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • Origin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lucky Strike

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Carelia

    Ψήφοι: 10 8.9%
  • Camel

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • GR

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Στριφτό!

    Ψήφοι: 20 17.9%
  • Winston

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Prince

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • BF

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Next/Leader

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Silk Cut

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Black Devil

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Old Navy

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Phillip Morris

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • maxim slims και λοιπά οικονομικά slims

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Slim Line

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Μάρκα "η καλή η τράκα" :P

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Δεν καπνίζω

    Ψήφοι: 43 38.4%

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
marlboro lights στο μαλακό πακέτο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Δεν καπνίζω πλέον, αλλά πρόσφατα δοκίμασα τον κίτρινο καπνό της Marlboro και μου άρεσε πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
η ιστορία έχει ως εξής:

αρχικά lucky strike (είχα οικονομική ανθοφορία)

μετα πήγα στα στριφτά (no-money) και μετα απο μια περιπλάνηση σε διάφορες μάρκες βρήκα αυτο που με τρέλανε! craven καπνος!

μετα αλλάξανε και αυτοι τον καπνο τους και με χάλαγε και άρχισε 2η περιπλάνηση και καπνίζω με μεχρι τώρα karelia καπνος λεμε και τα μυαλά στα μιξερ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
muratti δεν εβαλες.αυτα καπνιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν καπνίζω αλλά το άρωμα του Old Holborn όταν ανοίγεις το σακουλάκι είναι απίστευτο (καπνίζει ο brother).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δοκιμασα εγω και μου αρεσε πολυ. Αν ξεκινησω τα στριφτα με γλυκοριζα θα το ξεκινησω

Αν ξεκινησεις στριφτα μην παρεις μονο γλυκοριζα, γιατι δεν ειναι για πολυ. ειναι ενα στις τοσες. οπως τα πουρα. μια στις τοσες ειναι καλα αλλα αμα κανεις συνεχεια, την αλλη μερα δεν θα μπορεις να μιλησεις!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
davidoff gold slim :smoke::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menace82

Νεοφερμένος

Ο Αντώνιος Δημόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Black Devil!
Είναι απίστευτα τσιγάρα! Έχουν γεύση βανίλια-καραμέλα και αίσθηση πούρου! Το καλύτερο; Δεν βρωμάει ο καπνός τους, όπως έχω διαπιστώσει.
Πριν από αυτά, κάπνιζα Lucky Strike.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Black Devil!
Είναι απίστευτα τσιγάρα! Έχουν γεύση βανίλια-καραμέλα και αίσθηση πούρου! Το καλύτερο; Δεν βρωμάει ο καπνός τους, όπως έχω διαπιστώσει.
Πριν από αυτά, κάπνιζα Lucky Strike.


με αυτή την περιγραφή, αν εξακολουθούσα να καπνίζω, θα τα δοκίμαζα ΣΙΓΟΥΡΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
More Menthol (αρωμα μεντας)..απο τοτε που το ξεκινησα το ρημαδι....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Davidoff gold.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerodimos

Νεοφερμένος

Ο gerodimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
camel!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
με αυτή την περιγραφή, αν εξακολουθούσα να καπνίζω, θα τα δοκίμαζα ΣΙΓΟΥΡΑ :P
Είναι πολύ καλά ΚΕ τα συγκεκριμένα, τα κάπνιζα πριν δύο χρόνια περίπου, αραιά και που όμως γιατί είναι αρκετά βαριά και με ζάλιζαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eugchris

Νεοφερμένος

Η Eugchris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ Marlboro Light το πλέον κλασικό. Αν και κατά καιρούς έχω καπνίσει και Camel και Lucky Strike.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
κι εγω, οπως οι περισσοτεροι, εχω περασει απο λογιων λογιων μαρκες.. αλλα τα τελευταια 2 χρονια κανω old holborn καπνο.. και πλεον οποιοδηποτε αλλο τασιγαρο να βαλω στο στομα μου με ενοχλει..
ασε που ενα να αναψεις απ τα κανονικα μεσα στο σπιτι.. βρωμαει για ωρες.. ενω το στριφτο ειναι αλλιως!
γιαυτους που ξερουν, δεν ειναι μονο οικονομικοι οι λογοι που σε κανουν να καπνιζεις στριφτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ερώτηση:
Τα καινούρια davidoff εκτός από πακέτο έχουν και άλλον καπνό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ωπ, το "στριφτό!" δεν το είδα και ψήφισα "άλλο".
Τέσπα, δεν νομίζω οτι αυτό το thread είναι γι'αυτούς που καπνίζουν στριφτό κι αυτό γιατί δεν υπάρχουν μάρκες καπνού εκεί πάνω.

Όταν παλιότερα έκανα "εργοστασιακά" τσιγάρα έκανα τα gauloises μπλέ.
Λίγο βαριά αλλά απίστευτα :)

Και μου χουν λείψει να πω τη μαύρη αλήθεια.
Αλλά τα στριφτά (προς το παρών δν τα αλλάζω).

Α! Και κάνω craven καπνό, rizla μπλέ χαρτάκια και φιλτράκια swan ή rizla τα extra slims.
(για όποιον ρωτάει) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κι εγω, οπως οι περισσοτεροι, εχω περασει απο λογιων λογιων μαρκες.. αλλα τα τελευταια 2 χρονια κανω old holborn καπνο.. και πλεον οποιοδηποτε αλλο τασιγαρο να βαλω στο στομα μου με ενοχλει..
ασε που ενα να αναψεις απ τα κανονικα μεσα στο σπιτι.. βρωμαει για ωρες.. ενω το στριφτο ειναι αλλιως!
γιαυτους που ξερουν, δεν ειναι μονο οικονομικοι οι λογοι που σε κανουν να καπνιζεις στριφτο...

Και εγώ αυτά έκανα μέχρι που πήγα μπουζούκια με καπνό και τα πήρα στο κρανίο με το στρίβε στρίβε!Εκτός αυτού επειδή δεν κάνω πολλά ο καπνός καταντάει αίσχος στο τέλος και δεν καπνίζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris883

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aυτή τη περίοδο γύρισα ξανά σε καπνό, old holborn κίτρινο με πράσινα rizzla και swan φίλτρο.

Ξέρει κανείς τι είναι το κάθε Rizzla; Ποιά η διαφορά κόκκινου και πράσινου και γαλάζιου και και και...;


Έχει να προτείνει κανείς κάποιον καλό και σχετικά ελαφρύ καπνό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top