Παλέρμο #39 ~ The Godfather

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το θέμα θα κλειδωθεί αύριο το πρωί, αν έχετε να σχολιάσετε κάτι άλλο κάντε το σύντομα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το θέμα θα κλειδωθεί αύριο το πρωί, αν έχετε να σχολιάσετε κάτι άλλο κάντε το σύντομα.:P

Έχω μια απορία που ακόμα δεν είδα να έχει λυθεί:confused::confused::confused:
Προς τι η ονομασία του βραβείου μου η καλή νοικοκυρούλα;;;:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ως γυναίκα συγκάτοικος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ως γυναίκα συγκάτοικος. :hehe:

Καλά πολύ πρωτότυπο:angelnot:,να μην ρωτήσω ποιος το σκέφτηκε εεε;;;:shifty:
:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λίγα με τη ΣΕ... :sly:

Άκη σιωπή εσύ :pfff:Εσένα σου έδωσαν καλύτερο βραβείο:hehe:Εκτίμησαν την αξία σου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άκη σιωπή εσύ :pfff:Εσένα σου έδωσαν καλύτερο βραβείο:hehe:Εκτίμησαν την αξία σου:hehe:



Εγώ υπήρξα θύμα των περιστάσεων επειδή εκτέθηκα :pfff: Εσυ χαρωπή νοικοκυρούλα καθόλου δεν φαινόσουν πως ήσουν συγκάτοικος με τη Ντόιτς τι να πω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ υπήρξα θύμα των περιστάσεων επειδή εκτέθηκα :pfff: Εσυ χαρωπή νοικοκυρούλα καθόλου δεν φαινόσουν πως ήσουν συγκάτοικος με τη Ντόιτς τι να πω :hehe:

Σε παρακαλω :pfff: λιγα για την συζυγο μου ή τελος παντων οτι ειναι :redface: ολη μερα μιλουσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλά πολύ πρωτότυπο:angelnot:,να μην ρωτήσω ποιος το σκέφτηκε εεε;;;:shifty:
:down:
Η φαντασία μου στέρευσε, τι να κάνουμε.:P Τόσα άλλα ενδιαφέροντα βρήκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε οποιον ετυχε να ειχε δει το χρωμα των κο, τι χρωμα ηταν; δεν ηταν μπλε; -.-

Πράσινο σκούρο ήταν. :confused:

Να βάλω taxedo; 8)

*tuxedo
Όχι, έλα γυμνός. :P

Βραβείο "Διχασμένη Προσωπικότητα"
Alma Libre

Μέχρι και στο παλέρμο διχασμένη είμαι ρε πούστη. :P
είπε η άλμα τρώγοντας Λαρισιώτικο τσουρεκάκι.

Το Απομηχανης Θεος μ'αρεσε 8)
Τι άλλο θα σου άρεσε εσένα. :P


2.Είμαι μια γλυκιά φραουλίτσα. Διαφωνεί κανένας;:ropalo:

ΕΓΩ.
πορωθειτε μαζι μου *.*

Παντού κολλάς τα πόκεμον βλέπω.
Και επειδή θα το ξεχάσω...
Θέλω να ευχαριστήσω τη ΣΕ για το παιχνιδάκι και για την υπομονή που έδειξε.
Να ζητήσω συγγνώμη για τις μαλακίες που έκανα η ίδια λόγω της απειρίας μου και μερικές φορές της υπερβολικής αυτοπεποίθησής μου.
Μια εξίσου μεγάλη συγγνώμη αν προσέβαλα κάποιον παίκτη καθώς και για τις κακίες μου.
Και τέλος...
Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όσους με ανεχτήκατε.:redface:
Ναι, πρέπει να είχαν γερά νεύρα οι άνθρωποι. [και απο τα δικά μου πιο γερά]

Εγώ είμαι ένας χοντρός ιταλο-γερμανός,
Τι θες κυρά μου;:P

Το ιταλό- δε το σχολιάζω. :whistle: Χοντρογερμαναρά.


~~
Λοιπόν, εγώ μετά απο τριήμερη (:confused:) απουσία σας γράφω εντυπώσεις κτλ.
Δεν θα πιάσω ξεχωριστά κάθε παίκτη να τον σχολιάσω, θα σχολιάσω μόνο μερικούς.
Τον Πέτρο που τον χαντάκωσα-και χωρίς λόγο-, την Φέρι που μου έσπασε τα νεύρα για δεν αποφάσιζε αν είμαι ή όχι μαφιόζα :hehe:, την Ντάιτς που και αυτή τζάπα την κατηγόρησα, τον ΚΑΡΑΝΤΑΒΚΟ με τα ορθογραφικά του, τον ντεμ [ferrygirl :P] και τη Χιμέλα με τα σεντόνια. Α, και τον ευπατρίδη που κοιμήθηκε με τον Άκη το ομορφόπαιδο. :hehe: μη χέσω, σιγά την ομορφιά. :pfff:

Καταρχάς, συγγνώμη τον Πέτρο και την Ντάιτς, που τους έριξα τζάπα κατηγορίες. :P Ο Πέτρος τελικά αποδείχτηκε αθώος, η Ντάιτς άντρας της Νεφέλης. :hehe: Φέρι, τι να σου πω τώρα. :hehe: Στα έλεγα και τη μέρα που τέλειωσε το παιχνίδι-που με είχες μπερδέψει με τους φόνους όλους το πρωί. Με ζάλισες με όλους τους φόνους και τις υποψίες σου και ούτε τα σορτσάκια δεν κατέβασα. :hehe: "Εκτός αν είσαι μαφιόζα, εκτός αν είσαι αθώα"-εκτός αν είσαι η Άλμα και δεν ξέρεις τι σου γίνεται ακόμη και στο Παλέρμο.:P
Ο Καραντάβκο που αποδείχτηκε ψωνάρα-τον φίλο του Άκη έλεγα, όχι εσένα. :x έγραψε με την ορθογραφία του. :hehe: και η Ούλτρα Πάουερ απο πίσω να τον λέει Καραντάκοφ. :P
Η Χιμέλα με τα σεντόνια με είχε ζαλίσει στην αρχή-καθόμουν τα διάβαζα, τα ξαναδιάβαζα και με έπιανε το κεφάλι μου. :P
Και τελικά κάτω απο τα δικά της, και όχι του Πέτρου το σεντόνι κρυβότανε η ενοχή. :shifty:
Τελευταία, να σχολιάσω το σχόλιο του Ευπατρίδη προς τον Άκη "Κοιμήθηκα μαζί σου γιατί είσαι ομορφόπαιδο":P Ο φίλος του είναι ομορφόπαιδο, όχι ο Άκης. :P

Τελευταίο προς τον Τάσο, τον απο μηχανής θεό . Τασούλη είσαι ψωνάρα.- :hehe:
Θα καθόμουν να σας σχολιάσω έναν προς έναν, αλλά έχω τις προετοιμασίες για το βράδυ να κάνω. τώρα πχ ξεβάφω τα -επιτέλους μακριά-νύχια μου.
Ήσασταν υπέροχοι συμπαίκτες όλοι, το παιχνίδι αν και μικρό, ήταν διασκεδαστικό και μ'άρεσε. :happy:
Τα λέμε στο επόμενο Παλέρμο δε θα χάσω να παρουσιαστώ. :Ρ, που ελπίζω να είναι και πιο μεγάλο.
Μέχρι τότε, καλή επιτυχία σε όσους γράφουν, καλά να περνάτε όλοι. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όχι, έλα γυμνός. :P
Η ΣΕ σας ενημερώνει πως δεν διαθέτει μικροσκόπιο ή έστω μεγεθυντικούς φακούς. Άρα αγαπητά μου κοριτσάκια και γυμνός να έρθει, τίποτε δε θα δείτε... :hehe:

Ο Καραντάβκο έγραψε με την ορθογραφία του.
Τσίμπα το γιατί βαριέμαι να τον φωνάζω...


Το θέμα θα κλειδωθεί αύριο το πρωί, αν έχετε να σχολιάσετε κάτι άλλο κάντε το σύντομα.:P
Ναι, έχουμε να σχολιάσουμε.
Κάποια κοιμήθηκε παραπάνω σήμερα το πρωί... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η ΣΕ σας ενημερώνει πως δεν διαθέτει μικροσκόπιο ή έστω μεγεθυντικούς φακούς. Άρα αγαπητά μου κοριτσάκια και γυμνός να έρθει, τίποτε δε θα δείτε... :hehe:


Τσίμπα το γιατί βαριέμαι να τον φωνάζω...


Να φέρει τον φίλο του να τον εκπροσωπήσει. :pfff:
Λυσσάρα mode: ON.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε ρε γατάκι dimijim που θα σχολιάσεις το μόριό μας :P Άντε μη βγάλω έξω το μυδραλιοβόλο :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άσε ρε γατάκι dimijim που θα σχολιάσεις το μόριό μας :P Άντε μη βγάλω έξω το μυδραλιοβόλο :sly:
Εδώ δεν κατάφερες να το βγάλεις τις ημέρες που έπρεπε να κάνεις μια δολοφονία θα το βγάλεις τώρα; Τζούφιο είναι... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ δεν κατάφερες να το βγάλεις τις ημέρες που έπρεπε να κάνεις μια δολοφονία θα το βγάλεις τώρα; Τζούφιο είναι... :hehe:


Με το πουλί θα την κάνω τη δολοφονία; :hehe:


P.s,: δε σχολιάζω το τζούφιο έχουμε και κυρίες εδώ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ρε μαζευτείτε λέμεεεεεεεε :ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Με το πουλί θα την κάνω τη δολοφονία; :hehe:
Με το δικό σου δε γίνεται, γενικότερα όμως γίνεται...

P.s,: δε σχολιάζω το τζούφιο έχουμε και κυρίες εδώ :whistle:
Και να 'θελες δε μπορούσες...

Ρε μαζευτείτε λέμεεεεεεεε :ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo:
Γιατί ρε Χιμελάκι μου;
Εσύ δεν έλεγες να κάνουμε τώρα όσα δε θα μπορούμε να κάνουμε όταν γίνουμε μεγάλοι;
Άσε με λίγο να τρολλάρω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
O Mήτσος λέει ψέμματα. Τον έχει μικρό:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με το δικό σου δε γίνεται, γενικότερα όμως γίνεται...


Μαλάκα σε έχει πιάσει κρίση μεγέθους και ασχολείσαι με τα πέη των άλλων; :confused:

Είμαι και ευγενικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σοβάρεψε το μαφιοζάκι... :hehe:
Άντε να γυρίσει η Ριρίκα να πάθει ένα mini-εγκεφαλικό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top