Τι θα έκανες αν ήσουν....

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
θα ήμουν όλη μέρα στο αεροπλάνο, θα ταξίδευα και όταν έφτανα σε ένα σημείο θα πήδουσα με αλεξίπτωτο


αν ήσουν η γιαγιά μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
9α σου εδινα μια 3υλια γιατι 9ες να κανεις ρι4οκινδυνα πραγματα!

αν ησουν εσυ η γιαγια μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
θα μαγείρευα διάφορα παραδοσιακά φαγητά


αν ήσουν ντιβα στον χώρο της μουσικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
θα έγραφα τραγούδια που να περιγράφουν τα αισθήματα μου, θα ταξίδευα σε όλοοοοοοοο τον κόσμο και θα βοηθούσα τους απορους!

αν δεν χρειαζόσουν να κοιμάσαι ποτέ τη νύχτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
9α ...paint the town red!

αν εισουνα η paris hilton?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
θα πηγαινα απο παρτυ και παρτυ και απο boutique σε boutique!!

αν ησουν ερωτευμενος??

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Α, αυτό είναι υπέροχο. Θα ζούσα τον έρωτα μου μάλλον!



το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida_sp

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ε...9α...προσπα9ουσα να κατακτισω το ατομο...

αν το καλοκαιρι τελειωναι για παντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
θα στεναχωριόμουν αλλά θα προσπαθούσα να συμβιβαστώ θέλοντας και μη με αυτό



αν ήθελες να βρίσεις ένα άτομο και δεν μπορούσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Τι θα εκανες αν για μια μερα ησουν αγορι ?
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έπαιζα έναν αγώνα ποδοσφαίρου... :redface:

Τι θα έκανες αν ήσουν σύμβουλος του πρωθυπουργού;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα του έλεγα...να φύγει ; Να...πάει αλλού, ίσως ; Και να πάρει και όλο του το σόι μαζί (ειδικά εκείνο το βλαμμένο, ανιψιό του...σε λίγο θα έχουμε κι άλλους φοίνικες στο κέντρο, αλλά οι πεζοί θα 'φλερτάρουν' στις στάσεις τρόλεϊ και λεωφορείων με τον κίνδυνο τί - και ποτέ - θα πέσει πάνω τους...)...



Τί θα έκανες αν ήσουν άστεγος/η ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Θα πλακωνόμουν με τους άλλους άστεγους διεκδικώντας το καλύτερο παγκάκι.



Τι θα έκανες αν ήσουν το ερωτικό αντικείμενο του πόθου, προσώπου που δεν σου περνούσε από το νου;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όλα τα είχε η μαριορί, ο φερετζές της έλειπε... θα του έλεγα ότι είμαι σε περίεργη περίοδο και άστο καλύτερα και θα θα έβρισκα τρύπα να κρυφτώ...

Τι θα έκανες αν ήσουν το αντικείμενο πόθου ανάμεσα σε 2 αδέρφια (Αleksa, με ενέπνευσες!)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Απλώς θα επέλεγα τον έναν (ή θα απέρριπτα και τους δυο).



Τι θα έκανες αν έβλεπες οτι η κολλητή σου φλερτάρει με τον καλό σου; (το συνεχίζω... :devil: )
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Απλώς θα επέλεγα τον έναν (ή θα απέρριπτα και τους δυο).



Τι θα έκανες αν έβλεπες οτι η κολλητή σου φλερτάρει με τον καλό σου; (το συνεχίζω... :devil: )
Το χω παθει απο την αντιθετη κατεύθυνση. Κόλλαγε στον κολλητό μου.

Και με παίρνει ο κολλητός μου και μου λεει "είσαι αδερφός, θα στο πω, με έπαιρνε τηλέφωνα, μου κόλλαγε, δεν ενδιαφέρομαι, δεν θα στο έκανα ποτέ, απλα στο λεω να το ξερεις"

Εννοείται κρατηθηκε ο κολλητός. Και έμεινε κολλητός.-



Τι θα έκανες αν ήσουν υποψήφιος σε μια συνέντευξη για δουλειά και κυριολεκτικά διπλωνόσουν απο τον πόνο στην κοιλιά, το διχως άλλο, κόψιμο, λίγο πριν μπεις.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έπινα κανά αναλγητικό μήπως ελαττώσει ο πόνος, να κάνω τη συνέντευξη και ο Θεός βοηθός

Τι θα έκανες αν ήσουν στη μέση του πουθενά, σου έσκαγε το λάστιχο, το κινητό σου δεν έπιανε σήμα και ούτε περνούσαν άλλα αμάξια;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το σταυρό μου...μη πλακώσουν και λύκοι. Θα έμπαινα μέσα, στο αυτοκίνητο, και θα περίμενα να ξημερώσει. Εύχομαι να είχα μπαταρία, τουλάχιστον, ν' άκουγα μουσική...



Τί θα έκανες αν ήσουν στο παρελθόν για 48 ώρες ;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα ήθελα να συναντήσω 3 άτομα που δεν είναι πλέον εν ζωή. Δεν με πείραζε να τους μιλούσα, μου αρκούσε να τους έβλεπα.

Τι θα έκανες αν ήσουν σε ένα μέρος δεν νύχτωνε ποτέ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 33 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top