Παλέρμο Extreme

Πότε σας βολεύει να ξεκινήσει το Παλέρμο Extreme;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δηλώστε εδώ συμμετοχή. Δείτε >>ΕΔΩ<< τους κανόνες και αν μαζευτούμε τουλάχιστον 18 άτομα θα παίξουμε αυτήν την νέα και συναρπαστική εκδοχή του παιχνιδιού.

Προτείνω τον εαυτό μου ως συντονιστή σε αυτήν την πρώτη δοκιμή του παιχνιδιού. Το παιχνίδι αναμένεται να αρχίσει Δευτέρα στις 12 ή στις 19 του μηνός εκτός και αν δεν βολεύει τους παίκτες...


Παίκτες:

  1. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εγώ θέλω να παιξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω θελω να παιξωωωωωω



βαλε κ τον κεμ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν έκατσα να διαβάσω τα πάντα,βαριέμαι.... :P

Σε μια πρόχειρη ματιά που έριξα μου άρεσε όμως. :D
Κάτι το διαφορετικό.

Δεν είμαι σίγουρη για την πρακτική εφαρμογή του,ωστόσο. =/

Anywayz,αν είχα χρόνο ίσως και να συμμετείχα πάντως... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. κεμ
  4. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. εσύ;

Δεν έκατσα να διαβάσω τα πάντα,βαριέμαι.... :P

Σε μια πρόχειρη ματιά που έριξα μου άρεσε όμως. :D
Κάτι το διαφορετικό.

Δεν είμαι σίγουρη για την πρακτική εφαρμογή του,ωστόσο. =/

Anywayz,αν είχα χρόνο ίσως και να συμμετείχα πάντως... :)

έχει ξαναπαιχτεί το παιχνίδι... άλλαξα κάποιους ρόλους απλά και λίγο την ιδιότητα των καρτών. το καλό είναι ότι άμα δούμε ότι δεν είναι ισοσταθμισμένο τότε μπορούμε να κάνουμε αλλαγές. εγώ δεν ήξερα άμα όλα αυτά είναι υπέρ των πολιτών ή των δολοφόνων, οπότε πρόσθεσα την δυνατότητα απλού καρφώματος στους δολοφόνους και τα υπόλοιπα τα αφήνω στην τύχη. σίγουρα το παιχνίδι δείχνει πιο ισορροπημένο και δουλεύει και με τύχη και με τεχνικές. Δημιουργείται ολόκληρος κλάδος για αποκάλυψη ατόμων που έχουν φύγει και επίσης μπορεί να ξαναγυρίσουν στο παιχνίδι ή να ξαναμιλήσουν και αυτό το κάνει ενδιαφέρον για αυτούς που φεύγουν νωρίτερα ;). όσο για το ποιοι θα αναστένουν [δολοφόνοι ή πολίτες] αυτό θα αφήνεται στην τύχη μέχρι να αποκαλυφθούν. υπάρχουν και δύο αντίθετοι ρόλοι για περισσότερο μπέρδεμα... θα ήταν ωραία αν έπαιζες :( !! ;):)

άμα είναι να βολέψουμε πιθανούς μαθητές που θέλουν να παίξουν λέω να μεταφέρουμε την δολοφονία στις 3 ή 4 και την αποχώρηση στις 9 ή να παραμείνει για τις 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kwstac

Νεοφερμένος

Ο Kwstac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Θέλω να δηλώσω και εγώ συμμετοχή.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. κεμ
  4. Kwstac
  5. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εcon μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Φαίνεται ενδιαφέρουσα αυτή η έκδοση, αλλά:

-Δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να τα βγάλει πέρα ένας συντονιστής από μόνος του, καθώς απαιτείται σχεδόν συνεχής παρουσία κάποιου συντονιστή και επίσης θα είναι η πρώτη φορά που θα παιχτεί έτσι το παλέρμο, με συνέπεια να προκύψουν πολλές απορίες κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Άρα, κατά τη γνώμη μου, πρέπει να βρεθεί ακόμα ένας συντονιστής.

-Έριξα μια γρήγορη ματιά στους κανόνες και μου φαίνονται περίπλοκοι. Θα τους ξαναδιαβάσω κάποια στιγμή και μπορεί να επανέλθω με απορίες.

Πάντως γενικά είμαι συντηρητικός τύπος, αγαπώ κλασικό/revised Παλέρμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
dannare θέλω και εγω να δηλώσω συμμετοχή , αλλά το θεωρώ αρκετά δυσκολότερο από το κανονικό ( μήπωσ θα ήταν καλύτερο να το κάνεισ πιο απλό γιατί κάτι μου λέει ότι οι μισοί παίχτες δεν έχουν καταλάβει όλους τους κανόνες :-p) από την άλλη πως θα τα βγάλεις μόνο σου στη σ.ε.?

πάντως εγώ είμαι μέσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
kαι εγω μαλλον!!

dannare θέλω και εγω να δηλώσω συμμετοχή , αλλά το θεωρώ αρκετά δυσκολότερο από το κανονικό ( μήπωσ θα ήταν καλύτερο να το κάνεισ πιο απλό γιατί κάτι μου λέει ότι οι μισοί παίχτες δεν έχουν καταλάβει όλους τους κανόνες :-p) από την άλλη πως θα τα βγάλεις μόνο σου στη σ.ε.?

πάντως εγώ είμαι μέσα :D

Συμφωνω με τον-την αποπανω...

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. κεμ
  4. Kwstac
  5. Econ
  6. intifada
  7. αδαμαντια52071 (?)
  8. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Dannare θα είμαι και εγώ στην Συντονιστική Επιτροπή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πολυπλοκότητα σημαίνει

1) δεν βαριέσαι το παιχνίδι άμα έχεις απλό ρόλο
2) μεγάλος παράγοντας είναι η τύχη και το παίξιμο του παιχνιδιού με έξυπνους τρόπους, οπότε το παιχνίδι δεν είναι μετατοπισμένο προς κάποια ομάδα συγκεκριμένα

Συντονιστική θα μπει και ο fockos αν δεν ενδιαφερθεί και κανένας άλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. κεμ
  4. Kwstac
  5. Econ
  6. intifada
  7. αδαμαντια52071 (?)
  8. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μάλλον θα παίξω, αλλά δεν έχω και πολύ χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. Econ
  6. intifada
  7. αδαμαντια52071 (?)
  8. MAYROULIS
  9. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παίζω κι εγώώ. :happy:

Θα με δυσκολέψει λίγο λόγω έλλειψης χρόνου, αλλά κάπως θα τα βολέψω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Παίκτες:

  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. Econ
  6. intifada
  7. αδαμαντια52071 (?)
  8. MAYROULIS
  9. Drama Prinzessin
  10. εσύ;

ΣΕ:

  1. dannaros
  2. zoitca
  3. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top