Καρέζη VS Βουγιουκλάκη

Καρέζη VS Βουγιουκλάκη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • Αλίκη Βουγιουκλάκη

    Ψήφοι: 17 50.0%
  • Τζένη Καρέζη

    Ψήφοι: 16 47.1%
  • Καμία από τις παραπάνω

    Ψήφοι: 1 2.9%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Περιμένω να μου πεις τις αντιθέσεις σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βαριέμαι υπερβολικά για να το κάνω τώρα...

Κράτα απλώς ότι δεν μου αρέσει καθόλου το στυλ που είχε όταν έπαιζε... Καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Αλικη,παλια ομως...τωρα δεν την πολυχωνευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Σε πολλούς έκανε εντύπωση ο τρόπος που αποχαιρέτισε η Βουγιουκλάκη την Καρέζη ότι ήταν σαν να υποδυόταν έναν ρόλο δραματικό, ότι δηλαδή ήταν δήθεν:
Εγώ προσωπικά δεν το θεωρώ ψεύτικο, γενικά οι ηθοποιοί ανακαλούν αισθήματα από το σανίδι όταν εκφράζονται και ουσιαστικά η ηθοποιία τους βγαίνει και στα πραγματικά τους συναισθήματα.

Η Βουγιουκλάκη ήταν καλή για την εποχή της, εμένα μου φαίνεται πλέον πολύ ξεπερασμένο και πιο δήθεν το παίξιμό της.

Μου άρεσε πολύ εδώ:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ποτέ μα ποτέ δεν κατάλαβα τι έβρισκε ο κόσμος στη Βουγιουκλάκη.

Η Καρέζη ήταν ακριβώς ότι έπρεπε. Κουκλάρα.-
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ μα ποτέ δεν κατάλαβα τι έβρισκε ο κόσμος στη Βουγιουκλάκη.

Η Καρέζη ήταν ακριβώς ότι έπρεπε. Κουκλάρα.-

Ήταν ξανθιά και έπαιζε πάντα ρόλους αθώου φτωχοκόριτσου.

Η Καρέζη είχε τρομερό eye area και ήταν γενικά όμορφη σε επίπεδα μοντέλου. Η Βουγιουκλάκη φυσικά δεν ήταν άσχημη κι αυτή όμορφη ήτανε απλά ήτανε όμορφη τύπου κορίτσι της διπλανής πόρτας και εν τέλει ίσως γι αυτό είχε μεγαλύτερη πέραση. Φαινόταν πιο προσιτή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top