Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη περίοδος της ζωής σου;

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ξεχωρίζω τους καλοκαιρινούς μήνες του 2010..υπέροχες διακοπές και αξέχαστες στιγμές...
επίσης,την περίοδο από τον δεκέμβρη έως τώρα...γιατί έχω δίπλα μου ένα υπέροχο άτομο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
η ευτυχια ειναι στιγμες, τοσο μικρες κι ομως τοσο σπουδαιες και σπανιες . τοσο σπανιες που η αναγκη μας γι αυτες μας κανει να τις μπερδευουμε με την χαρα.
εγω χαρες;;; πολλες!!! ευτυχια ομως.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ο τελευταίος 1,5 χρόνος. Γεμάτος εμπειρίες, χαμόγελα και πολλή αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Το καλοκαιρι του 2010 ιδιως μετα τα μεσα Ιουλιου ....
Πολυ γελιο , χαρα , χορος , διακοπες ,καλοπεραση , γνωριμιες (:inlove:), παρεα ..!!!
Αχχχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ολη μου η ζωη ειναι μια ευτυχισμενη περιοδος ...με τα πανω της και τα κατω της of course....:) ...η ζωη μαζι του γεματη ευτυχια...ερωτα και αγαπη...το τελευταιο πραγμα που ξεχωριζω ...οι υπεροχες διακοπες που περασαμε φετος το καλοκαιρι μεσα στο απολυτο ονειρο....:) μακαρι να μπορεσουμε να το ξαναζησουμε...:redface::):redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top