Τι σου λείπει;

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
αυτό το υπέροχο, ζεστό χαμόγελο
αυτά τα πράσινα μάτια που σε κοιτούν και πέφτεις στα πατώματα
αυτή η καλοκαρδοσύνη και η γενναιότητα
. . . . . . . . .
αυτό το τέλειο, που όμως δεν μπορώ να το 'χω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μου λείπει η ανεμελιά.. ελπίζω να τη βρω σύντομα όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
....τα πράγματα όπως ήταν πριν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
...η ιντεφινα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λειπει ενα συγκεκριμενο χαμογελο... Πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι μου λείπει ; :redface:

Ορίστε λοιπόν,

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Tι μου λειπει ε? Η ζωη στο νηπιαγωγειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
λίγη ηρεμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οι αγκαλιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
η παρεα μ:(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
οι φιλοι μουυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
αυτός


(πρωτοτύπησα πάλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μου λείπει τόσο πολύ το παλιό μου σχολείο που θέλω να πηγαίνω 5 φορές την ημέρα και να κάθομαι εκεί, σε εκείνο τον πορτοκαλί διάδρομο, μέχρι να με πάρει ο ύπνος δίπλα στο καλάθι με τις μπάλες και στο κυλικείο με την ξινή την κοπέλα που πουλούσε τις τσίχλες 20 λεπτα!! Και μετά να πάω να κάψω το τωρινό και να κρατήσω τις στάχτες για ενθυμιο.
Και οι καθηγητές μου... Όλοι... :'(
Και ο γαλλικός φουντούκι που τελείωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λείπει τόσο πολύ το παλιό μου σχολείο που θέλω να πηγαίνω 5 φορές την ημέρα και να κάθομαι εκεί, σε εκείνο τον πορτοκαλί διάδρομο, μέχρι να με πάρει ο ύπνος δίπλα στο καλάθι με τις μπάλες και στο κυλικείο με την ξινή την κοπέλα που πουλούσε τις τσίχλες 20 λεπτα!! Και μετά να πάω να κάψω το τωρινό και να κρατήσω τις στάχτες για ενθυμιο.
Και οι καθηγητές μου... Όλοι... :'(
Και ο γαλλικός φουντούκι που τελείωσε.

:'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ο μισθός του 9 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Μου λειπουν οι φιλοι μου απο την Αθηνα.
Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να τους ξεχασω.
Ακομη μου λειπει ενα αγορι.Θελω εδώ και τωρα
ενα αγορι που να με νοιαζεται και να με αγαπαει
πραγματικα.Να ειναι ευγενικος,γλυκος,ρομαντικος
και καλο παιδι.
Πολλα ζηταω εεεε???
Αλλα τι να κανω εγω φταίω που με
ερωτευονται ολοι οι βλακες???

Μου λείπουν οι φίλοι... Όλοι οι φίλοι μου είναι στην Αθήνα, στη Θεσ/νίκη ποτέ δεν προσαρμόστηκα... Ευτυχώς που μετακομίζω σύντομα πάλι Αθήνα :)

Μου λείπει τόσο πολύ το παλιό μου σχολείο που θέλω να πηγαίνω 5 φορές την ημέρα και να κάθομαι εκεί, σε εκείνο τον πορτοκαλί διάδρομο, μέχρι να με πάρει ο ύπνος δίπλα στο καλάθι με τις μπάλες και στο κυλικείο με την ξινή την κοπέλα που πουλούσε τις τσίχλες 20 λεπτα!! Και μετά να πάω να κάψω το τωρινό και να κρατήσω τις στάχτες για ενθυμιο.
Και οι καθηγητές μου... Όλοι... :'(
Και ο γαλλικός φουντούκι που τελείωσε.
Σε καταλαβαινω κι εγω μια απο τα ιδια.
Μονο που εγω συνεχιζω και μενω Αττικη
βεβαια το θεμα ειναι οτι εχασα ολους τους
παλιους συμμαθητες μου.
Εχω κανει ομως καινουριες δυνατες
φιλιες.
Δοξα Τον Θεο...

Αυτος...
Θελω να του το πω
αλλα δεν γινεται.
Χρηστο σ' αγαπω,
δεν μπορω να ζησω
χωρις τα γαλανα
σου ματια,
χωρίς τα ξανθα σου
μαλλια,
χωρίς το χαμογελο σου,
χωρίς ΕΣΕΝΑ!!!
Ξερω οτι δεν προκειται
να διαβαζεις αυτο το
post αλλά
σ' αγαπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
βασικά την παρούσα περίοδο είναι πιο εύκολο να απαριθμήσω τι δεν μου λείπει γιατί αυτά που λείπουν είναι πολλά και ουσιαστικά και με μαχαιρώνουν δια της απουσίας τους καθημερινά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μου λείπει μια πολύ καλή μου φίλη και ένα τρομερά αγαπημένο μου άτομο, ήταν πάντα εκεί όταν τους χρειαζόμουν και ξέρω πως πάντα θα είναι.Και οι 2 είναι κάθε μέρα μαζί και εγώ αρκετά μακριά τους λόγω απόστασης :cry_x: :cry_x:
Σας αγαπώ πολύ καμάρια μου και σας σκέφτομαι κάθε μέρα :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λείπει μια πολύ καλή μου φίλη και ένα τρομερά αγαπημένο μου άτομο, ήταν πάντα εκεί όταν τους χρειαζόμουν και ξέρω πως πάντα θα είναι.Και οι 2 είναι κάθε μέρα μαζί και εγώ αρκετά μακριά τους λόγω απόστασης :cry_x: :cry_x:
Σας αγαπώ πολύ καμάρια μου και σας σκέφτομαι κάθε μέρα :inlove: :inlove: :inlove:

:kissing::cry_x::inlove::hug::bigarmhug:huglove::group::beer::-*
Μτφρ: η αγάπη προκαλεί πόνο. Η φιλία ανακουφίζει τον πόνο. Η αγάπη ραγίζει την καρδιά. Η φιλία θεραπεύει τις πληγές. Η αγάπη μπορεί να σε στενοχωρήσει. Η φιλία σε κάνει ξανά ευτυχισμένο. η αγάπη μπορεί να σε ''ρίξει''. Η φιλία σου δίνει ένα χέρι για να σηκωθείς :)

ον:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top