Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αεροσυνοδός, ηθοποιός, μοντέλο (ξέρεις όλα αυτά που θέλουν πολύ μυαλό:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω κάτι που δε θα το κάνουν πολλοί! Δεν το είχα μορφοποιήσει, δε με ένοιαζει τι ακριβώς θα ήταν αρκεί να ένιωθα ότι είμαι μία από τους λίγους!

Πλέον, αυτό που λέω κάθε μέρα είναι : Θεε μου, μακάρι να με είχες κάνει μέτρια. Και προσπαθώ να γίνω όσο πιο πολύ μπορώ.

Δηλαδη οντως εγινες κατι που ειναι λιγοι και δεν σου αρεσει? Ειναι αυτο που μου λεμε "προσεχε τι ευχεσαι γιατι μπορει να πραγματοποιηθει"?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δε θα το έθετα ακριβώς έτσι! Σίγουρα δεν είμαι κάτι που είναι λίγοι.

Απλώς η εμμονή του να είσαι καλός και μετά καλύτερος κτλ μπορεί να δημιουργήσει προβλήμα στη ζωή σου. Μπορεί να ικανοποιήσει συγκεκριμένους ανθρώπους αλλά κατάλαβα, σκοτώνοντας σιγά σιγά τη ματαιοδοξία μου, ότι εμένα όχι, Πλέον θέλω να είμαι μία από όλους (το είχα αρνηθεί για καιρό) και όχι κάτι πιο καλό από πολλούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Στις πολυ μικρες ηλικιες, μεχρι 6-7 χρονων ας πουμε, ηθελα να γινω πειρατης... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σωματεμπορας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Kαι;
Τα κατάφερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οχι, η αγορα σωματων καλοριφερ επαθε κριση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
ήθελα να είμαι στους γιατρούς χωρίς σύνορα..δηλαδή ακόμα μου αρέσει αλλά τη βλέπω την ιατρική (γενικότερα) απο μακριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καθηγητρια αγγλικων η ψυχολογος...ηταν το ονειρο της ζωης μου:(
ελπιζω καποια στιγμη να κανω πραγματικοτητα το ενα απ τα 2. θα δειξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πιλότος σε μαχητικά, εξ' αιτίας συγγενικού προσώπου που είχα σαν πρότυπο.

offtopic
Τελικά τώρα ασχολούμαστε και οι 2 με τα pc. Συμπτώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δημοσιογράφος...όνειρα θερινής νυκτός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crystal Creek

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ ήθελα να γίνω αστροναύτης..Είχα κι ένα βιβλίο με τους πλανήτες και καθόμουνα και το μάθαινα απ'έξω. Και απ' ότι θυμάμαι σκόπευα να φτάσω και στον Πλούτωνα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ηθελα κάτι με θαλασσα ήθελα να πήγαινα για καπετάνιος, αλλα επιδή δεν απο μικρή, ήθελα νταλίκες, φορτηγά αυτοκίνητα και να κάνω ταξίδια παντού:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Πυρινικός φυσικος.....

Βεβαια αλλαξα καμια 500αρια επαγελματα πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ήθελα απελπισμένα να γίνω πιλότος αλλά αναγκάστηκα να εγκαταλείψω γρήγορα το όνειρο αυτό αφού έβαλα γυαλιά από την 4η δημοτικού.:(

Άλλο ένα φιλόδοξο όνειρο ήταν να γίνω συγγραφέας...αυτό μπορεί και να πραγματοποιηθεί μετά το θάνατο μου, αν εκτιμηθούν τελικά τα παρεξηγημένα λογοτεχνικά μου πονήματα :spasiklas: (για το καλό της ανθρωπότητας ελπίζω να μη συμβεί αυτό!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άλλο ένα φιλόδοξο όνειρο ήταν να γίνω συγγραφέας...αυτό μπορεί και να πραγματοποιηθεί μετά το θάνατο μου, αν εκτιμηθούν τελικά τα παρεξηγημένα λογοτεχνικά μου πονήματα :spasiklas: (για το καλό της ανθρωπότητας ελπίζω να μη συμβεί αυτό!)



Κι εγώ το ίδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Παλιά, μέχρι και την δευτέρα γυμνασίου, είχα τρέλα με τα αεροπλάνα. Μοντελισμός κτλ...
Ήθελα πολύ να γίνω πιλότος της πολιτικής αεροπορίας.
Μετά το παράτησα για αρκετό καιρό, και γούσταρα πολύ να γίνω πολιτικός μηχανικός.
Λόγω απλησίαστων μορίων, το παράτησα κ αυτό και ήθελα να γίνω τοπογράφος.
Και κατέληξα τελικά στην πρώτη μου αγάπη. Όχι ως πιλότος βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ πάλι ήθελα να γίνω διάσημη. Και μάλιστα σε πολλούς τομείς. Δηλαδή . τραγουδίστρια, ηθοποιός, μοντέλο, ζωγράφος (ακόμα θέλω) και ειδικά συγγραφέας .. Από τότε ψωνάρα ήμουνα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο :P

Κι εσύ το ίδιο ήθελες να γίνεις συγγραφέας ή κι εσύ το ίδιο ελπίζεις να μην αναγνωριστούν τα έργα μου για το καλό της ανθρωπότητας? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω μαία....!!!
Άλλαξα γνώμη μετά απο λίγο καιρό και ήθελα να γίνω κομμώτρια....!!!!Λέω να κάνω το όνειρο μ πραγματικότητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top