Νηστέψατε για το Πάσχα;

Νηστέψατε για το πάσχα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
  • Όλο 40ήμερο

    Ψήφοι: 11 16.4%
  • Μόνο την μεγάλη εβδομάδα

    Ψήφοι: 9 13.4%
  • 2-3 μέρες

    Ψήφοι: 12 17.9%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 35 52.2%

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω στην νηστεία αν και η ίδια δεν μπορώ να πώ οτι νηστεύω. Και αυτό γιατί θεωρώ ότι τα παιδιά και κυρίως οι έφηβοι είναι πάνω στην ανάπτυξη και έχουν ανάγκη το φαγητό. Έτσι τουλάχιστον έχω μάθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παλαιοτερα ναι. Πλεον οχι. Ασε που και να νηστεψεις για να χασεις κανα κιλο, μετα εξωτερικευεις μια λιγουρα καμποσων ημερων και τα πηρουνια αναστενάζουνε για μερικες μερες ! No thanks !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
μόνο δύο εβδομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έλεγα να ξεκινήσω υγιεινή διατροφή με αφορμή το γεγονός. Δυστυχώς αν και πίεσα τον εαυτό μου απέτυχα. Νήστεψα 1 μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Νήστεψα: Μ.Τετάρτη έως Μ. Παρασκευή...το κρέας
Μ. Πέμπτη & Μ. Παρασκευή και το λάδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι, δνε έχω νηστέψει ποτέ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι δε νήστεψα.. και ούτε που θυμάμαι αν έχω νηστέψει ποτέ μου.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Συνηθως οικογενειακως νηστευουμε μονο Μεγαλη Εβδομαδα φετος εγω νηστεψα 3-4 μερες. Του χρονου σκεφτομαι να μη νηστεψω καν και ο λογος ? Μπορει να σας φανει καπως αλλα εγω αυτο πιστευω νηστευω για μενα σημαινει τρωω λιγα πραγματα και τα απολυτως αναγκαια αν ενας που φαει ενα κομματακι κρεας θεωρειται οτι δεν εχει νηστεψει ενω αυτος που φαει π.χ ενα κουβα χορτα θεωρειται οτι νηστευει συγγνωμη αλλα θα παω να γινω Καθολικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΌΧΙ.

Bite me :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εκανα 3 ώρες πριν την ανάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top