Συμμετοχές για το Παλέρμο #32

Ποια έκδοση του παιχνιδιού θέλετε να παίξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Aπφφφφφφ.

Αγαπητή Myrtle η προσπάθειά σου να σαμποτάρεις το Παλέρμο no.32,σε πληροφορώ πως είναι ατελέσφορη.

Θα παίξουμε και να σκάσεις από την ζήλια σου. Αμέ. :pfff:

Στο επόμενο παιχνιδάκι τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Standard 50%
Revised 50%

-.-

Στανταρ θα παίξουμε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aν με παίξετε θα κάνω την ανατροπή. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λέω να παίξω κι εγώ μετά από πολύ καιρό.Προτιμώ την παλιά έκδοση που την ψιλοθυμάμαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #32
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. fantasmenos
  7. foreverfreak
  8. JaneWin
  9. jj!
  10. Κλεοπάτρα^^
  11. maria_lulu
  12. MAYROULIS
  13. papas
  14. Πατρεύς
  15. soter
  16. theodora
  17. vaios13
  18. Wild_Boy (?)
  19. Χ
  20. εσύ;

Mας έβαλα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άντε κι ένας 20ος και είμαστε readyδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με ξενερώνετε, αλλά ό,τι θέλετε, τι να κάνουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Άντε κι ένας 20ος και είμαστε readyδες!

Από εκεί που ήμασταν 12-13 , ξαφνικά πλάκωσε ο πληθυσμός ! :P

Με ξενερώνετε, αλλά ό,τι θέλετε, τι να κάνουμε! :P

Για την ψηφοφορία λες να υποθέσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, φυσικά για την ψηφοφορία λέω! Δέχομαι απόλυτα τις ψήφους αυτών που έπαιξαν και ψήφισαν την παλιά γιατί η νέα δεν τους αρέσει, αλλά οι περισσότεροι λένε ότι είναι μπέρδεμα η νέα, γι' αυτό ψηφίζουν παλιά!

Ε αυτό ΕΙΝΑΙ παλέρμο, μπέρδεμα!

ΥΓ: Μη δίνετε σημασία στο παραλήρημα της ΣΕ, είμαι συναισθηματικά δεμένη με τη νέα εντίσιον. :P Μου είχε γίνει εφιάλτης μαζί με το survivor. :P

ΥΓ2: Θα σταλούν pms σε όσους δεν έχουν ψηφίσει, αν δεν ψηφίσετε, τουλάχιστον επικυρώστε τη συμμετοχή σας με pm, γιατί αύριο μοιράζονται ρόλοι και πρέπει να ξέρουμε ποιοι θα παίξουν σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Τι να σου πω , εγώ πρώτη φορά παίζω!Είχα ρίξει μια ματιά στο προηγούμενο Παλέρμο και μου φάνηκε ενδιαφέρουσα η νέα έκδοση κι γι' αυτό την ψήφισα.Από 'κει και πέρα , ό,τι θέλει η πλειοψηφία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δηλώνω και εγώ συμμετοχή στο Παλέρμο.

Και,ναι,kitty,ο papas είχε δίκαιο : εγώ του ζήτησα να με δηλώσει,επειδή δεν έχω internet κοντά στο σπίτι μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #32
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. Chris1993
  5. _elena_
  6. elenaki_arnea08
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak
  9. JaneWin
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS
  14. papas
  15. Πατρεύς
  16. soter
  17. theodora
  18. vaios13
  19. Wild_Boy (?)
  20. Χ
  21. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
11 - 6
Θα κλάψω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
και εγω παντως την κλασικη βερσιον προτιμω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
και εγω παντως την κλασικη βερσιον προτιμω! :P

Κι η ΣΕ διχασμένη είναι. :pfff: Να βάλουμε ένα σίριαλ κίλερ τουλάχιστον να έχουμε άλλο ένα ρόλο; :( :( Είστε τόσα άτομα, θα βαρεθείτε όσοι είστε απλοί πολίτες και δε θα παίζετε, έτσι γίνεται πάντα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αν βαλουμε serial killer θα εχουμε 4 δολοφονους αν δεν βαλουμε θα εχουμε 5 δολοφονους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δε διαφωνώ, αλλά ο serial killer απειλεί τους πάντες, δολοφόνους και πολίτες μαζί. Άρα θα ήταν πιο σωστό να έχουμε 5 δολοφόνους και σίριαλ κίλλερ, μιας που αυτός σκοτώνει και κάθε δεύτερη ημέρα. :hmm: Όσοι συμφωνείτε βάλτε +1 εδώ. Για όσους διαφωνούν +1 στη Βεατρίκη.

Πολλή δημοκρατία έπεσε σε αυτό το παιχνίδι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δε διαφωνώ, αλλά ο serial killer απειλεί τους πάντες, δολοφόνους και πολίτες μαζί. Άρα θα ήταν πιο σωστό να έχουμε 5 δολοφόνους και σίριαλ κίλλερ, μιας που αυτός σκοτώνει και κάθε δεύτερη ημέρα. :hmm: Όσοι συμφωνείτε βάλτε +1 εδώ. Για όσους διαφωνούν +1 στη Βεατρίκη.

Πολλή δημοκρατία έπεσε σε αυτό το παιχνίδι. :P
Εγώ συμφωνώ με την Βεατρίκη. :redface:

Μπορεί να απειλεί τους πάντες,οk.

Aλλά το να είναι λιγότεροι οι δολοφόνοι,σε οποιαδήποτε περίπτωση,προσωπικά το προτιμώ.

Γενικότερα έχει πάντα μεγάλο προβάδισμα όποιος είναι με την ομάδα των δολοφόνων σε σχέση με τους πολίτες.
Λόγω του ότι συννενοούνται,του ότι ανταλλάζουν απόψεις,"οργανώνουν" καλά το όλο θέμα,
ενώ οι πολίτες δεν έχουν αυτή τη δυνατότητα. =/

Ακόμα και ένας λιγότερος,θα είναι οk για μένα,
πόσο μάλλον όταν θα υπάρχει και κάποιος serial killer που θα είναι μια επιπρόσθετη απειλή για τους πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε σεις, αφού ψηφίσαμε τι θέλουμε γιατί μας ζαλίζετε πάλι;
Να παίξουμε θέλουμε όχι να ψηφίζουμε. (τουλάχιστον για αυτό δήλωσα συμμετοχή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ πάλι δεν πολυέχω καταλάβει τους κανόνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top