Συμμετοχές για το Παλέρμο #31

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νέο θέμα, δεν θα κρατάμε λίστες με συμμετοχές από Οκτώβριο. :P Πιθανή αρχή αρχές Φεβρουαρίου.

Το νέο Παλέρμο θα έρθει ανανεωμένο! Συγκεκριμένα:

  • Αναβάθμιση του τσιρακίου - μπορεί να θυσιαστεί για να μετατρέψει έναν πολίτη σε δολοφόνο!
  • Ο ρουφιάνος αρχίζει απ' το μηδέν, αλλά μπορεί να μάθει ακόμα και όλους τους δολοφόνους.
  • Πλέον οι πολίτες έχουν και τον κυνηγό, ο οποίος μπορεί να σκοτώνει!
  • Πέρα από τους ρόλους, καινούριες και φρέσκιες ιδιότητες που θα μοιράζονται συμπληρωματικά, όπως αλεξίσφαιρα άτομα ή δικαίωμα διπλής ψήφου.
Αναλυτικά εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Παίζω αλλα δεν κατάλαβα καλά τους νέους κανόνες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αντε ρε Γιωργο τρελαααααααααααααα, αυτα ειναι!! Εννοειται πως ειμαι μεσα, αρκει να παιξουμε μετα τις 8 Φεβρουαριου που τελειωνει η εξεταστικη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αντε ρε Γιωργο τρελαααααααααααααα, αυτα ειναι!! Εννοειται πως ειμαι μεσα, αρκει να παιξουμε μετα τις 8 Φεβρουαριου που τελειωνει η εξεταστικη μου...
Κατάλαβες τους νέους κανόνες:crazy::1eye:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Δηλωνω κι εγω συμμετοχη!!!:spasiklas:

Το ποτε θα αρχισει το ξερουμε περιπου,γιατι εχουμε εξεταστικη μεχρι τις 18/2:redface::bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κατάλαβες τους νέους κανόνες:crazy::1eye:?
E, νομιζω πως ναι:)!! Βασικα αυτη η παραλλαγη μου θυμιζει ενα αλλο παιχνιδι που παιζουμε με την παρεα μου, το λυκο, οποτε και παλι μου ειναι οικειο;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Βάλτε και εμένα μέσα!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κι εμένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών
  1. foreverfreak
  2. JaneWin
  3. jj!
  4. Κατερίνα ***
  5. Κλεοπάτρα
  6. lucky_sunray
  7. Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παίζω αλλα δεν κατάλαβα καλά τους νέους κανόνες:hmm:
Ρώτα και σου εξηγώ ό,τι χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μου λέει η Άννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
count me in:clapup::clapup::clapup:
  • Αναβάθμιση του τσιρακίου - μπορεί να θυσιαστεί για να μετατρέψει έναν πολίτη σε δολοφόνο!
  • Ο ρουφιάνος αρχίζει απ' το μηδέν, αλλά μπορεί να μάθει ακόμα και όλους τους δολοφόνους.
  • Πλέον οι πολίτες έχουν και τον κυνηγό, ο οποίος μπορεί να σκοτώνει!
  • Πέρα από τους ρόλους, καινούριες και φρέσκιες ιδιότητες που θα μοιράζονται συμπληρωματικά, όπως αλεξίσφαιρα άτομα ή δικαίωμα διπλής ψήφου.
Δεν το κατάλαβα, δηλαδή ο ρουφιάνος δε θα ξέρει κανέναν από τους δολοφόνους;


:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι. :) Ρωτάει τη ΣΕ κάθε Τρίτη και Πέμπτη ο ίδιος για ένα άτομο. Αυτό ισχύει μόνο όταν μέσα στο παιχνίδι βρίσκονται >8 παίκτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κανείς άλλος?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Μετα τις 2/2 θα εχουμε κι αλλον εναν παικτη:):D
ελπιζω δηλαδη:worry:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κι εγώ μέσα, αλλά αν γίνεται να ξεκινήσει μετά τις 10/2, δηλαδή δευτέρα 14/2... Να έχουμε τελειώσει με την εξεταστική μας ( :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών
  1. elenaki_arnea08
  2. foreverfreak
  3. JaneWin
  4. jj!
  5. Κατερίνα ***
  6. Κλεοπάτρα
  7. lucky_sunray
  8. maria_lulu
  9. vaios13
  10. Wild_Boy

Καλώς το elenaki_arnea! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Maria lulu σε περιμένουμε.............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπαινω κι εγω στη λιστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top