Τι σημαίνει το iSchool για εσάς;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Dias:
εγγραφή: 05/12/2009 - μηνύματα: 6.206 (μέχρι τώρα)
Δε νομίζω να χρειάζεται να πω περισσότερα.
Θα προσθέσω ακόμα ότι βλέπω το iSchool - e-steki και σαν μια χρονομηχανή. Διαβάζοντας τα παλιά μου μηνύματα παρακολουθώ το ταξίδι μου μέσα στα τελευταία χρόνια. Ακόμα, είναι όμορφο να διαβάζω τα μηνύματα που έγραψαν παιδάκια της Α γυμνασίου και σήμερα είναι στη Γ λυκείου ή στο πανεπιστήμιο. Μάλλον κάποιοι μεγαλώσαμε με το φόρουμ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σαν την προλαλήσασα *Serena* και γω έμπαινα από το 2010, αν και άρχισα να μπαίνω συχνότερα από το χειμώνα του 2011 και μετά.
Γνώρισα άτομα που σημαίνουν πλέον κάτι για μένα. :redface:
Και γνώρισα και άτομα τα οποία στην πραγματική ζωή θα τα έφτυνα στην καλύτερη των περιπτώσεων. Λυπάμαι που το λέω.

Στο iSchool παλαιότερα έμπαινα επειδή μου άρεσε. Τώρα μπαίνω όταν βαριέμαι (φαινόμενο που εντείνεται ιδιαίτερα στις περιόδους των εξεταστικών :P ).
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Dias:
εγγραφή: 05/12/2009
είμαι παλιώτερος:P Εγγραφή: 26-03-09

κάποτε ήταν καλύτερο.. υπήρχαν καλά θέματα να πεις κάτι..
υπήρχαν μέλη όπως ο mr crowley και η pop corn και έιχες να διαφωνήσεις σε κάτι..:clapup:

τώρα όλο χαζοθέματα με γκομενικά προβλήματα γυναικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μπήκα λίγο πριν από την προετοιμασία για τις πανελλήνιες και μπορώ να πω ότι υπήρξε πολύ καλό στήριγμα .
Έχω γνωρίσει πολλά άτομα απο εδώ με τα οποία έχω στενές σχέσεις κ εντός κ εκτός του forum.
Αρχικά έγραφα σε αρκετά θέματα. Πλέον σε ελάχιστα .
Το πιο σημαντικό για μένα είναι ότι εδω διαβάζοντας παλιά θέματα με διαφορετικές απόψεις μπόρεσα να ωριμασω περισσότερο στις ιδέες μου και να σκέφτομαι διαφορετικά. Γι' αυτό πραγματικά χαίρομαι που το βρήκα έστω κ ας μην είχα προλάβει την "καλή" εποχή. Τα post μένουν κ αυτό είναι καλό.
Μπαίνω σχεδόν καθημερινά chat ασυναίσθητα και πλέον έχω απίστευτη οικειότητα εδώ μέσα. Το ότι μπαίνω απο συνήθεια δε με ενοχλεί γιατί ακόμη υπάρχουν καλές στιγμές με τα υπόλοιπα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Επιτέλους, βρίσκω άτομα που ταιριάζω, ακούγεται η γνώμη μου, διασκεδάζω, μαθαίνω νέα πράγματα, ξαναθυμάμαι πράγματα που είχα ξεχάσει, κάνω νέους φίλους, ''γνωρίζω'' καινούργια παιδιά, έρχομαι σε αντιπαράθεση με άλλους και γενικά βοηθιέμαι σε συγκεκριμένα πράγματα. Μου αρέσει πολύ το iSchool! Εγώ έγινα μέλος τέλη Καλοκαιριού και αν θυμάμαι καλά, πρέπει να ήταν Ιούλιος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Βασικά είμαι καινούριος, μολονότι ήξερα για το forum και το παρακολουθούσα εδώ και πάρα πολύ καιρό (όλο έλεγα θα κάνω εγγραφή και όλο το ανέβαλλα :P). Δεν έχω προλάβει να γνωρίσω πολλά καινούρια παιδιά αλλά έχω βρει σε threads πολλές πολύτιμες πληροφορίες για θέματα που μ'αφορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
είμαι παλιώτερος:P Εγγραφή: 26-03-09

κάποτε ήταν καλύτερο.. υπήρχαν καλά θέματα να πεις κάτι..
υπήρχαν μέλη όπως ο mr crowley και η pop corn και έιχες να διαφωνήσεις σε κάτι..:clapup:

τώρα όλο χαζοθέματα με γκομενικά προβλήματα γυναικών
και αγοριών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Απ'τα ομορφότερα και χρηστικότερα σάιτ στην ιστορία του ελληνικού διαδικτύου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
παιδιά να το αγαπάτε το φορουμ.

αυτό σας μεγάλωσε και εσείς γνωρίσατε κόσμο απ'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Dias:
εγγραφή: 05/12/2009 - μηνύματα: 6.206 (μέχρι τώρα)
Δε νομίζω να χρειάζεται να πω περισσότερα.
Θα προσθέσω ακόμα ότι βλέπω το iSchool - e-steki και σαν μια χρονομηχανή. Διαβάζοντας τα παλιά μου μηνύματα παρακολουθώ το ταξίδι μου μέσα στα τελευταία χρόνια. Ακόμα, είναι όμορφο να διαβάζω τα μηνύματα που έγραψαν παιδάκια της Α γυμνασίου και σήμερα είναι στη Γ λυκείου ή στο πανεπιστήμιο. Μάλλον κάποιοι μεγαλώσαμε με το φόρουμ αυτό.

Αν γίνεται και θες πες μας πιο ήταν το πρώτο σου ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι ωραία, λέμε και πότε γίναμε μέλη; :P :redface:
Λοιπόν εγώ είμαι μέλος απο τον Μάρτιο του 2012, σχεδόν τρία χρόνια - hooraaay. :D

Δεν ξέρω πως ακριβώς βλέπω το ischool. Εννοώ δεν είναι μόνο ένα φόρουμ, είναι σαν μια μεγάλη παρέα διαφορετικών ατόμων που διαφωνούν σε ποοοοοολλά ζητήματα. Είναι κάτι σαν... οικογένεια; :redface:

Κάποτε έμπαινα ischool μόνο για το τσατ και τη τότε παρέα μου. Μετά έμπαινα γιατί ήθελα συνεχώς να λέω κάπου τις απόψεις μου, πλέον μπαίνω ασυνείδητα.

Δε ξέρω. Δε ξέρω τι ακριβώς σημαίνει το ischool για μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Αν γίνεται και θες πες μας πιο ήταν το πρώτο σου ποστ :P
Αυτό θα ήταν ωραίο θέμα για το chat&fun.
Το άνοιξα. Όσοι πιστοί προσέλθετε.
https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?t=157496

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σας αγαπώ ρε :huglove: :bigarmhug

Αλήθεια, εχει γίνει πλέον καθημερινή συνήθεια το φορουμ...Γνώρισα καινούργια άτομα απο όλη την Ελλάδα και έτυχε να γνωρίσω και κάποιον απο την περιοχή μου εντελώς τυχαία :hehe:

Το i school και γενικά όλο το σαιτ αποτελεί ένα πολύ σημαντικό κομμάτι των λυκειακών μου χρόνων και δεν μετάνιωσα καθόλου που έγινα μέλος αυτής της μεγάλης οικογένειας!!:D:D

στην αρχή μόλις έκανα εγγραφή έλεγα οτι θα ρωτήσω κάτι που θέλω για αρχιτεκτονική και θα διαγράψω τον λογαριασμό. oh well, i'm still here:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Γράφτηκα στο ischool όταν έκανα καλοκαιρινά για την γ λυκείου.. Θα μπορούσα να πω ότι ήταν μια συντροφιά την περίοδο των πανελληνίων. Το θέμα των πανελληνίων,των βάσεων κτλ είναι κάτι σαν ημερολόγιο :P Χάρηκα πολύ με τα αποτελέσματα όλων των παιδιών γιατί όλοι είχαμε τις ίδιες αγωνίες.

Αλλααα φυσικά,το σκουλ δεν είναι αυτό που είναι μόνο για τα θέματά του. Γνώρισα κάποιους υπέροχους ανθρώπους! Λόγω του ischool ξεκίνησα να επικοινωνώ με μια κοπέλα που πέρασε στην ίδια σχολή από εμένα και γνωριστήκαμε από κοντά (ίσως απαντήσει σ'αυτό το μήνυμα :hehe: ) Έχουμε ταιριάξει τοοοοσο πολυ. Γελάμε συνέχεια,έχουμε τα δικά μας αστεία που οι άλλοι ίσως να μην καταλαβαίνουν ( :angelnot: ),συνεργαζόμαστε στις εργασίες και γενικά,έχω γνωρίσει μια πολύ καλή φίλη. Επίσης,στο σκουλ γνώρισα την αδερφή ψυχή μου,τον soulmate μου :D Oύτε που θα το φανταζόμουν ότι υπήρχε άνθρωπος με τόσα κοινά με εμένα και αν δεν ήταν το ισκουλ (και το music taste μας),ίσως να μην το μάθαινα ποτέ :hehe: Γενικά,έχω γνωρίσει πολλά άτομα από όλη την Ελλάδα λόγω του ischool,οπότε προφανώς σημαίνει πολλά για εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ύστερα από τόσα χρόνια νομίζω ότι αποτελεί ένα κομμάτι ζωής. Γνώρισα και γνωρίζω απίθανους ανθρώπους (με την καλή έννοια) αλλά και αρκετούς κόπανους. Όπως και απίθανους τύπους γυναικών. Τα έχει αυτά η ζωή. Το φόρουμ νομίζω ότι είναι μια μικρογραφία της Ελληνικής κοινωνίας ας είναι μαθητικό φόρουμ. Η καλοσύνη ή κακοψυχία ενός ανθρώπου νομίζω δεν είναι χαρακτηριστικό των ενηλίκων. Πιστεύω ότι οι άνθρωποι υιοθετούν συμπεριφορές ανάλογα στο περιβάλλον που ζουν. Στα πρώτα χρόνια του φόρουμ έτυχε να γνωρίσω καλά άτομα όπως Ρεβέκκα, Χρόνης25, Άκης95, Livingthelife,...κ.α. Το καλό του φόρουμ είναι η σχετική ελευθερία απόψεων σε πολλά θέματα καθώς και το χιούμορ κάποιων μελών να κάνουν καλό feedback στις απόψεις. Βέβαια αυτό θέλει δουλειά ακόμη σε σχέση με τις ποινές και την "θρησκευτική" ευλάβεια αυτών. Προσπαθώ να κρατάω τις καλές στιγμές του chat, τον παλιό καλό fockos με το άγχος του να περάσει Ιατρική μετά την Νοσηλευτική και φυσικά τα διάφορα άκυρα θέματα συζήτησης, την τρολλιά του fockos αλλά και τον εποικοδομητικό εκτροχιασμό των συζητήσεων. :P

Γουστάρω επίσης και εκείνα τα τηλεθεατόπουλα που σε γιόλο φάση εγγράφονται στο φόρουμ την περίοδο των πανελληνίων, γράφουν ότι έβγαλαν 50.000 μόρια και την ημέρα των βάσεων έχουν κλείσει τον λογαριασμό...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ μια και είμαι εδώ 3.5 χρόνια!
Το Ischool είναι πλέον κομμάτι της ζωής μου καθώς μπορώ να έκραφαζω ελεύθερα τις απόψεις μου και να συζητήσω με άτομα της ηλικίας μου.Στα 3.5 αυτά χρόνια γνώρισα εξαιρετικά παιδιά όπως είναι (Archaios,Λενω,Hack,npd,Xristaras,Samael,scandal,Charmander κτλ),αλλά ταυτόχρονα γνώρισα και παρά πολλά μέλη που δεν αξίζουν τον κόπο να ασχοληθείς μαζί τους καθώς βγάζουν μόνο κακιά και τίποτα άλλο.
Το Ischool είναι ένα μέρος που εξελίσσεται και μας βοηθά σε όλο και περισσότερα θέματα.


Εύχομαι να είμαι για πολλά χρόνια εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Το ischool είναι το ναρκωτικό μου.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Το ischool είναι για εμένα μία μορφή οικογένειας.
Εδώ γνώρισα εξαιρετικές προσωπικότητες, άτομα με γνώση και γνώμη, ανθρώπους που προθυμοποιούνται να βοηθήσουν σε ό,τι τυχόν ζητήσει κάποιος και να στηρίξουν.

Εδώ ανακάλυψα ενδιαφέροντα θέματα, απόψεις ουσιαστικές και τεκμηριωμένες, απλούς τρόπους για να ψυχαγωγηθώ (όχι απλώς να διασκεδάσω) και να καλύψω τον ελεύθερο χρόνο μου με τον ωραιότερο τρόπο.

Πέτρο, ειδικά σε εσένα αξίζουν τα μέγιστα συγχαρητήρια για τη δημιουργία αυτού του forum, για τη ευρηματικότητα σου που έχει ως αποτέλεσμα τη βαθμιαία αναβάθμιση του, καθώς και για την περισσή ικανοποίηση σου να βοηθάς για την περαιτέρω κατανόηση του ιστοτόπου και την επίλυση μικροπροβλημάτων που ανακύπτουν. Εξαιρετικό έργο, βέβαια, επιτελούν και οι συντονιστές, οι οποίοι συντελούν εν γένει στην εύρυθμη λειτουργία του ιστοτόπου.
 

lenaki001

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ...
Εγώ παρακολουθώ τα θέματα από το Γυμνάσιο αλλά ποτέ ως εγγεγραμμένο μέλος λόγω κάποιου δισταγμού και επιφυλαξης.

Πάντως, έλαβα πολύ σημαντική βοήθεια όσον αφορά τα πρακτικά στοιχεία της πορείας μέχρι τις πανελλήνιες αλλά και ενθάρρυνση από τις εμπειρίες των μελών. Τα τελευταία τρία τέσσερα χρόνια, κατά το διάστημα των εξετάσεων, παρακολουθούσα τα σχετικα θέματα και χαιρόμουν που έβλεπα παιδια που γνώριζα από τα μηνύματα τους να ολοκληρώνουν αυτή τη διαδικασία.

Παρακολουθούσα επίσης τα θέματα για την επικαιρότητα και την πολιτική, άλλοτε με θαυμασμό για τον ώριμο διάλογο και την μεστή αντιπαράθεση, άλλοτε με προβληματισμό όταν η συζήτηση παρεκκλινε και ορισμένοι έφεραν ασόβαρα ή δογματικά επιχειρήματα.

Γράφτηκα στη μέση των πανελληνίων κατά βάση επειδή τσίμπησα σε ένα μάλλον τρολ :wall:. Τέλος πάντων, προσπάθησα πιο πολύ να έχω και εγώ μια συνεισφορά στην αποθησαυριση πληροφοριών και εμπειριών.

Εντόπισα πολύ ενδιαφέροντα θέματα όπως αυτά σχετικά με τα βιβλία που διαβάζουμε αυτό τον καιρό, με προτάσεις που ως τώρα δεν μπορούσα να αξιοποιήσω λόγω έλλειψης χρόνου.

Επίσης, είχα την ευκαιρία να αλληλεπιδρασω απευθείας με ορισμένα αλλά μέλη που μου άφησαν άριστες εντυπώσεις.

Δεν έχω ακόμα ξεπεράσει το δισταγμό μου να εκφέρω πιο προσωπικές απόψεις σε ανάλογα θέματα, ελπίζω όμως σιγά σιγά να ενσωματωθώ και σε αυτά.

Δεν ξέρω βέβαια αν σας πολυενδιεφερε να μάθετε την άποψη ενός μέλους με κάτω από 60 μήνυματα μέχρι στιγμής, ενώ φαίνεται να έχετε ηλεκτρονική γνωριμία πολλαπλών ετών μεταξύ σας
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:P




Καθώς κοιτούσα παλιά βίντεο :D είδα και αυτό που πόσταρα πάνω και αφού έχουν περάσει 9+ χρόνια από τότε σκέφτηκα πως θα είχε πλάκα να το δημοσιεύσω. (και έγουν περάσει χρόνια και όλοι τα θυμόμαστε και γελάμε τώρα)

Οι παλιοί ξέρουν τι είναι :D

Για τους νέους τότε γινόταν αναβάθμιση στο Forum που είχε γίνει ήδη δημοφιλές και η κανούρια έκδοση του είχα αρκετά κολλήματα και σε συνδυασμό με την ένωση με το έτερο forum e-steki και mycat προκάλεσε αντιδράσεις στους μικρούς μαθητές. Σκεφτείτε ότι το ιντερνετ δεν ειχε προχωρήσει πολύκ και τα social media δεν υπήρχαν οπότε ένα μαθητικό forum ήταν επαναστατικό για τότε...

Για να εκφράσω την δυσαρέσκιά μου έκανα αυτό το βίντεο . Για να πω την αλήθεια μου άρεσε η καινούρια αυτή έκδοση απλά είχε πλακα να συμμετέχω στις αντιδράσεις (flame) Και για αυτό έκανα και το βιντεάκι :P

9 χρόνια μετά βλέπω όμως ότι η δουλεια που έγινε τότε ήταν πολύ μπροστά για την εποχή της.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top