FF.C

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειχα μαθει οοολα τους τα τραγουδια απ'εξω...τους λατρευω πραγματικα! Ανατριχιαζω με αυτους τους στιχους...Το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη" ειναι το αγαπημενο μου (και ταιριαζει με την ημερομηνια 1/10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
ειχα μαθει οοολα τους τα τραγουδια απ'εξω...τους λατρευω πραγματικα! Ανατριχιαζω με αυτους τους στιχους...Το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη" ειναι το αγαπημενο μου (και ταιριαζει με την ημερομηνια 1/10)

Νεφεεελη με συγκινεις! Κι εμενα αγαπημενο μου ειναι το "Καποιου Οκτωβρη την αυγη" (και το "Η δικια μου Ιθακη" και το "Οσα μου μαθες εσυ") εμενα μου ταιριαζει και με την αυριανη ημερομηνια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Νεφεεελη με συγκινεις! Κι εμενα αγαπημενο μου ειναι το "Καποιου Οκτωβρη την αυγη" (και το "Η δικια μου Ιθακη" και το "Οσα μου μαθες εσυ") εμενα μου ταιριαζει και με την αυριανη ημερομηνια :redface:

χαχα και εμενα μ'αρεσουν και τα αλλα 2 που ειπες αλλα σαν το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη"...ειναι το πιο υπεροχο τραγουδι που εχω ακουσει πραγματικα...και ταιριαζει με ολο το μηνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
χαχα και εμενα μ'αρεσουν και τα αλλα 2 που ειπες αλλα σαν το "Καποιου Οκτωβρη την Αυγη"...ειναι το πιο υπεροχο τραγουδι που εχω ακουσει πραγματικα...και ταιριαζει με ολο το μηνα :P

σιγουρα, απλως για την κυριακη ειχα εναν λογο παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειμαι ιδιετρος fan της hip-hop γενικοτερα. Το παραμυθι ομως οταν το ειχα πρωτοακουσει στα 15 περιπου με ειχε στειλει αδιαβαστο...!
Μ'αρεσει και το 10 ποντους τακουνι παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω απο το παραμυθι τους εμαθα..μολις το ακουσα τρελαθηκα...τοτε δεν ακουγα κ πολυ χιπ χοπ μετα απο αυτο ομως εγινε το αγαπημενο μου ειδος μουσικης και οι FF.C εννοειται το αγαπημενο μου συγκροτημα..ολα τους τα τραγουδια μιλανε κατευθιαν στην καρδια σου, φαινεται οτι το εκαναν γιατι ετσι αισθανονταν οχι οπως τωρα που οι περισσοτεροι κανουν εμπορικες βλακειες για το χρημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δεν ήταν το πρώτο χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας..Ήταν το πρώτο ευρέως γνωστό χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας.Πολύ καλοί και πολύ καλά κάνανε που σταματήσανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν ήταν το πρώτο χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας..Ήταν το πρώτο ευρέως γνωστό χιπ χοπ σχήμα της Ελλάδας.Πολύ καλοί και πολύ καλά κάνανε που σταματήσανε.

Το wiki ότι λέει, μην με κατηγορείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Bαρέθηκα να ψάχνω ένα νόημα να βρω
με κακόγουστο αστείο να μοιάζει η ζωή που ζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πολυαγαπημένο συγκρότημα, που είχε να πει και να δώσει πολλά...
Στο νέο δίσκο του Σκηνοθέτη, "Μη μου του ήχους τάραττε", υπάρχουν και δύο κομμάτια με το Ρυθμοδαμαστή!
Σίγουρα έδωσαν μεγάλη χαρά στους "πιστούς" ακροατές τους, ύστερα από αυτή τη "μικρή τους επιστροφή" -αν και όχι ως FF.C.- στη χιπ-χοπ σκηνή...


Σαν κάστρα στην άμμο


Σε ποια ακτή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Βύρωνας Καισαριανή FF.C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αγαπημένο συγκρότημα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top